Publikováno: 27-04-2015
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky Children Cupu 2015

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 6 let 1. Kovaříková Veronika - KK Lipník n.B 1. Kovaříková Veronika - KK Lipník n.B Kovaříková Veronika - KK Lip
2. Kolář Filip 2. Kolář Filip
3. Zubec Ondřej 3. Zubec Ondřej
3. Dobsová Eliška 3. Dobsová Eliška
3. Kratochvíl Denis 3. Kratochvíl Denis
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 10 let 1. Kynclová Kateřina 1. Bartoň Petr Kynclová Kateřina
2. Bárta Dominik 2. Kynclová Kateřina
3. Bartoň Petr 3. Bárta Dominik
3. Veklynec Roman 3. Veklynec Roman
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
9.kyu do 9 let 1. Novotný Adam - KK Lipník nad Bečvou 1. Školoudník Daniel - KK Lipník n.B Novotný Adam - KK Lipník
2. Březina Michal 2. Novotný Adam - KK Lipník nad Bečvou
3. Školoudník Daniel - KK Lipník n.B 3. Pávová Denisa
3. Slavík Martin 3. Králová Kateřina
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
9.kyu + 9 let 1. Rucká Tereza 1. Rucká Tereza Rucká Tereza
2. Kročák Daniel 2. Kročák Daniel
3. Venclík Tomáš - KK Lipník 3. Venclík Tomáš - KK Lipník
3. 3.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8.kyu do 8 let 1. Vykysalá Johanka 1. Šimon Mikuláš
2. Šimon Mikuláš 2. Vykysalá Johanka
3. Němec Daniel 3. Němec Daniel
3. Lorenc Vítek 3. Lorenc Vítek
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8.kyu + 10 let 1. Galamb Dušan - MABUDO 1. Hnilicová tereza- MABUDO Hnilicová tereza- MABUDO
2. Hnilicová tereza- MABUDO 2. Pazour David - MABUDO
3. Michalčík Ondřej -MABUDO 3. Karanevič Alexander - MABUDO
3. Lachová Evelína - MABUDO 3. Avmedowski Patrik
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
7.kyu do 10 let 1. Seeman Mark - KK Lipník nad Bečvou 1. Seeman Mark - KK Lipník nad Bečvou Seeman Mark - KK Lipník
2. Bouallagui Ámir 2. Hodějovský Ondřej
3. Kratochvíl Sebastien 3. Bouallagui Ámir
3. Drápalíková Adéla 3. Drápalíková Adéla
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
7.kyu do 13 let 1. Dvorský Štěpán 1. Mařík Vojta Mařík Vojta
2. Zeman Michal 2. Vedral Leoš
3. Mařík Vojta 3. Zeman Michal
3. Kudera Daniel 3. Sirotek Lukáš
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
6.kyu do 12 let 1. Novotný Tomáš 1. Červencová Andrea Javanský Martin
2. Javanský Martin 2. Javanská Eliška
3. Mašková Viktorie 3. Javanský Martin
3. Červencová Andrea 3. Mašková Viktorie
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žáci 9 - 12 let 1. Havlíček Daniel - SKP Karlovy Vary 1. Havlíček Daniel - SKP Karlovy Vary Havlíček Daniel - SKP K.Vary
2. Devincenzo Matteo 2.
3. 3.
3. 3.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žáci 12 - 14 let 1. Bosák Ondra - SKP Karlovy Vary 1. Bosák Ondra - SKP Karlovy Vary Bosák Ondra - SKP K. Vary
2. Šimon Janek 2. Kříž Adam
3. Drápalík Jakub 3. Drápalík Jakub
3. Kříž Adam 3. Kozlík Tomáš
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žákyně 12 - 14 let 1. Zítková Aneta 1. Řeháková Anna - SKP Karlovy Vary Zítková Aneta
2. Melicharová Nikol - SKP Karlovy Vary 2. Zítková Aneta
3. Řeháková Anna - SKP Karlovy Vary 3. Mašková Bára
3. Dostálová Lucie - MABUDO 3. Hertlová Klára - MABUDO
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší dorostenci 1. Boháč Jiří 1. Průša Jan Boháč Jiří
2. Nguyen Tien 2. Saragi Ardian - MABUDO Olomouc
3. Saragi Ardian -MABUDO Olomouc 3. Boháč Jiří
3. Kunert Michal -MABUDO Olomouc 3. Kunert Michal - MABUDO Olomouc
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší dorostenky 1. Bosáková Kristína-SKP Karlovy Vary 1. Bosáková Kristína-SKP Karlovy Vary Bosáková Kristína-SKP K.V.
2. Pecková Natálie - SKP Karlovy Vary 2. Pecková Natálie - SKP Karlovy Vary
3. Dobrá Martina - MABUDO Olomouc 3. Dobrá Martina - MABUDO Olomouc
3. Peterková Jitka 3. Peterková Jitka

Nahoru