Publikováno: 10-11-2013
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 2. národního poháru žáků

5.10.2013 Praha
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mini žákyně 1. Konečná Sára - Úvaly Sport 1. Brucknerová Kateřina - Karatedó Steklý 1. Úvaly Sport -
2. Krupičková Monika - Karatedó Steklý 2. Krupičková Monika - Karatedó Steklý Karatedó Steklý - NENASTOUPIL
3. Matoušková Adéla - Hostivař SKBu 3. Konečná Sára - Úvaly Sport
4. Brucknerová Kateřina - Karatedó Steklý 4. Čadová Marie - Úvaly Sport
5. Čadová Marie - Úvaly Sport 5. Matoušková Adéla - Hostivař SKBu
6. Krajíčková Magdaléna - Úvaly Sport 6. Červencová Andrea - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Červencová Andrea - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Sokolová Zuzana - Úvaly Sport
8. Sokolová Zuzana - Úvaly Sport 8. Krajíčková Magdaléna - Úvaly Sport
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mini žáci 1. Simon Maxim - Hostivař SKBu 1. Simon Maxim - Hostivař SKBu 1. Hostivař SKBu -
2. Staso Pavel - Karatedó Steklý 2. Staso Pavel - Karatedó Steklý
3. Pospíšil Pavel - Brno Karate klub 3. Hurdálek Pavel - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Hurdálek Pavel - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Luhovskyj Danylo - Kraslice Karate Klub
5. Luhovskyj Danylo - Kraslice Karate Klub 5. Fabián Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Fabián Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Fernando Timothy - Úvaly Sport
7. Balcárek Adam - Hostivař SKBu 7. Pospíšil Pavel - Brno Karate klub
8. Pakosta David - Kraslice Karate Klub 8. Havlíček Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žákyně 1. Jirásková Adéla - Karatedó Steklý 1. Urbanová Adéla - Úvaly Sport 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Zítková Aneta - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Jirásková Adéla - Karatedó Steklý 2. KARATE-P-KLUB TÁBOR -
3. Tesařová Kristýna - Karate klub Kadaň a Klášterec nad 3. Grosmanová Julie - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Řeháková Anna - Hostivař SKBu 4. Tesařová Kristýna - Karate klub Kadaň a Klášterec nad
5. Lípová Hana - KARATE-P-KLUB TÁBOR 5. Zítková Aneta - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Koksteinová Kateřina - Hostivař SKBu 6. Řeháková Anna - Hostivař SKBu
7. Grosmanová Julie - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Lencová Patricie - Hostivař SKBu
8. Zahradníková Anna - Hostivař SKBu 8. Koksteinová Kateřina - Hostivař SKBu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žáci 1. Bosák Ondřej - Hostivař SKBu 1. Bosák Ondřej - Hostivař SKBu 1. Neratovice SK Karate Shotokan - B
2. Skřivánek David - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Polanecký Ondřej - KARATE-P-KLUB TÁBOR 2. Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří -
3. Drápalík Jakub - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Skřivánek David - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Úvaly Sport -
4. Polanecký Ondřej - KARATE-P-KLUB TÁBOR 4. Drápalík Jakub - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Bílina SKM -
5. Přech Martin - Úvaly Sport 5. Kříž Adam - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Hostivař SKBu - B
6. Šimon Jan - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Kulhavý Jonáš - Hostivař SKBu 6. Neratovice SK Karate Shotokan - A
7. Doležal Jan - Karatedó Steklý 7. Šimon Jan - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Hostivař SKBu - A
8. Popelka Jiří - Hostivař SKBu 8. Konečný Filip - Úvaly Sport 8. Bechyně SKK -
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žákyně 1. Walderová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Bosáková Kristýna - Hostivař SKBu 1. Hostivař SKBu -
2. Bosáková Kristýna - Hostivař SKBu 2. Hrůzová Veronika - Hostivař SKBu 2. Neratovice SK Karate Shotokan -
3. Hrůzová Veronika - Hostivař SKBu 3. Dobrá Martina - Olomouc KC MABU-DO 3. Olomouc KC MABU-DO -
4. Šilhavá Zuzana - KARATE-P-KLUB TÁBOR 4. Pavlíčková Veronika - Bechyně SKK
5. Hurdálková Eliška - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Pecková Natálie - Hostivař SKBu
6. Dolanská Anna - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Hurdálková Eliška - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Cibulková Tereza - Bechyně SKK 7. Dolanská Anna - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Pátková Agáta - Hostivař SKBu 8. Staňková Natálie - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žáci 1. Hartmann Richard - Karatedó Steklý 1. Simon Oliver - Hostivař SKBu 1. Bílina SKM - A
2. Charvát David - Bílina SKM 2. Průša Jan - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Karatedó Steklý -
3. Procházka František - Bechyně SKK 3. Hána Martin - Bechyně SKK 3. Hostivař SKBu -
4. Flemr Adam - KARATE-P-KLUB TÁBOR 4. Flemr Adam - KARATE-P-KLUB TÁBOR 4. Bechyně SKK -
5. Murzov Jaroslav - Olomouc KC MABU-DO 5. Soukup Matyáš - Hostivař SKBu 5. KARATE-P-KLUB TÁBOR -
6. Simon Oliver - Hostivař SKBu 6. Kettner Ondra - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Olomouc KC MABU-DO -
7. Holoubek Petr - KARATE-P-KLUB TÁBOR 7. Kunert Michal - Olomouc KC MABU-DO 7. Bílina SKM - B
8. Kroutil Vladislav - Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří 8. Beňo Patrik - Bílina SKM

Nahoru