Publikováno: 20-03-2015
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 1. kolo NP JKA žáci, junioři

Kumite jednotlivci Mini žáci
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Mark Seemann  JKA KK Lipník nad Bečvou 18
2 Jakub Pánek  SK Karate Shotokan Neratovice 16
3 Martin Javanský  SK Karate Shotokan Neratovice 14
4 Petr Rebel  Shotokan karate do Masopust Bílina 12
5 Vojta Rendl  SK Karate Shotokan Neratovice 10
6 Tomáš Novotný  SK Karate Shotokan Neratovice 8
7 Daniel Švaňa  Sport Úvaly o.s. 6
8 Tomáš Tříška  Sport Úvaly o.s. 4
9 Adam Beyer  Sport Úvaly o.s. 0
Kumite jednotlivci Mini žákyně
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Mia Simonová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 18
2 Eliška Kudrnová  SK Karate Shotokan Neratovice 16
3 Eliška Javanská  SK Karate Shotokan Neratovice 14
4 Amálie Řeháková  Karate klub Ostrava 12
5 Viktorka Mašková  SK Karate Shotokan Neratovice 10
6 Nelli Kořínková  SK Karate Shotokan Neratovice 8
7 Natálie Kesnerová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 6
8 Karolína Kytková  Sport Úvaly o.s. 4
9 Antonie Lachoutová  SK Karate Shotokan Neratovice 0
10 Julie Csatlos  Sport Úvaly o.s. 0
Kumite jednotlivci Mladší žáci
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Maxim Simon  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 18
2 Dan Havlíček  SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY 16
3 Daniel Sadke  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 14
4 Michal Kesner  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 12
5 Michal Hurník  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 10
6 Matěj Fabián  SK Karate Shotokan Neratovice 8
7 Karel Sadílek  Shotokan karate do Masopust Bílina 6
8 Šimon Štengl  Sport Úvaly o.s. 4
9 Adam Balcárek  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 1
10 Aleš Ecler  Karate klub Kadaň 1
11 Karel Novotný  Shotokan karate do Masopust Bílina 1
12 Jakub Režňák  Sport Úvaly o.s. 1
13 Václav Škutík  Karate klub Brno 1
14 Vít Johanovský  Karate klub Kadaň 1
15 Vojtěch Zvoníček  Sport Úvaly o.s. 1
16 David Smolák  Shotokan karate do Masopust Bílina 1
Kumite jednotlivci Mladší žákyně
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Monika Krupičková  Karatedó Steklý 18
2 Adéla Matoušková  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 16
3 Sára Ferencová  JKA KK Lipník nad Bečvou 14
4 Sára Konečná  Sport Úvaly o.s. 12
5 Anežka Vrbenská  Sport Úvaly o.s. 10
6 Andrea Vovčičková  Shotokan karate do Masopust Bílina 8
7 Kateřina Weisová  Shotokan karate do Masopust Bílina 6
8 Lenka Weisová  Shotokan karate do Masopust Bílina 4
9 Marie Čadová  Sport Úvaly o.s. 0
10 Kateřina Kontrová  SK Karate Shotokan Neratovice 0
11 Zuzana Sokolová  Sport Úvaly o.s. 0
12 Linda Hůlková  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
13 Adéla Drápalíková  SK Karate Shotokan Neratovice 0
14 Karolína Dobrovská  Karate-P-Klub Tábor 0
15 Kateřina Heřmanová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
16 Magdaléna Krajíčková  Sport Úvaly o.s. 0
Kumite jednotlivci Starší žáci
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Ondřej Bosák  SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY 18
2 Martin Přech  Sport Úvaly o.s. 16
3 Filip Konečný  Sport Úvaly o.s. 14
4 David Skřivánek  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 12
5 Šimon Lev  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 10
6 Daniel Rucki  SK Karate Shotokan Neratovice 8
7 Jan Doležal  Karatedó Steklý 6
8 Adam Kříž  SK Karate Shotokan Neratovice 4
9 Jonáš Kulhavý  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
10 Daniel Plass  Shotokan karate do Masopust Bílina 0
11 Jakub Drápalík  SK Karate Shotokan Neratovice 0
12 Tomáš Kozlík  SK Karate Shotokan Neratovice 0
13 Marek Mänzel  Karate klub Kadaň 0
14 Filip Bureš  Shotokan karate do Masopust Bílina 0
