Publikováno: 18-03-2013
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 1. národního poháru seniorů

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenky 1. Janíčková Gabriela - Karatedó Steklý 1. Provazníková Petra - Neratovice SK Karate Shotokan
2. Hybšová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Strnadová Michaela - HostivařSKBu
3. Strnadová Michaela - HostivařSKBu 3. Vaňková Veronika - Karlovy Vary SKP Hvězda
4. Provazníková Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Janíčková Gabriela - Karatedó Steklý
5. Lihlová Nikol - Rotava SK Shotokan ryu 5. Hybšová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Vaňková Veronika - Karlovy Vary SKP Hvězda
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenci 1. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Opočenský Marek - Karlovy Vary SKP Hvězda 1. Neratovice SK Karate Shotokan - A
2. Zach Pavel - Úvaly Sport 2. Krejčí Radek - Neratovice SK Karate Shotokan 2. HostivařSKBu -
3. Plachý Tomáš - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Matoušek Daniel - HostivařSKBu 3. Neratovice SK Karate Shotokan - B
4. Javanský Lukáš - Karatedó Steklý 4. Lozsi Márton - HostivařSKBu
5. Krejčí Radek - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Novák Tomáš - HostivařSKBu 6. Šimána Filip - KadaňKK
7. Opočenský Marek - Karlovy Vary SKP Hvězda 7. Švehla Ladislav - Karatedó Steklý
8. Mišner Jiří - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Zámečník Lukáš - Karatedó Steklý
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenky 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan
2. Horáčková Lenka - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Vacková Markéta - Žatec KARATE CLUB
3. Košíková Martina - SPORT RELAX Česká Lípa 3. Hlinovská Daniela - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Mikudová Tereza - Sport Club Flair 4. Podborská Iva - Brno TJ Tesla
5. Podborská Iva - Brno TJ Tesla 5. Rokosová Anna - HostivařSKBu
6. Dlouhá Babeta - KadaňKK 6. Dlouhá Babeta - KadaňKK
7. Hlinovská Daniela - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Víznerová Michaela - Bílina SKM
8. Víznerová Michaela - Bílina SKM
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenci 1. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Schäfer Filip - Bílina SKM 1. Bílina SKM -
2. Pospíšil Aleš - Olomouc KC MABU-DO 2. Engler Michael - Bílina SKM
3. Schäfer Filip - Bílina SKM 3. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Junek Karel - Kraslice Karate Klub 4. Junek Karel - Kraslice Karate Klub
5. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Gvoždiak Jakub - KadaňKK
6. Herman Jiří - Olomouc KC MABU-DO 6. Musil Pavel - Bílina SKM
7. Musil Pavel - Bílina SKM 7. Krupka Matěj - HostivařSKBu
8. Molínek Lukáš - Brno TJ Tesla 8. Molínek Lukáš - Brno TJ Tesla
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Neradilková Kateřina - HostivařSKBu 2. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 2. KadaňKK -
3. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
4. Zlatohlávková Tereza - SPORT RELAX Česká Lípa 4. Neradilková Kateřina - HostivařSKBu
5. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO 5. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO
6. Horáčková Lenka - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Bittnerová Tereza - Děčín Sport Relax
7. Struková Zuzana - KadaňKK 7. Dlouhá Babeta - KadaňKK
8. Dlouhá Babeta - KadaňKK Junioři
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioři 1. Junek Karel - Kraslice Karate Klub 1. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB TÁBOR 1. Bílina SKM -
2. Hrdlička Jiří - Prachatice Karate klub Tsunami 2. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Olomouc KC MABU-DO -
3. Svoboda Roman - KARATE-P-KLUB TÁBOR 3. Hrdlička Jiří - Prachatice Karate klub Tsunami 3. Neratovice SK Karate Shotokan -
4. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB TÁBOR 4. Foltýn Jakub - KadaňKK
5. Pospíšil Aleš - Olomouc KC MABU-DO 5. Plhák Jaroslav - Olomouc KC MABU-DO
6. Herman Jiří - Olomouc KC MABU-DO 6. Krejčík Štěpán - KadaňKK
7. Formánek Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Svoboda Roman - KARATE-P-KLUB TÁBOR
Pacovský Josef - NENASTOUPIL 8. Babor Marek - HostivařSKBu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky 1. Prajzlerová Marie - HostivařSKBu 1. Cifková Petra - Žatec KARATE CLUB
2. Košíková Karin - SPORT RELAX Česká Lípa 2. Bělohlavová Jana - SPORT RELAX Česká Lípa
3. Masopustová Jarmila - Bílina SKM 3. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
4. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO 4. Prajzlerová Marie - HostivařSKBu
5. Zandtová Lenka - Sport Club Flair 5. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO
6. Neradilková Kateřina - HostivařSKBu
7. Malčánková Bára - KadaňKK
8. Bittnerová Tereza - Děčín Sport Relax
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři 1. Oukde Firás - Sport Club Flair 1. Frydecký Lukáš - Žatec KARATE CLUB 1. KARATE-P-KLUB TÁBOR -
2. Steklý Jan - Karatedó Steklý 2. Babor Marek - HostivařSKBu
3. Dvořák Tomáš - Sport Club Flair 3. Voráček Dominik - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Drobeček Jan - SPORT RELAX Česká Lípa 4. LaličJan - HostivařSKBu
5. Voráček Dominik - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Hrdlička Jiří - Prachatice Karate klub Tsunami
6. Kolek Jakub - SPORT RELAX Česká Lípa 6. Mikšátko Jiří - Český Krumlov SKK
7. LaličJan - HostivařSKBu 7. Hrdlička Jakub - Karlovy Vary SKP Hvězda
8. Svoboda Roman - KARATE-P-KLUB TÁBOR 8. Novotný Ondřej - HostivařSKBu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
KATA TÝM

Nahoru