Publikováno: 13-11-2002
Autor: LLA

Výsledky Mistrovství ČR JKA karate 2002

Kata / Kombinace Kumite Team
Mladší žáci 1. Klepáček Jan-Rotava SK 1. Tošner Jan-KK Litoměřice SHOTOKAN Neratovice
2. Bartoš Kamil-KK Děčín 2. Pančocha Lukáš-MABUDO SKBU Hostivař
3. Pančocha Lukáš-MABUDO 3. Mareš Jakub - SHOTOKAN KK Děčín C
4. Mazáček Jiří-KK Děčín 3. Klepáček Jan-Rotava
5. Kovalík Vojtěch-TSUNAMI 5. Štěpka Martin-SHOTOKAN
6. Babor Marek-SKBU 6. Malina Petr-SKBU
7. Nedvěd Jakub-KK Děčín 7. Rezek Jiří-Sport Relax
  8. Kovalík Vojtěch-TSUNAMI
 
Mladší žákyně 1. Bláhová Sylvie-MABUDO 1. Bláhová Sylvie-MABUDO KK Děčín
2.Masopustová Jarmila-Sport Relax 2.Prejzlerová Marie-SKBU
3. Prejzlerová Marie-SKBU 3. Petříčková Kristína-SKBU
4. Kanovová Petra-KPK Tábor 3. Ďuranová Michaela-KK Děčín
5. Ďuranová Michaela-KK Děčín 5. Kanovová Petra-KPK Tábor
6. Barcalová Markéta-Rotava 6. Masopustová Jarmila-Sport Relax
7. Malčánková Barbora-KK Kadaň 7. Barcalová Markéta-Rotava
8. Moriová Monika-KPK Tábor 8. Gregorová Kateřina-SHOTOKAN
 
Kata / Kombinace Kumite Team
Starší žáci 1. Nejedlý Roman-Sport Relax 1. Hercík Filip-KK Děčín SKBU Hostivař
2.Zdobinský Adam-Sport Relax 2. Stránský Marek-KK Děčín KK Děčín A
3. Stránský Marek-KK Děčín 3. Rosůlek Martin-KK Děčín MABUDO Olomouc
4. Hrma Ladislav-SKBU 3. Kořínek Jakub-KK Děčín
5. Krejčů Jakub-SKBU 5. Galvas Miroslav-MABUDO
6. Galvas Miroslav-MABUDO 6. Jirák Jakub-KPK Tábor
7. Jirák Jakub-KPK Tábor 7.Prchlík Jakub-SKBU
8. Prchlík Jakub-SKBU 8. Adamec Jan-KK Děčín
 
Starší žákyně 1. Žwaková Veronika-SK Chrudim 1. Spilková Renata-KK Děčín SHOTOKAN Neratovice
2. Dočkalová Johana-Sport Relax 2. Štěpánová Kateřina-SK Chrudim KK Děčín
3. Tyburcová Petra-KK Děčín 3. Tyburcová Petra-KK Děčín
4. Štěpánová Kateřina-SK Chrudim 3. Hybštová Iva-SKBU
5. Kalinová Barbora-KK Děčín 5. Cikánková Jana-SHOTOKAN
6. Šindelová Pavla-SK Č.třebová 6. Šindelová Pavla-SK Č.Třebová
7. Hybštová Iva-SKBU 7. Voplakalová Zuzana-KTK Praha
8. Rabinová Adéla-SK Sokolov 8. Kalinová Barbora-KK Děčín
 
Kata / Kombinace Kumite Team
Dorostenci 1. Pechan Pavel-SK Sokolov 1. Knob Jiří-MABUDO Olomouc SKBU Hostivař
2. Svoboda Ondřej-SKP K.Vary 2. Starý Tomáš-SHOTOKAN MABUDO Olomouc
3. Pěknic Petr-KTK Praha 3. Fidler Tomáš-Sport Relax
4. Malina Jaroslav-SKBU 3. Pěknic Petr-KTK Tábor
5. Gregor František-SKBU 5. Charvát Martin-KK Děčín
6. Cepek Alexander-SKBU 6. Troup Matyáš-Č.Krumlov
7. Havrlant Radim-KPK Tábor 7. Havrlant Radim-KPK Tábor
8. Piskač Pavel-Chrudim 8. Cepek Alexander-SKBU
 
