Publikováno: 12-11-2013
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky Mistrovství České republiky JKA karate

2.11.2013 Milevsko
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mini žákyně 1. Konečná Sára - Úvaly Sport 1. Brucknerová Kateřina - Karatedó Steklý 1. Karatedó Steklý -
2. Matoušková Adéla - Hostivař SKBu 2. Konečná Sára - Úvaly Sport 2. Úvaly Sport -
3. Brucknerová Kateřina - Karatedó Steklý 3. Čadová Marie - Úvaly Sport
4. Krupičková Monika - Karatedó Steklý 3. Krupičková Monika - Karatedó Steklý
5. Krajíčková Magdaléna - Úvaly Sport 5. Krajíčková Magdaléna - Úvaly Sport
6. Čadová Marie - Úvaly Sport 6. Matoušková Adéla - Hostivař SKBu
7. Sokolová Zuzana - Úvaly Sport 7. Červencová Andrea - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Červencová Andrea - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Sokolová Zuzana - Úvaly Sport
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mini žáci 1. Simon Maxim - Hostivař SKBu 1. Fabián Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Staso Pavel - Karatedó Steklý 2. Simon Maxim - Hostivař SKBu 2. Hostivař SKBu -
3. Sládek Martin - Hostivař SKBu 3. Luhovskyj Danylo - Kraslice Karate Klub
4. Pospíšil Pavel - Brno Karate klub 3. Staso Pavel - Karatedó Steklý
5. Luhovskyj Danylo - Kraslice Karate Klub 5. Sadke Daniel - Hostivař SKBu
6. Balcárek Adam - Hostivař SKBu 6. Pospíšil Pavel - Brno Karate klub
7. Havlíček Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Sládek Martin - Hostivař SKBu
8. Fabián Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Pakosta David - Kraslice Karate Klub
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žákyně 1. Jirásková Adéla - Karatedó Steklý 1. Jirásková Adéla - Karatedó Steklý 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Zítková Aneta - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Tesařová Kristýna - Karate klub Kadaň a Klášterec nad 2. KARATE-P-KLUB TÁBOR -
3. Tesařová Kristýna - Karate klub Kadaň a Klášterec nad 3. Grosmanová Julie - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Hostivař SKBu -
4. Lípová Hana - KARATE-P-KLUB TÁBOR 3. Urbanová Adéla - Úvaly Sport
5. Řeháková Anna - Hostivař SKBu 5. Řeháková Anna - Hostivař SKBu
6. Grosmanová Julie - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Mašková Barbora - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Havlová Eliška - KARATE-P-KLUB TÁBOR 7. Zítková Aneta - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Koksteinová Kateřina - Hostivař SKBu 8. Sadilová Barbora - Karatedó Steklý
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žáci 1. Přech Martin - Úvaly Sport 1. Bosák Ondřej - Hostivař SKBu 1. Hostivař SKBu -
2. Plass Daniel - Bílina SKM 2. Skřivánek David - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Neratovice SK Karate Shotokan - B
3. Bosák Ondřej - Hostivař SKBu 3. Polanecký Ondřej - KARATE-P-KLUB TÁBOR 3. Úvaly Sport -
4. Polanecký Ondřej - KARATE-P-KLUB TÁBOR 3. Přech Martin - Úvaly Sport 4. Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří -
5. Rucki Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Rucki Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Neratovice SK Karate Shotokan - A
6. Skřivánek David - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Konečný Filip - Úvaly Sport 6. Karatedó Steklý -
7. Kříž Adam - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Heřman Ondřej - Hostivař SKBu
8. Šimon Jan - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Plass Daniel - Bílina SKM
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žákyně 1. Hiršlová Anna - Úvaly Sport 1. Bosáková Kristýna - Hostivař SKBu 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Bosáková Kristýna - Hostivař SKBu 2. Hrůzová Veronika - Hostivař SKBu 2. Hostivař SKBu -
3. Krajíčková Michaela - Úvaly Sport 3. Pecková Natálie - Hostivař SKBu
4. Pecková Natálie - Hostivař SKBu 3. Šilhavá Zuzana - KARATE-P-KLUB TÁBOR
5. Hurdálková Eliška - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Staňková Natálie - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Hrůzová Veronika - Hostivař SKBu 6. Dolanská Anna - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Šilhavá Zuzana - KARATE-P-KLUB TÁBOR 7. Hurdálková Eliška - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Mišnerová Barbora - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Dobrá Martina - Olomouc KC MABU-DO
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žáci 1. Hartmann Richard - Karatedó Steklý 1. Simon Oliver - Hostivař SKBu 1. Karatedó Steklý -
2. Hána Tomáš - Bechyně SKK 2. Hána Martin - Bechyně SKK 2. Bechyně SKK -
3. Hána Martin - Bechyně SKK 3. Saraqi Ardian - Olomouc KC MABU-DO 3. Hostivař SKBu -
4. Procházka František - Bechyně SKK 3. Soukup Matyáš - Hostivař SKBu 4. Bílina SKM -
5. Flemr Adam - KARATE-P-KLUB TÁBOR 5. Kunert Michal - Olomouc KC MABU-DO 5. KARATE-P-KLUB TÁBOR -
6. Charvát David - Bílina SKM 6. Flemr Adam - KARATE-P-KLUB TÁBOR 6. Olomouc KC MABU-DO -
7. Murzov Jaroslav - Olomouc KC MABU-DO 7. Beňo Patrik - Bílina SKM
8. Lizna Matěj - Hostivař SKBu 8. Průša Jan - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenky 1. Janíčková Gabriela - Karatedó Steklý 1. Provazníková Petra - Neratovice SK Karate Shotokan
2. Macháčková Veronika - Sport Club Flair 2. Hybšová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan
3. Hybšová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Janíčková Gabriela - Karatedó Steklý
4. Provazníková Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Kovářová Klára - Opava Karate Silesia - KSO
5. Jančíková Barbora - Sport Club Flair 5. Pazderová Tereza - Karate klub Kadaň a Klášterec nad
6. Lihlová Nikol - Rotava SK Shotokan ryu 6. Macháčková Veronika - Sport Club Flair