15 Zdeněk Veselý  Sport Úvaly o.s. 0
16 Tomáš Wenigr  Sport Úvaly o.s. 0
Kumite jednotlivci Starší žákyně
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Adéla Jirásková  Karatedó Steklý 18
2 Nikola Melicharová  SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY 16
3 Kristýna Tesařová  Karate klub Kadaň 14
4 Michaela Soukupová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 12
5 Aneta Zítková  SK Karate Shotokan Neratovice 10
6 Adéla Urbanová  Sport Úvaly o.s. 8
7 Hana Lípová  Karate-P-Klub Tábor 6
8 Alžběta Rýglová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 4
9 Michaela Kalinová  SK Karate Shotokan Neratovice 0
10 Anna Řeháková  SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY 0
11 Bára Mašková  SK Karate Shotokan Neratovice 0
12 Klára Hertlová  Karate Club MABU-DO OLOMOUC 0
13 Michaela Satrapová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
14 Adéla Franková  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
15 Anna Pánková  SK Karate Shotokan Neratovice 0
16 Julie Grosmanová  SK Karate Shotokan Neratovice 0
Kumite jednotlivci Junioři
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Marek Opočenský  SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY 18
2 Ondřej Žampach  SK Karate Shotokan Neratovice 16
3 Viktor Mačura  Karate-P-Klub Tábor 14
4 Robert Lisý  SK Karate Shotokan Neratovice 12
5 Jakub Studený  SK Karate Shotokan Neratovice 10
6 Pavel Zach  SK Karate Shotokan Neratovice 8
7 Josef Lisý  SK Karate Shotokan Neratovice 6
8 Karel Junek  Shotokan ryu karate klub Kraslice 4
9 Jakub Foltýn  Karate klub Kadaň 0
10 Tomáš Vávra  Karate klub Kadaň 0
11 Aleš Pospíšil  Karate Club MABU-DO OLOMOUC 0
12 Matěj Krupka  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
13 Jaroslav Cerha  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
14 Josef Pacovský  SK Karate Shotokan Neratovice 0
Kumite jednotlivci Juniorky
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Babeta Dlouhá  Karate klub Kadaň 18
2 Kateřina Neradílková  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 16
3 Anna Rokosová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 14
4 Klára Kovářová  Karate klub Ostrava 12
5 Tereza Zlatohlávková  SPORT RELAX Česká Lípa 10
Kata jednotlivci Mini žáci
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Tomáš Novotný  SK Karate Shotokan Neratovice 18
2 Mark Seemann  JKA KK Lipník nad Bečvou 16
3 Milan Kloub  Karatedó Steklý 14
4 Tomáš Tříška  Sport Úvaly o.s. 12
5 Petr Rebel  Shotokan karate do Masopust Bílina 10
6 Jan Šneler  Karatedó Steklý 8
7 Martin Javanský  SK Karate Shotokan Neratovice 6
8 Jiří Mikula  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 4
9 Ondřej Trnka  Karatedó Steklý 0
10 Daniel Švaňa  Sport Úvaly o.s. 0
11 David Věrnoch  Karatedó Steklý 0
12 Matyáš Javůrek  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
13 Vojta Rendl  SK Karate Shotokan Neratovice 0
14 Vojtěch Kulhavý  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
15 Jakub Pavlíček  Karatedó Steklý 0
16 Štěpán Sabo  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
Kata jednotlivci Mini žákyně
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Eliška Javanská  SK Karate Shotokan Neratovice 18
2 Viktorka Mašková  SK Karate Shotokan Neratovice 16
3 Lenka Hurníková  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 14
4 Mia Simonová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 12
5 Eliška Kudrnová  SK Karate Shotokan Neratovice 10
6 Amálie Řeháková  Karate klub Ostrava 8
7 Julie Csatlos  Sport Úvaly o.s. 6
8 Barbora Lánská  Karatedó Steklý 4
9 Adéla Steklá  Karatedó Steklý 0
10 Jůlie Pokorná  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
11 Nelli Kořínková  SK Karate Shotokan Neratovice 0
12 Natálie Kesnerová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
13 Anna Franková  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
