Publikováno: 14-11-2015
Autor: Zbyšek Petržílek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JAPONSKÉHO KARATE


SK Shotokan Neratovice potvrdil úlohu favorita soutěže, když vybojoval celkem třicet devět medailí. Z toho šestnáct titulů mistrů ČR, dvanáct v individuálních soutěžích kata a kumite, a čtyři v kata týmech, jedenáct titulů vicemistrů (druhá místa), a třináct třetích míst. Mistrovství České republiky J.K.A „stejně jako všechny soutěže japonského karate ve světě“ je specifické tím, že se soutěží v KO systému bez možnosti repasáže, a bez rozdílu hmotnosti a barvy pásků.

Mistrovské tituly vybojovali:

Pepíno Pacovský1. místo kumite senioři Lucka Köppelová1. místo kumite seniorky
Lucka Köppelová1. místo kata juniorkyLucka Köppelová1. místo kumite juniorky
Milan Šoltys1. místo kata junioři Dan Beneš1. místo kata st. dorostenci
Jirka Boháč1. místo kata ml. dorostenciBarča Semkovičová 1. místo kumite st. dorost
Markéta Brožová1. místo kumite mastersViky Mašková1. místo kumite mini žákyně
Martin Javanský1. místo kata mini žáci Eliška Javanská1. místo kata mini žákyně


1. místo kata tým junioři: D. Beneš, T. Plachý, M. Walder
1. místo kata tým st. dorostenci: D. Beneš, T. Plachý, M. Walder
1. místo kata tým st. žákyně: A. Zítková, M. Kalinová, A. Bartoníček
1. místo kata tým mini žákyně: E. Javanská, V. Mašková, E. Kudrnová


Pepíno Pacovský2. místo kumite juniořiMarkéta Brožová 2. místo kata masters
Dan Beneš2. místo kata junioři Anežka Dolanská2. místo kumite ml. dorostenky
Aneta Zítková2. místo kumite st. žákyně Janek Šimon2. místo kata st. žáci
Tomáš Novotný2. místo kata mini žáciEliška Kudrnová2. místo kata mini žákyně


2. místo kata tým mini žáci:M. Javanský, T. Novotný, N. Kořínková
2. místo kata tým st. žáci: D. Rucki, K. Drápalík, J. Šimon


Pavel Zach3. místo kumite junioři Ondra Žampach3. místo kumite junioři
Pavel Zach3. místo kumite st. dorostenci Jirka Boháč3. místo kumite ml. dorostenci
Lucka Köppelová3. místo kata seniorky Barča Semkovičová3. místo kumite juniorky
Jitka Peterková 3. místo kumite ml. dorostenky Dan Rucki3. místo kata st. žáci
Eliška Kudrnová3. místo kumite mini žákyně Jirka Krejcar3. místo kumite ml. žáci
Viky Mašková3. místo kata mini žákyně Martin Javanský3. místo kumite mini žáci
Kuba Pánek 3. místo kumite mini žáci

Nahoru