Dorostenky 1. Pernicová Lucie-MABUDO 1. Suchá Michaela-SKBU SHOTOKAN Neratovice
2. Haová Michaela-SHOTOKAN 2. Voplakalová Martina-SKBU SK Chrudim A
3. Vontorová Simona-KPK Tábor 3. Haová Michaela-SHOTOKAN SK Chrudim B
4. Suchá Michaela-SKBU 3. Vontorová Simona-KPK Tábor
5. Štěpánová Klára-SK Chrudim 5. Blažová Renata-SK Chrudim
6. Nováková Jitka-SHOTOKAN 6. Vohradníková Hana-SK Chrudim
7. Vrábková Zuzana-TSUNAMI 7. Tomanová-KK Kadaň
8. Blažová Renata-SK Chrudim 8. Lužná Kateřina-KK Děčín
 
Kata / Kombinace Kumite Team
Junioři 1. Šturma Petr-Sport Relax 1. Vorel František-TSUNAMI Shotokan Neratovice
2. Voráček Josef-SHOTOKAN 2. Šturma Petr-Sport Relax KPK Tábor
3. Svoboda Ondřej-SKP K.Vary 3. Voráček Dominik-SHOTOKAN KK Děčín
4. Pěknic Petr.KPK Tábor 3. Voráček Josef-SHOTOKAN
5. Vorel František-TSUNAMI 5. Albrecht Josef-KPK Tábor
6. Knob Jiří - MABUDO 6. Svoboda Ondřej-SKP K.Vary
7. Šihovec Martin - SK Č.Krumlov 7. Novák Tomáš-SHOTOKAN
8. Krátký Jan-SKBU 8. Knob Jiří-MABUDO
 
Juniorky 1. Suchá Michaela-SKBU 1. Nováková Jitka-SHOTOKAN SHOTOKAN Neratovice
2. Haová Michaela-SHOTOKAN 2. Voplakalová Martina-SKBU SKBU Hostivař
3. Turková Zuzana-SKBU 3. Petrovicová Šárka-SK Č.Třebová
4. Vontorová Simona-KPK Tábor 3. Rybárová Tamara-SK Sokolov
5. Pernicová Lucie-MABUDO 5. Burdová Petra-SKBU
6. Nováková Jitka-SHOTOKAN 6. Tomanová-KK Kadaň
7. Voplakalová Martina-SKBU 7. Denalucová Andrea-KK Kadaň
8. Vrábková Zuzana-TSUNAMI 8. Vitoňová Jana-Shirokan Č.B.
 
Kata / Kombinace Kumite Team
Senioři 1. Růžička Richard-SKP K.Vary 1. Pokorný Jiří-SK Chrudim Sport Relax
2. Zounek Radek-Sport Relax 2. Růžička Richard-SKP K.Vary Shotokan Neratovice
3. Koubek Stanislav-Sport Relax 3. Bernat Šimon-SKBU
4. Steklý Jan-KK Děčín 3. Terzič Mladen-SKBU
5. Král Milan-MABUDO 5. Zajíc Antonín-TSUNAMI
6. Pokorný Jiří - SK Chrudim 6. Vítek Jiří-SK Chrudim
7. Vítek Jiří - SK Chrudim 7. Hykš Karel-SKP K.Vary
8. Hykš Karel-SKP K.Vary  
 
Seniorky 1. Kasíková Linda-Shotokan 1. Hilbertová Martina-SKBU SKBU Hostivař
2. Svobodová Věra-KPK Tábor 2. Pátá Kateřina-TSUNAMI
3. Pátá Kateřina-TSUNAMI 3. Plunderová Alena-SKBBU
4. Dymáková Pavla-SKBU 3. Kasíková Linda-Shotokan
5. Hilbertová Martina-SKBU 5. Dymáková Pavla-SKBU
6. Turková Zuzana-SKBU 6. Vitoňová Jana-Shirokan Č.B.
7. Vitoňová Jana-Shirokan Č.B. 7. Šorelová Věra-SKBU
8. Denalucová Andrea-KK Kadaň 8. Denalucová Andrea-KK Kadaň

Nahoru