Publikováno: 11-11-2013
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 2. národního poháru senioru

12.10.2013 Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenky 1. Janíčková Gabriela - Karatedó Steklý 1. Provazníková Petra - Neratovice SK Karate Shotokan
2. Macháčková Veronika - Sport Club Flair 2. Hybšová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan
3. Hybšová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Kovářová Klára - Opava Karate Silesia - KSO
4. Provazníková Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Macháčková Veronika - Sport Club Flair
5. Jančíková Barbora - Sport Club Flair 5. Janíčková Gabriela - Karatedó Steklý
6. Lihlová Nikol - Rotava SK Shotokan ryu 6. Plachtová Alexandra - Český Krumlov SKK
7. Plachtová Alexandra - Český Krumlov SKK 7. Dvořáková Martina - Bechyně SKK
8. Kovářová Klára - Opava Karate Silesia - KSO 8. Lihlová Nikol - Rotava SK Shotokan ryu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenci 1. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Opočenský Marek - Karlovy Vary SKP Hvězda 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu 2. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu 2. Hostivař SKBu -
3. Zach Pavel - Úvaly Sport 3. Krejčí Radek - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Karatedó Steklý -
4. Zlatohlávek Kryštof - SPORT RELAX Česká Lípa 4. Skýva Bedřich - Bílina SKM
5. Walder Michal - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Studený Jakub - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Šimána Filip - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří 6. Lozsi Márton - Hostivař SKBu
7. Novák Tomáš - Hostivař SKBu 7. Ťoupal Jakub - Bechyně SKK
8. Javanský Lukáš - Karatedó Steklý 8. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenky 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan
2. Mikudová Tereza - Sport Club Flair 2. Dlouhá Babeta - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří
3. Rokosová Anna - Hostivař SKBu 3. Víznerová Michaela - Bílina SKM
4. Vrzáková Hana - Úvaly Sport 4. Rokosová Anna - Hostivař SKBu
5. Dlouhá Babeta - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří 5. Hlinovská Daniela - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Hlinovská Daniela - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Víznerová Michaela - Bílina SKM
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenci 1. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Bílina SKM -
2. Pospíšil Aleš - Olomouc KC MABU-DO 2. Engler Michael - Bílina SKM
3. Junek Karel - Kraslice Karate Klub 3. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Žampach Ondřej - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Krupka Matěj - Hostivař SKBu
5. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Junek Karel - Kraslice Karate Klub
6. Herman Jiří - Olomouc KC MABU-DO 6. Pospíšil Aleš - Olomouc KC MABU-DO
7. Kobliha Zdeněk - KARATE-P-KLUB TÁBOR 7. Marvan Petr - Bílina SKM
8. Engler Michael - Bílina SKM 8. Cerha Jaroslav - Hostivař SKBu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky 1. Zlatohlávková Tereza - SPORT RELAX Česká Lípa 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří -
2. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
3. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO 3. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu
4. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu 4. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO
5. Malčánková Barbora - Karate klub Kadaň a Klášterec nad 5. Dlouhá Babeta - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří
6. Mikudová Tereza - Sport Club Flair 6. Víznerová Michaela - Bílina SKM
7. Dlouhá Babeta - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří
8. Víznerová Michaela - Bílina SKM
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioři 1. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Babor Marek - Hostivař SKBu 1. Olomouc KC MABU-DO -
2. Formánek Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Bílina SKM -
3. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB TÁBOR
4. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB TÁBOR 4. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan
5. Schäfer Filip - Bílina SKM 5. Engler Michael - Bílina SKM
6. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Marvan Petr - Bílina SKM
7. Žampach Ondřej - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Plhák Jaroslav - Olomouc KC MABU-DO
8. Herman Jiří - Olomouc KC MABU-DO 8. Lisý Robert - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky 1. Košíková Karin - SPORT RELAX Česká Lípa 1. Vohradníková Tereza - Žatec KARATE CLUB 1. Hostivař SKBu -
2. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO 2. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO
3. Masopustová Jarmila - Bílina SKM 3. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
4. Malčánková Barbora - Karate klub Kadaň a Klášterec nad 4. Masopustová Jarmila - Bílina SKM
5. Zandtová Lenka - Sport Club Flair
6. Zlatohlávková Tereza - SPORT RELAX Česká Lípa
7. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu
8. Struková Zuzana - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři 1. Oukde Firás - Sport Club Flair 1. Babor Marek - Hostivař SKBu 1. KARATE-P-KLUB TÁBOR -
2. Voráček Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Engler Daniel - Bílina SKM
3. Dvořák Tomáš - Sport Club Flair 3. Lalič Jan - Hostivař SKBu
4. Voráček Dominik - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Mikšátko Jiří - Český Krumlov SKK
5. Samek Ondřej - SPORT RELAX Česká Lípa 5. Mazánek Martin - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Voráček Dominik - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Mikšátko Jiří - Český Krumlov SKK 7. Jíša Petr - České Budějovice Shirokan
8. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB TÁBOR 8. Kábrt Jiří - Karlovy Vary SKP Hvězda

Nahoru