Publikováno: 09-09-2015
Autor: Zbyšek Petržílek

Krajský přebor středočeského svazu JKA Neratovice 5.9.2015

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mini žáci 1. Javanský Martin 1. Novotný Tomáš Novotný Tomáš
2. Novotný Tomáš 2. Javanský Martin
3. Pánek Jakub 3. Pánek Jakub
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mini žákyně 1. Kudrnová Eliška 1. Javanská Eliška Dobsová Marie
2. Mašková Viky 2. Dobsová Marie
3. Dobsová Marie 3. Mašková Viky
4. Kořínková Neli 4.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žáci 1. Fabián Matěj 1. Krejcar Jiří Krejcar Jiří
2. Krejcar Jiří 2. Fabián Matěj
3. Lachout František 3. Sirotek Lukáš
4. Sirotek Lukáš 4. Lachout František
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žákyně 1. Červencová Andrea 1. Červencová Andrea Červencová Andrea
2. Drápalíková Adéla 2. Drápalíková Adéla
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žáci 1. Rucki Dan 1. Drápalík Jakub Drápalík Jakub
2. Kříž Adam 2. Kříž Adam
3. Drápalík Jakub 3. Rucki Dan
4. Šimon Janek 4. Šimon Janek
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žákyně 1. Zítková Aneta 1. Kalinová Michaela Kalinová Michaela
2. Kalinová Michaela 2. Zítková Aneta
3. Mašková Veronika 3. Pánková Anna
4. Pánková Anna 4. Mašková Veronika
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší dorostenci 1. Boháč Jiří 1. Průša Jan Boháč Jiří
2. Nguyen Tien 2. Boháč Jiří
3. Kettner Ondra 3. Kettner Ondra
4. Kudrna Michal 4. Nguyen Tien
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší dorostenky 1. Hurdálková Eliška 1. Dolanská Anežka Dolanská Anežka
2. Dolanská Anežka 2. Hurdálková Eliška
3. Peterková Jitka 3. Peterková Jitka
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší dorostenci 1. Beneš Daniel 1. Zach Pavel Zach Pavel
2. Zach Pavel 2. Krejčí Radek
3. Walder Michal 3. Studený Jakub
4. Plachý Tomáš 4. Lisý Josef
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší dorostenky 1. Hybšová Lucie 1. Hybšová Lucie Hybšová Lucie
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
junioři 1. Beneš Daniel 1. Lisý Robert Zach Pavel
2. Šoltys Milan 2. Krejčí Radek
3. Zach Pavel 3. Zach Pavel
4. Plachý Tomáš 4. Lisy Josef
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
juniorky 1. Köppelová Lucie 1. Köppelová Lucie Köppelová Lucie
2. Hybšová Lucie 2. Hybšová Lucie
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
muži 1. Šoltys Milan 1. Žampach Ondřej Žampach Ondřej
2. Voráček Josef 2. Lisý Robert
3. Žampach Ondřej 3.
4. Lisý Robert 4.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
ženy 1. Köppelová Lucie 1. Köppelová Lucie Köppelová Lucie

Nahoru