Publikováno: 19-12-2014
Autor: Zbyšek Petržílek

Mikulášský přebor SK Shotokan Neratovice 6.12.2014

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 6 let 1. Podlipný Max 1. Kovaříková Veronika neudělena nezávodní ml.žáci
2. Kovaříková Veronika 2. Podlipný Max 1. místo
3. Capoušek Paťas 3. Březina Lukáš KK Lipník
3. Březina Likáš 3. Capoušek Paťas Seeman
Novotný
Ferencová
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 8 let 1. Březina Michal 1. Březina Michal Březina Michal 2. místo
2. Prachař Filip 2. Prachař Filip Sk Nerátky
3. Kugler Miras 3. Kugler Miras Dobsová
3. Dvorský Enriko 3. Dvorský Enriko Drápalíková
Kořínková
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 10 let 1. Kudláček Kuba 1. Kudláček Kuba Kudláček Kuba 3. místo
2. Kročák Dan 2. Bartoň Petr Mabudo Olomouc
3. Pávová Denisa 3. Bárta Dominik Černý
3. Bárta Dominik 3. Kročák Dan Michalčik
Lachová
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
9.kyu do 6 let 4. místo
Mabudo Olomouc B
Pazour
Karanevič
Hnilicová
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
9. kyu do 8 let 1. Kašpar Štěpán 1. Kašpar Štěpán Kašpar Štěpán
2. Urban Michal 2. Vykysalá Johanka
3. Křížek Sebastian 3. Urban Michal
3. Petržílek Kryštof 3. Petržílek Kryrštof
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8.kyu do 8 let 1. Mark Seeman 1. Mark Seeman Mark Seeman
2. Šimon Mikuláš 2. Němec Dan
3. Němec Dan 3. Šimon Mikuáš
3. Lorenc Vítek 3. Lorenc Vítek
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8.kyu do 10 let 1. Mark Seeman 1. Mark Seeman Mark Seeman
2. Nguyen David 2. Nguyen David
3. Kratochvíl Sebastian 3. Podlipný Mateo
3. Nguyen Tony 3. Josefová Leontýnka
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8. kyu + 10let 1. Hnilicová Tereza 1. Ulčar Martin neudělena
2. Ferencová Sára 2. Lachová Evelína
3. Michalčík Ondřej 3. Černý Ladislav
3. Lachová Evelína 3. Ferencová Sára
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
7. kyu do 10 let 1.Javanský Martin 1.Javanský Martin Javanský Martin
2.Novotný Tomáš 2. Hodějovský Ondra
3.Javanská Eliška 3.Javanská Eliška
3.Boalagui Amir 3.Zubec Petr
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8. + 7. kyu do 13 let 1. Kozlík Tomáš 1. Kozlík Tomáš Kozlík Tomáš
2. Mařík Vojta 2. Mařík Vojta
3. Sirotek Lukáš 3. Kudera Dan
2. Kudera Dan 3. Sirotek Lukáš
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žáci 9-12 let 1. Rucki Dan 1. Fabián Mates Rucki Dan
2. Šimon Janek 2. Rucki Dan
3. Fabián Mates 3. Šimon Janek
3. Devincenzo Matteo 3. Tuan Pham Lexa
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žákyně 9-12 let 1. Kalinová Mišpule 1. Kalinová Mišpule Kalinová Mišpule
2. Mašková Bára 2. Mašková Bára
3. Červencová Andrea 3. Langšádlová Majda
3. Kudrnová Eliška 3. Pánková Anče
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žáci 12-14 let 1. Nguyen Tien 1. Nguyen Tien Nguyen Tien
2. Drápalík Kuba 2. Kudrna Michal
3. Kříž Adam 3. Klusák Láďa
3. Fabián Mates 3. Kříž Adam
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žákyně 12-14 let 1. Zítková Aneta 1. Walderová Kača Walderová Kača
2. Walderová Kača 2. Grossmanová Julča
3. Grossmanová Julča 3. Zítková Aneta
3. Peterková Jitule 3. Peterková Jitule

Nahoru