Publikováno: 30-04-2003
Autor: LLA

Výsledky 2. národního poháru JKA 2003

Mladší žáci Kata/kombinace Kumite Kata Team
  1. Rezek Jiří - Masopust Karate 1. Slavík Petr - KK Děčín Masopust Karate
  2. Mazáček Jiří - KK Děčín 2. Mazáček Jiří - KK Děčín KK Děčín
  3. Jenč Antonín - Masopust Karate 3. Jenč Antonín - Masopust Karate SK Neratovice
  4. Hlavnička Petr - Masopust Karate 4. Vitmajer Robert - KK Děčín  
  5. Frýdl Filip - Masopust Karate 5. Michal Vojtěch - KPK Tábor  
  6. Vitmajer Robert - KK Děčín 6. Abrahamjan Abrhám - SKBU Hostivař  
  7. Merfait Miroslav - SK Neratovice 7. Pospíšil Jakub - KK Litoměřice  
  8. Tirdil Jan - KK Litoměřice 8. Zeman Čestmír - KK Kadaň  
 
Mladší žákyně Kata/kombinace Kumite Kata Team
  1. Kanovová Petra - KPK Tábor 1. Gregorová Kateřina - SK Neratovice  
  2. Gregorová Kateřina - SK Neratovice 2. Slaná Markéta - SK Sokolov  
  3. Malčánková Barbora - KK Kadaň 3. Kanovová Petra - KPK Tábor  
  4. Kačabová Markéta - SKBU Hostivař 4. Malčánková Barbora - KK Kadaň  
  5. Kalců Barbora - KK Kadaň 5. Janečková Eliška - KK Děčín  
  6. Hybštová Martina - SKBU Hostivař 6. Klímová Kateřina - SKBU Hostivař  
  7. Andoková Karolína - KK Děčín 7. Kalců Barbora - KK Kadaň  
  8. Klímová Kateřina - SKBU Hostivař 8. Andoková Karolína - KK Děčín  
       
Starší žáci Kata/kombinace Kumite Kata Team
  1. Hercík Filip - KK Děčín 1. Hercík Filip - KK Děčín KK Děčín B
  2. Stránský Marek - KK Děčín 2. Limburský Vladimír - SKBU Hostivař Mabudo Olomouc
  3. Nedvěd Jan - KK Děčín 3. Adamec Jan - KK Děčín SKBU Hostivař
  4. Kuric Karel - KK Děčín 4. Kořínek Jakub - KK Děčín  
  5. Kovařík Michal - SK Neratovice 5. Mašek Josef - KK Děčín  
  6. Mašek Josef - KK Děčín 6. Nedvěd Jan - KK Děčín  
  7. Černý Tomáš - SKBU Hostivař 7. Malina Petr - SKBU Hostivař  
  8. Limburský Vladimír - SKBU Hostivař 8. Klepáček Jan - SK Rotava  
 
Starší žákyně Kata/kombinace Kumite Kata Team
  1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař 1. Hai Anh Le - KK Děčín SK Neratovice
  2. Hai Anh Le - KK Děčín 2. Hybštová Iva - SKBU Hostivař SKBU Hostivař
  3. Bláhová Sylvie - Mabudo Olomouc 3. Bláhová Sylvie - Mabudo Olomouc KK Děčín
  4. Šrůmová Veronika - KK Děčín 4. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař  
  5. Ďuranová Michaela - KK Děčín 5. Šrůmová Veronika - KK Děčín  
  6. Hybštová Iva - SKBU Hostivař 6. Provazníková Tereza - SKBU Hostivař  
  7. Barcalová Markéta - SK Rotava 7. Kalinová Barbora - KK Děčín  
    8. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař  
 
Dorostenci Kata/kombinace Kumite Kata Team
  1. Voráček Josef - SK Neratovice 1. Voráček Josef - SK Neratovice SKBU Hostivař
  2. Pechan Pavel - SK Sokolov 2. Larionov Ilja - SKBU Hostivař  
  3. Gregor František - SKBU Hostivař 3. Ronovský Vít - SK Chrudim  
  4. Malina Jaroslav - SKBU Hostivař 4. Galvas Miroslav - Mabudo Olomouc  
  5. Cepek Alexander - SKBU Hostivař 5. Vávra Adam - Mabudo Olomouc  
  6. Masopust Jan - Masopust Karate 6. Starý Tomáš - SK Neratovice  
  7. Duraj Matouš - SKBU Hostivař 7. Malina Jaroslav - SKBU Hostivař  
  8. Charvát Martin - KK Děčín 8. Masopust Jan - Masopust Karate  
 
