Publikováno: 15-12-2017
Autor: Zbyšek Petržílek

Mikulajda Cup 2017

Mikulajda Cup 2017 - soutěž pro začínající a pokročilé závodníky od 4,5 roku do 13 let. Tzn jen pro kategorie mini, ml. žáci a st. žáci. Turnaje se zúčastnilo Celkem 144 soutěžících ze tří klubů v 310 startech kata i kumite. Shotokan Nerátky reprezentovalo celkem 117 dětí ze tří oddílů klubu Neraátky, Hloubětín a Líbeznice. Poděkování rozhodčím, pořadatelům, starším členům klubu a středočeskému krajskému úřadu za podporu.

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 6 let 1. Malíková Zuzana - dojo Líbeznice 1. Malíková Zuzana-dojo Líbeznice Malíková Zuzana-dojo Líbeznice
2. Granco Honza- dojo Neratovice 2. Macek Filip-dojo Líbeznice
3. Šedivý Daniel - dojo Líbeznice 3. Andršová Eliška-dojo Neratovice
3. Macek Filip-dojo Líbeznice 3. Marvan Daniel-dojo Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 8 let 1. Malíková Ester - dojo Líbeznice 1. Pořádek Adam-dojo Líbeznice Růžičková Bára-dojo Neratovice
2. Růžičková Bára-Shotokan 2. Marek Oliver-dojo Neratovice
3. Kapalová Barbora-Shotokan 3. Turek Matouš-dojo Neratovice
3. Hájek Martin-dojo Líbeznice 3. Růžičková Bára-dojo Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 10 let 1. Mitscherling David-dojo Neratovice 1. Mitscherling David-dojo Neratovice Mitscherling David-dojo Neratovice
2. Bárta Tomáš-Líbeznice 2. Ponert Tomáš-dojo Líbeznice
3. Grmela Ondřej-dojo Líbeznice 3. Bárta Tomáš-dojo Líbeznice
3. Ponert Tomáš-dojo Líbeznice 3. Grmela Ondřej-dojo Líbeznice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bezSTV + 10 let 1. Fialová Sandra-dojo Líbeznice 1. Lecot Maxim - Líbeznice Fialová Sandra-dojo Líbeznice
2. Elazim Abd Adam-dojo Líbeznice 2. Fialová Sandra-Líbeznice
3. Vávra Tomáš-dojo Neratovice 3. Prokopec Štěpán-dojo Neratovice
3. Ludvík Matěj-dojo Neratovice 3. Ludvík Matěj-dojo Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
9.kyu do 8 let 1. Kuboš Jakub - Olomouc 1. Vlk Valter-dojo Neratovice Kuboš Jakub-Olomouc
2. Krov Tadeáš-Olomouc 2. Kuboš Jakub - Olomouc
3. Hutyrová Michaela-Olomouc 3. Hutyrová Michaela-Olomouc
3. Domanský Kuba-dojo Neratovice 3. Vedral Jakub-dojo Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
9.kyu do 10 let 1. Kolář Filip-dojo Neratovice 1. Vlk Valter-dojo Neratovice Vlk Valter- dojo Neratovice
2. Masáková Johanka-dojo Neratovice 2. Hebelka Eduard-Olomouc Kolář Filip dojo Neratovice
3. Hebelka Eduard-Olomouc 3. Bouallagui Sherine-dojo Neratovice
3. Vlk Valter-dojo Neratovice 3. Kolář Filip-dojo Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
9.kyu + 10 let 1. Růžíčka Lukáš-dojo Neratovice 1. Španner Ondřej-Olomouc Španner Ondřej-Olomouc
2. Křížek Sebastian-dojo Neratovice 2. Burda Patrik-dojo Neratovice
3. Burda Patrik-dojo Neratovice 3. Černá Marie-Olomouc
3. Španner Ondřej-Olomouc 3. Křížek Sebastian-Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8. + 7.kyu do 8 let 1. Pertlíčková Adriana-dojo Hloubětín 1. Pýchová Lucie - SKM Bílina Pýchová Lucie-SKM Bílina
2. Pýchová Lucie - SKM Bílina 2. Pertlíčková Adriana-dojo Hloubětín Pertlíčková Adriana-Hloubětín
3. Šedivý David -dojo Neratovice 3. Šedivý David-dojo Neratovice
3. 3.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8. + 7.kyu do 10 let 1. Benešová Veronika-Olomouc 1. Benešová Anna-Olomouc Svozil Jan-Olomouc
2. Svozil Jan-Olomouc 2. Svozil Jan -Olomouc
3. Hlaváček Matyáš-dojo Hloubětín 3. Benešová Veronika-Olomouc
3. Svozilová Hana-Olomouc 3. Svozilová Hana-Olomouc
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8. + 7.kyu do 12 let 1. Vojna Přemysl - Olomouc 1. Kořínek Richard-dojo Hloubětín Kořínek Richard-Hloubětín
2. Kašpar Štěpán-dojo Neratovice 2. Macháčková Nikola-dojo Neratovice
3. Kořínek Richard-dojo Hloubětín 3. Kašpar Štěpán-dojo Neratovice
3. Macháčková Nikola-dojo Neratovice 3. Petržílek Kryštof-dojo Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Shotokan Mikulajda Cup 2017 9.12 2017 - soutěžní kategorie
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mini žáci+mini žákyně 1. Šimon Mikuláš-Shotokan Neratovice 1. Pýchová Lucie - SKM Bílina Šimon Mikuláš-Shotokan
2. Vykysalá Johanka-Shotokan Hloubětín 2. Šimon Mikuláš-Shotokan Neratovice
3. Pýchová Lucie - SKM Bílina 3. Vykysalá Johanka-Shotokan Hloubětín
3. 3
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žáci 9 - 12 let 1. Šáffek Jakub-SKM Bílina 1. Novotný Tomáš-Shotokan Novotný Tomáš-Shotokan
2. Novotný Tomáš -Shotokan Hloubětín 2. Šaffek Jakub -SKM Bílina Šaffek Jakub-SKM Bílina
3. Minh Tran Quoc David-SKM Bílina 3. Bartoň Petr- Shotokan Neratovice
3. Bartoň Petr-Shotokan Neratovice 3. Kořínek Richard- Shotokan Hloubětín
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žákyně 9 - 12 let 1. Mašková Viky-Shotokan Neratovice 1. Mašková Viky-Shotokan Neratovice Mašková Viky-Shotokan
2. Dobsová Marie-Shotokan Neratovice 2. Dobsová Marie-Shotokan Neratovice
3. Lachoutová Lída-Shotokan Neratovice 3. Lachoutová Pída-Shotokan Neratovice
3. Švarcová Anna-SKM Bílina 3.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žáci 12 - 14 let 1. Novotný Tomáš - Shotokan Hloubětín 1. Vedral Leoš-Shotokan Neratovice
2. Smolák David-SKM Bílina 2. Krejcar Jiří -Shotokan Neratovice
3. Michalčík Ondřej-Olomouc 3. Sirotek Lukáš-Shotokan Neratovice
3. Pěch Adam SKM Bílina 3. Rendl Vojtěch-Shotokan Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žákyně 12 - 14 let 1. Mašková Viky-Shotokan Neratovice 1. Kontrová Kateřina-Shotokan Neratovice Mašková Viky-Shotokan
2. Dobsová Marie-Shotokan Neratovice 2. Mašková Viky-Shotokan Neratovice
3. Kontrová Kateřina-Shotokan Neratovice 3. Dobsová Marie-Shotokan Neratovice
3. Lachová Evelína - Olomouc 3. Lachoutová Lída-Shotokan Neratovice








Nahoru