14 Antonie Lachoutová  SK Karate Shotokan Neratovice 0
15 Klaudie Šrankotová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
16 Karolína Kytková  Sport Úvaly o.s. 0
Kata jednotlivci Mladší žáci
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Pavel Pospíšil  Karate klub Brno 18
2 Pavel Staso  Karatedó Steklý 16
3 Maxim Simon  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 14
4 Dan Havlíček  SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY 12
5 Matěj Fabián  SK Karate Shotokan Neratovice 10
6 Jiří Douda  Karatedó Steklý 8
7 Martin Sládek  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 6
8 Václav Škutík  Karate klub Brno 4
9 David Pakosta  Shotokan ryu karate klub Kraslice 1
10 Jakub Režňák  Sport Úvaly o.s. 1
11 Daniel Macek  Karatedó Steklý 1
12 Daniel Sadke  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 1
13 Michal Hurník  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 1
14 Martin Oktábec  Sport Úvaly o.s. 1
15 Matěj Ptáčník  Shotokan karate do Masopust Bílina 1
16 Adam Balcárek  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 1
Kata jednotlivci Mladší žákyně
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Adéla Matoušková  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 18
2 Monika Krupičková  Karatedó Steklý 16
3 Sára Konečná  Sport Úvaly o.s. 14
4 Marie Čadová  Sport Úvaly o.s. 12
5 Zuzana Sokolová  Sport Úvaly o.s. 10
6 Kateřina Weisová  Shotokan karate do Masopust Bílina 8
7 Sára Ferencová  JKA KK Lipník nad Bečvou 6
8 Kateřina Heřmanová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 4
9 Kateřina Brucknerová  Karatedó Steklý 0
10 Lenka Weisová  Shotokan karate do Masopust Bílina 0
11 Veronika Urbanová  Sport Úvaly o.s. 0
12 Magdaléna Krajíčková  Sport Úvaly o.s. 0
13 Andrea Vovčičková  Shotokan karate do Masopust Bílina 0
14 Kateřina Kontrová  SK Karate Shotokan Neratovice 0
15 Adéla Drápalíková  SK Karate Shotokan Neratovice 0
16 Červencová Andrejka  SK Karate Shotokan Neratovice 0
Kata jednotlivci Starší žáci
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Ondřej Bosák  SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY 18
2 Daniel Plass  Shotokan karate do Masopust Bílina 16
3 Jakub Drápalík  SK Karate Shotokan Neratovice 14
4 Miroslav-Daniel Beránek  SPORT RELAX Děčín 12
5 Martin Přech  Sport Úvaly o.s. 10
6 Adam Kříž  SK Karate Shotokan Neratovice 8
7 Daniel Rucki  SK Karate Shotokan Neratovice 6
8 David Skřivánek  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 4
9 Jan Kovařík  Shotokan karate do Masopust Bílina 0
10 Jakub Vavřinčík  SPORT RELAX Česká Lípa 0
11 Jan Doležal  Karatedó Steklý 0
12 Jonáš Kulhavý  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
13 David Minárik  SPORT RELAX Česká Lípa 0
14 Josef Vavřík  Shotokan karate do Masopust Bílina 0
15 Jan Johanovský  Karate klub Kadaň 0
16 Vilém Šedivý  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
Kata jednotlivci Starší žákyně
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Adéla Jirásková  Karatedó Steklý 18
2 Aneta Zítková  SK Karate Shotokan Neratovice 16
3 Michaela Soukupová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 14
4 Anna Řeháková  SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY 12
5 Kristýna Tesařová  Karate klub Kadaň 10
6 Nikola Melicharová  SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY 8
7 Hana Lípová  Karate-P-Klub Tábor 6
8 Bára Mašková  SK Karate Shotokan Neratovice 4
9 Michaela Kalinová  SK Karate Shotokan Neratovice 0
10 Klára Hertlová  Karate Club MABU-DO OLOMOUC 0
11 Alžběta Rýglová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
12 Adéla Urbanová  Sport Úvaly o.s. 0
13 Julie Grosmanová  SK Karate Shotokan Neratovice 0
14 Michaela Satrapová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
15 Tereza Vargončíková  Karate-P-Klub Tábor 0
16 Adéla Franková  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