7. Dvořáková Martina - Bechyně SKK 7. Dvořáková Martina - Bechyně SKK
8. Pazderová Tereza - Karate klub Kadaň a Klášterec nad 8. Plachtová Alexandra - Český Krumlov SKK
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenci 1. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Opočenský Marek - Karlovy Vary SKP Hvězda 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu 2. Krejčí Radek - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Hostivař SKBu -
3. Zach Pavel - Úvaly Sport 3. Lozsi Márton - Hostivař SKBu 3. Karatedó Steklý -
4. Zlatohlávek Kryštof - SPORT RELAX Česká Lípa 3. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu 4. Bechyně SKK -
5. Javanský Lukáš - Karatedó Steklý 5. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Krejčí Radek - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Skýva Bedřich - Bílina SKM
7. Plachý Tomáš - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Pavlíček Josef - Bechyně SKK
8. Novák Tomáš - Hostivař SKBu 8. Šimána Filip - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenky 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan
2. Rokosová Anna - Hostivař SKBu 2. Rokosová Anna - Hostivař SKBu
3. Dlouhá Babeta - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří 3. Dlouhá Babeta - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří
4. Podborská Iva - Brno TJ Tesla 3. Víznerová Michaela - Bílina SKM
5. Macholánová Anna - Brno TJ Tesla 5. Podborská Iva - Brno TJ Tesla
6. Víznerová Michaela - Bílina SKM 6. Macholánová Anna - Brno TJ Tesla
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenci 1. Pospíšil Aleš - Olomouc KC MABU-DO 1. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Bílina SKM -
2. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Engler Michael - Bílina SKM
3. Herman Jiří - Olomouc KC MABU-DO 3. Kobliha Zdeněk - KARATE-P-KLUB TÁBOR
4. Lisý Robert - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan
5. Musil Pavel - Bílina SKM 5. Herman Jiří - Olomouc KC MABU-DO
6. Engler Michael - Bílina SKM 6. Mikula Ján - Bechyně SKK
7. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Cerha Jaroslav - Hostivař SKBu
8. Molínek Lukáš - Brno TJ Tesla 8. Krupka Matěj - Hostivař SKBu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky 1. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO 1. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří -
2. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu
3. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Malčánková Barbora - Karate klub Kadaň a Klášterec nad 3. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
5. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu 5. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO
6. Zlatohlávková Tereza - SPORT RELAX Česká Lípa 6. Víznerová Michaela - Bílina SKM
7. Rokosová Anna - Hostivař SKBu 7. Rokosová Anna - Hostivař SKBu
8. Struková Zuzana - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří 8. Dlouhá Babeta - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioři 1. Babor Marek - Hostivař SKBu 1. Babor Marek - Hostivař SKBu 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Engler Michael - Bílina SKM 2. Olomouc KC MABU-DO -
3. Pospíšil Aleš - Olomouc KC MABU-DO 3. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB TÁBOR 3. Bílina SKM -
4. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan
5. Formánek Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB TÁBOR 6. Plhák Jaroslav - Olomouc KC MABU-DO
7. Herman Jiří - Olomouc KC MABU-DO 7. Marvan Petr - Bílina SKM
8. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Foltýn Jakub - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky 1. Masopustová Jarmila - Bílina SKM 1. Cifková Petra - Žatec KARATE CLUB 1. Hostivař SKBu -
2. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO 2. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO
3. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu 3. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
4. Košíková Karin - SPORT RELAX Česká Lípa 3. Vohradníková Tereza - Žatec KARATE CLUB
5. Zlatohlávková Tereza - SPORT RELAX Česká Lípa 5. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu
6. Zandtová Lenka - Sport Club Flair 6. Masopustová Jarmila - Bílina SKM
7. Malčánková Barbora - Karate klub Kadaň a Klášterec nad
8. Struková Zuzana - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři 1. Voráček Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Frydecký Lukáš - Žatec KARATE CLUB
2. Oukde Firás - Sport Club Flair 2. Voráček Dominik - Neratovice SK Karate Shotokan
3. Steklý Jan - Karatedó Steklý 3. Babor Marek - Hostivař SKBu
4. Voráček Dominik - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Mikšátko Jiří - Český Krumlov SKK
5. Dvořák Tomáš - Sport Club Flair 5. Engler Daniel - Bílina SKM
6. Kolek Jakub - SPORT RELAX Česká Lípa 6. Kábrt Jiří - Karlovy Vary SKP Hvězda
7. Mikšátko Jiří - Český Krumlov SKK 7. Plhák Jaroslav - Olomouc KC MABU-DO
8. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Mazánek Martin - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Masters ženy /JIK 1. Brožová Markéta - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Brožová Markéta - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Masters muži / JIK 1. Petržílek Zbyšek - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Kočí Jindřich - České Budějovice TSUNAMI SKP
2. Káža Milan - Karatedó Steklý 2. Káža Milan - Karatedó Steklý
3. Kočí Jindřich - České Budějovice TSUNAMI SKP
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Masters muži JK 1. Petržílek Zbyšek - Neratovice SK Karate Shotokan
2. Kábrt Jiří - Karlovy Vary SKP Hvězda
3. Kočí Jindřich - České Budějovice TSUNAMI SKP

Nahoru