Publikováno: 30-09-2013
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky krajského přeboru

kata kumite kombinace team
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mini žáci 1. Fabián Matěj 1. Fabián Matěj Fabián Matěj
2. Hurdálek Pavel 2. Hurdálek Pavel
3. Havlíček Daniel 3. Krejcar Jiří
3. Bareš Dan 3. Bareš Dan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mini žákyně 1. Červencová Andrea 1. Červencová Andrea Červencová Andrea
2. 2.
3. 3.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žáci 1. Drápalík Jakub 1. Skřivánek David
2. Šimon Janek 2. Rucki Dan
3. Rucki Dan 3. Kříž Adam
3. Kříž Adam 3. Drápalík Jakub
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší žákyně 1. Zítková Aneta 1. Mašková Barbora SK Shotokan Neratovice
2. Mašková Barbora 2. Zítková Aneta
3. Lanšádlová 3. Kalinová Míša
3. Kalinová Míša 3. Capratová Adéla
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žáci 1. Kettner Ondra 1. Průša Jan Kettner Ondra
2. Nguyen Tien 2. Boháč Jiří
3. Le Duc Vítek 3. Kettner Ondra
3. Kudrna Michal 3. Kudrna Michal
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší žákyně 1. Walderová Kateřina 1. Walderová Kateřina Walderová Kateřina SK Shotokan Neratovice
2. Mišnerová Barbora 2. Staňková Natálka
3. Staňková Natálka 3.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší dorostenci 1. Beneš Daniel 1. Studený Jakub Walder Michal SK Shotokan Neratovice
2. PlachýTomáš 2. Walder Michal
3. Walder Michal 3. Lisý Josef
3. Vyhlídal Tomáš 3. Vyhlídal Tomáš
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
mladší dorostenky 1. Provazníková Petra 1. Provazníková Petra Provazníková Petra
2. Hybšová Lucie 2. Hybšová Lucie
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší dorostenci 1. Šoltys Milan 1. Pacovský Josef Šoltys Milan
2. Žampach Ondřej 2. Lisý Josef
3. Lisý Robert 3. Šoltys Milan
3. Pacovský Josef 3. Žampach Ondřej
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
starší dorostenky 1. Köppelová Lucie 1. Köppelová Lucie Köppelová Lucie
2. Horáčková Lenka 2. Hlinovská Daniela
3. Hlinovská Daniela 3.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
junioři 1. Merfait Miroslav 1. Merfait Miroslav Merfait Miroslav
2. Šoltys Milan 2. Pacovský Josef
3. Žampach Ondřej 3.
3. Pacovský Josef 3.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
juniorky 1. Köppelová Lucie 1. Peterová Helena
2. Peterová Helena 2. Köppelová Lucie
3. Horáčková Lenka 3.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
senioři 1. Voráček Josef 1. Voráček Dominik Voráček Dominik
2. Voráček Dominik 2. Merfait Miroslav
3. Merfait Miroslav 3. Mazánek Martin

Nahoru