Dorostenky Kata/kombinace Kumite Kata Team
  1. Pernicová Lucie - Mabudo Olomouc 1. Pernicová Lucie - Mabudo Olomouc SK Neratovice
  2. Haová Michaela - SK Neratovice 2. Žwaková Veronika - SK Chrudim SK Chrudim
  3. Žwaková Veronika - SK Chrudim 3. Haová Michaela - SK Neratovice SKP Čes. Budějovice
  4. Nováková Jitka - SK Neratovice 4. Vontorová Simona - KPK Tábor  
  5. Hniličková Kateřina - SKP Čes. Budějovice 5. Blažová Renata - SK Chrudim  
  6. Tyburcová Petra - KK Děčín 6. Pokorná Alena - SKBU Hostivař  
  7. Koutecká Jana - SK Neratovice 7. Nováková Jitka - SK Neratovice  
  8. Voplakalová Kateřina - SKBU Hostivař 8. Vildová Anna - SK Neratovice  
 
Junioři Kata/kombinace Kumite Kata Team
  1. Voráček Dominik - SK Neratovice 1. Novák Tomáš - SK Neratovice SKBU Hostivař
  2. Voráček Josef - SK Neratovice 2. Masopust Tomáš - Masopust Karate SK Neratovice
  3. Gregor František - SKBU Hostivař 3. Pěknic Petr - KPK Tábor  
  4. Pěknic Petr - KPK Tábor 4. Ronovský Vít - SK Chrudim  
  5. Cepek Alexander - SKBU Hostivař 5. Havrlant Radim - KPK Tábor  
  6. Novák Tomáš - SK Neratovice 6. Starý Tomáš - SK Neratovice  
  7. Bartoň Ivan - SK Sokolov 7. Pechan Jan - SK Sokolov  
  8. Piskač Pavel - SK Chrudim 8. Kraif Jakub - SK Chrudim  
 
Juniorky Kata/kombinace Kumite Kata Team
  1. Suchá Michaela - SKBU Hostivař 1. Vohradníková Hana - SK Chrudim SKBU Hostivař B
  2. Pernicová Lucie - Mabudo Olomouc 2. Tomanová Veronika - KK Kadaň SK Neratovice
  3. Haová Michaela - SK Neratovice 3. Průšová Jiřina - SKP Čes. Budějovice SKP Čes. Budějovice
  4. Vontorová Simona - KPK Tábor 4. Suchá Michaela - SKBU Hostivař  
  5. Nováková Jitka - SK Neratovice 5. Pernicová Lucie - Mabudo Olomouc  
  6. Blažová Renata - SK Chrudim 6. Nováková Jitka - SK Neratovice  
  7. Nováková Iva - SK Neratovice 7. Slavíková Kateřina - SKBU Hostivař  
  8. Burdová Petra - SKBU Hostivař 8. Voplakalová Martina - SKBU Hostivař  
 
Senioři Kata/kombinace Kumite Kata Team
  1. Steklý Jan - KK Děčín 1. Pokorný Jiří - SK Chrudim SK Neratovice
  2. Pokorný Jiří - SK Chrudim 2. Bernát Šimon - SKBU Hostivař  
  3. Vítek Jiří - SK Chrudim 3. Novák Tomáš - SK Neratovice  
  4. Čermák Ondřej - SKBU Hostivař 4. Voráček Dominik - SK Neratovice  
  5. Voráček Dominik - SK Neratovice 5. Fejtek David - SKP Čes. Budějovice  
  6. Pěknic Petr - KPK Tábor 6. Vítek Jiří - SK Chrudim  
  7. Novák Tomáš - SK Neratovice 7. Zajíc Antonín - SKP Čes. Budějovice  
  8. Bernát Šimon - SKBU Hostivař    
 
Seniorky Kata/kombinace Kumite Kata Team
  1. Plunderová Alena - SKBU Hostivař 1. Bosáková Kristína - SKBU Hostivař SKBU Hostivař
  2. Hilbertová Martina - SKP Čes. Budějovice 2. Hilbertová Martina - SKP Čes. Budějovice  
  3. Dymáková Pavla - SKBU Hostivař 3. Táborová Jana - SKBU Hostivař  
  4. Suchá Michaela - SKBU Hostivař 4. Dymáková Pavla - SKBU Hostivař  
  5. Tomanová Veronika - KK Kadaň 5. Tomanová Veronika - KK Kadaň  
  6. Vitoňová Jana - Shirokan Čes. Bud. 6. Vitoňová Jana - Shirokan Čes. Bud.  
  7. Burdová Petra - SKBU Hostivař 7. Plunderová Alena - SKBU Hostivař  
  8. Rybáková Tamara - SK Sokolov    

Nahoru