Publikováno: 24-03-2013
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky velikonočního turnaje

techniky/katasilový trojboj/kumitekombinaceteam
bez STV do 6 let 1. Dobsová Maruška1. Šerák Pavel jun.Dobsová Maruška Soutěžní
2. Lorenc Vítek2. Dobsová Maruška1. místo
3. Šerák Pavel jun.3. Cihla KubaDrápoš Kuba
3. Cihla Ondra3. Lorenc Vítek Skřivan David
bez STV do 8 let 1. Rendl Vojta1. Lachout FandaRendl VojtaKreuc Adam
2. Drápalíková Adéla2. Rendl Vojta2. místo
3. Lachout Fanda3. Pazdera Filip Grosmanka Julča
3. Novotný Daniel 3. Volf Milan Maškounka barča
bez STV do 10 let 1. Nguyen Tien1. Pavlínová ŠárkaNguyen Tien Zítkovic Anetka
2. Tuan Lexa2. Nguyen Tien Pavlínová Šárka 3. místo
3. Pavlínová Šárka3. Mašková VerčaKettner ondatra
3. Grosmanová Žaneta3. Tuan LexaČermák Ferdoslav
9.kyu do 8 let 1. Kudrnová Eliška1. Kudrnová Eliška Kudrnová Eliška Průša Honza
2. Hodějovský Ondřej2. Bartoníčková Lucie4. místo
3. Zubec Petr3. Toman VojtaŠimon Janek
3. Čmerda Bohouš 3. Hodějovský Ondřej Hurdálkovic Eliška
8.kyu do 8 let 1. Havlíček Dáda1. Červencová AndrejkaČervencová AndrejkaDolanská Anežka
2. Červencová Andrejka2. Havlíček DádaHavlíček Dáda
3. Vydra Šimon3. Pazdera Ondra
3. Pazdera Ondra3. Vydra ŠimonNesoutěžní
8.kyu do 10 let 1. Bareš Dan1. Bareš DanBareš Dan1. místo
2. Devincenzo Matteo2. Kalinová MíšaStaňková Natálka
3. Kalinová Míša3. Devincenzo MatteoČervencová Andrejka
3. Bartoníček Adam 3. Bartoníček Adam Capratová Adéla
8.kyu do 13 let 1. Caprtatová Aneta1. Staňková NatálkaStaňková Natálka2. místo
2. Staňková Natálka2. Havlíček Pavel Pavlín Ondra
3. Dolanský Láďa3. Dolanský LáďaKudrnatej Michal
3. Capratová Adéla3. Žák Marek Maškoun Marťan
7.kyu do 10 let1. Mašková Barbora1. Mařík VojtaMašková Barbora3. místo
2. Langšádlová Majda2. Langšádlová MajdaKontrová Kačaba
3. Hurdálek Pája3. Mašková BarboraFabián Mates
3. Košek David 3. Košek David Hurdálkovic Pája
6.kyu mladší žáci1. Rucki Dan1. Fabián Matěj Fabián Matěj 4. místo
2. Šimon Janek2. Dolanská AnnaGrosmanová JulčaHavlíčková Sašule
3. Grosmanová Julie 3. Grosmanová JulieCapratka Aneta
3. Fabián Matěj 3. Šimon Janek Lanšádlová Majda
5.-4.kyu do 12 let 1. Zítková Aneta1. Drápalík Jakub Drápalík Jakub
2. Drápalík Jakub 2. Hurdálková Eliška
3. Hurdálková Eliška3. Skřivánek David
3. Kříž Adam 3. Zítková Aneta
5.-4.kyu do 15 let 1. Kettner Ondra1. Lisý JosefPrůša Jan
2. Průša Jan2. Průša Jan
3. Kudrna Michal3. Vyhlídal Tomáš
3. Čermák Ferda3. Čemák Ferda

Nahoru