Kata jednotlivci Junioři
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Milan Šoltys  SK Karate Shotokan Neratovice 18
2 Daniel Matoušek  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 16
3 Daniel Beneš  SK Karate Shotokan Neratovice 14
4 Pavel Zach  SK Karate Shotokan Neratovice 12
5 Aleš Pospíšil  Karate Club MABU-DO OLOMOUC 10
6 Tomáš Novák  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 8
7 Tomáš Plachý  SK Karate Shotokan Neratovice 6
8 Robert Lisý  SK Karate Shotokan Neratovice 4
9 Ondřej Žampach  SK Karate Shotokan Neratovice 0
10 Miloš Ulrich  Sport Úvaly o.s. 0
11 Filip Šimána  Karate klub Kadaň 0
12 Matěj Krupka  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
13 Karel Junek  Shotokan ryu karate klub Kraslice 0
14 Lukáš Adam  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 0
15 Jakub Foltýn  Karate klub Kadaň 0
16 Josef Lisý  SK Karate Shotokan Neratovice 0
Kata jednotlivci Juniorky
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Anna Rokosová  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 18
2 Tereza Zlatohlávková  SPORT RELAX Česká Lípa 16
3 Kateřina Neradílková  SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 14
4 Markéta Nováková  SPORT RELAX Česká Lípa 12
5 Babeta Dlouhá  Karate klub Kadaň 10
6 Klára Kovářová  Karate klub Ostrava 8
Kata tým Mini žáci tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Karatedó Steklý A (Kloub, Věrnoch, Laue) Karatedó Steklý 18
2 SKBU A (Brezovar, Javůrek, Mikula) SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 16
3 Karatedó Steklý B (Pavlíček, Šneler, Trnka) Karatedó Steklý 14
Kata tým Mini žákyně tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 SKBU B (Hurníková, Kesnerová, Simonová) SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 18
2 Karatedó Steklý (Brovdij, Lánská, Steklá) Karatedó Steklý 16
Kata tým Mladší žáci tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 SKBU A (Balcárek, Sadke, Sládek) SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 18
2 SK Shotokan Neratovice ml.žáci (Fabián, Krejcar) SK Karate Shotokan Neratovice 16
3 SKM Bílina ML.Žáci (Smolák, Sadílek, Novotný) Shotokan karate do Masopust Bílina 14
4 Ml žáci Sport Úvaly (Zvoníček, Pantůček, Režňák) Sport Úvaly o.s. 12
5 KK Kadaň 1 (Prchal, Hörbe, Johanovský) Karate klub Kadaň 10
Kata tým Mladší žákyně tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Karatedó Steklý (Brucknerová, Krupičková, Douda) Karatedó Steklý 18
2 Ml žákyně Sport Úvaly (Čadová, Konečná, Sokolová) Sport Úvaly o.s. 16
3 SKMBílina ML žákyně (Vovčičková, Weisová, Weisová) Shotokan karate do Masopust Bílina 14
4 SKBU B (Heřmanová, Hůlková, Matoušková) SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 12
Kata tým Starší žáci tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 SK Shotokan Neratovice st.žáci (Drápalík, Kříž, Rucki) SK Karate Shotokan Neratovice 18
2 SKM Bílina (Plass, Kovařík, Kačírková) Shotokan karate do Masopust Bílina 16
3 Sport Relax (Scholz, Minárik, Vavřinčík) SPORT RELAX Česká Lípa 14
4 St. žáci Sport Úvaly (Konečný, Přech, Wenigr) Sport Úvaly o.s. 12
5 KK Kadaň (Mänzel, Johanovský, Tesařová) Karate klub Kadaň 10
6 SKBU A (Kulhavý, Lev, Skřivánek) SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 8
7 SK Shotokan Neratovice ml.žáci (Bartoníček) SK Karate Shotokan Neratovice 6
Kata tým Starší žákyně tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 SKBU B (Rýglová, Franková, Soukupová) SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 18
2 SK Shotokan Neratovice st.žákyně (Grosmanová, Zítková, Mašková) SK Karate Shotokan Neratovice 16
Kata tým Junioři tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub Points
1 Sport Relax (Pevný, Zítko, Zlatohlávek) SPORT RELAX Česká Lípa 18
2 SKBU A (Adam, Novák, Matoušek) SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ 16






Nahoru