Publikováno: 30-04-2014
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky Children Cupu 2014

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 6 let 1. Vykysalá Johanka 1. Mikysková Šárka Mikysková Šárka
2. Mikysková Šárka 2. Vykysalá Johanka Vykysalá Johanka
3. Zubec Ondra 3. Zubec Ondra
3. Capoušek Patrik 3. Capoušek Patrik
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 8 let 1. Javanský Martin 1. Javanský Martin Javanský Martin
2. Kořínková Nelli 2. Kořínková Nelli
3. Javanská Eliška 3. Avmedoski Patrik
3. Avmedovski Patrik 3. Kořínek Richard
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 12 let 1. Kozlík Tomáš 1. Kozlík Tomáš Kozlík Tomáš
2. Nguyen David 2. Nguyen David
3. Knotová Valerie - KK Lipník nad Bečvo 3. Knotová Valerie - KK Lipník nad Bečvo
3. 3.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
9.kuy do 8 let 1. Seemann Mark - KK Lipník nad Bečvou 1. Rendl Vojta Šerák Pavel jun.
2. Šerák Pavel jun. 2. Cihla Jakub
3. Novotný Dan 3. Šerák Pavel jun.
3. Rendl Vojta 3. Pánek Jakub
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez STV do 10 let 1. Novotný Tomáš 1. Novotný Tomáš Novotný Tomáš
2. Nguyen Tony 2. Nguyen Tony
3. Novotná Šárka 3. Knotová Valerie - KK Lipník nad Bečvo
3. Mikysek Jakub 3. Sečkař Marek
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8.kyu do 8 let 1. Dobsová Marie 1. Mašková Viktorka Dobsová Marie
2. Maříková Viktorka 2. Dobsová Marie
3. Bartoníčková Lucie 3. Drápalíková Adéla
3. Drápalíková Adéla 3. Maříková Viktorka
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
8.kyu do 10 let 1. Ferencová Sára - KK Lipník nad Bečvo 1. Křížek Sebastian Ferencová Sára
2. Pavlínová Šárka 2. Ferencová Sára - KK Lipník nad Bečvou
3. Shovánek Ondra 3. Pavlínová Šárka
3. Pánková Anna
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
bez rozdílu kyu do 9 let 1. Havlíček Daniel 1. Havlíček Daniel Havlíček Daniel
2. Hurdálek Pavel 2. Krejcar Jiří
3. Červencová Andrea 3. Hurdálek Pavel
3. Sedláček Petr
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žáci 9-12 let 1. Fabián Matěj 1. Fabián Matěj Fabián Matěj
2. Bouallagui Mohamed Ámir 2. Dvořák Michal
3. Dolanský Láďa 3. Mařík Vojta
3. 3. Dolanský Láďa
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žákyně 9-12 let 1. Zítková Aneta 1. Zítková Aneta Zítková Aneta
2. Kalinová Míša 2. Mašková Bára
3. Langšádlová Majda 3. Červencová Andrea
3. 3. Peterková Jitka
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žákyně 12-14 let 1. Zítková Aneta 1. Dolanská Anežka Zítková Aneta
2. Hurdálková Eliška 2. Hurdálková Eliška
3. Grosmanová Julie 3. Zítková Aneta
3. 3. Staňková Natálka
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žáci 12-14 let 1. Kettner Ondra 1. Le Duc Vítek Kettner Ondra
2. Drápalík Jakub 2. Kettner Ondra
3. Nguyen Tien 3. Kříž Adam
3. 3. Kudrna Michal

Nahoru