Publikováno: 10-12-2012
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky mikulášského turnaje SK Shotokan 2012

bez stv – 6 let

techniky

1. místoMaruška Dobsová
2. místoJakub Pánek
3. místoSebastian Křížek
3. místoKryštof Petržílek

silový trojboj

1. místoJakub Pánek
2. místoMaruška Dobsová
3. místo Sebastian Křížek
3. místoKryštof Petržílek
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Maruška Dobová

bez stv – 8 let

techniky

1. místoAdéla Drápalíková
2. místoViktorka Mašková
3. místoVojta Rendl
3. místoŠárka Novotná

silový trojboj

1. místoJirka Verbovský
2. místoNikol Černá
3. místoViktorka Mašková
3. místoLukáš Černý
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Viktorka Mašková

bez stv – 10 let

techniky

1. místoLexa Pham Thuyen
2. místoTien Nguyen
3. místoŽaneta Grosmanová
3. místoŠárka Pavlínová>

silový trojboj

1. místoDavid Fajfečka
2. místoŠárka Pavlínová
3. místoŽaneta Grosmanová
3. místoLexa Pham Tuen
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Lexa Pham Tuen

9. kyu - 6 let

techniky do zk. dachi

1. místoEliška Kudrnová
2. místoZuzka Čmerdová
3. místoLucka Bartoníčková

silový trojboj

1. místoEliška Kudrnová
2. místoZuzka Čmerdová
3. místoLucka Bartoníčková
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Eliška Kudrnová

9. kyu - 8 let

techniky do zk. dachi

1.místoViktorka Maříková
2. místoFilip Říha
3. místoBohouš Čmerda
3. místoAleš Klusák

silový trojboj

1.místoViktorka Maříková
2. místoFilip Říha
3. místoAleš Klusák
3. místoFilip Říha
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Viktorka Maříková

9. kyu -10 let

techniky do zk. dachi

1. místoMíša Kalinová
2. místoŠtěpán Dvorský
3. místoLadislav Kučera
3. místoJana Poláčková

silový trojboj

1. místoJakub Seifert
2. místoJan Kovařík
3. místoJana Hájková
3. místoZuzka Tomášková
Kombinace nebyla udělena

8. kyu – 8 let

kata

1. místoJirka Krejcar
2. místoAndrea Vovčíková
3. místoPetr Sedláček
4. místoŠimon Vydra

gohon kumite

1. místoAmir Boualagui
2. místoJirka Krejcar
3. místoDan Bareš
3. místoPetr Sedláček
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Jirka Sedláček

8. kyu – 10 let

kata

1. místoVláďa Dolanský
2. místoAdam Bartoníček
3. místoMariánka Dědičková
4. místoOndra Schovánek

gohon kumite

1. místo Adam Bartoníček
2. místoVláďa Dolanský
3. místoOndra Schovánek
3. místoMariánka Dědičková
Kombinace nebyla udělena

8. kyu – 13 let

kata

1. místoArdan Saragi
2. místoMartina Dobrá
3. místoTobiáš Suchánek
4. místoKlárka Hertlová

gohon kumite

1. místoArdan Saragi
2. místoMartina Dobrá
3. místoTobiáš Suchánek
3. místoPetr Vrána
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Ardan Saragi

7. kyu – 10 let

kata

1. místoBarča Mašková
2. místoDavid Košek
3. místoKačka Kontrová
4. místoMajda Langšádlová

gohon kumite, od semifinále kihon ippon kumite

1. místoBarča Mašková
2. místoDavid Košek
3. místoPája Hurdálek
3. místoTomáš Příšovský
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Barbora Mašková

7. kyu – 13 let

kata

1. místoJaroslav Murzov
2. místoJirka Pokoš
3. místoLucie Dostálová
4. místoAnna Galvasová

gohon kumite, od semifinále kihon ippon kumite

1. místoJaroslav Murzov
2. místoMarian Pirožek
3. místoKuba Zajíc
4. místoAnna Galvasová
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Jaroslav Murzov

6. kyu – mladší žáci a žákyně

kata

1. místoAnna Dolanská
2. místoJulča Grosmanová
3. místoJanek Šimon
4. místoPatrik Beňo

kihon ippon kumite, semif jiyu ippon, final shobu ippon

1. místoMiroslav Kunz
2. místoJosef Lisý
3. místoMartin Mašek
3. místoFilip Vencl
Kombinace nebyla udělena

5. – 4. kyu . kyu – mladší žáci a žákyně

kata

1. místoEliška Hurdálková
2. místo Aneta Zítková
3. místoKuba Drápalík
4. místoDavid Skřivánek

shobu ippon, final shobu sanbon

1. místoDavid Skřivánek
2. místoEliška Hurdálková
3. místoAnetka Zítková
3. místoKuba Drápalík
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Eliška Hurdálková

5. – 4. kyu . kyu – starší žáci a žákyně

shobu ippon

1. místoJirka Boháč
2. místoJan Průša
3. místoOndra Kettner
4. místoTomáš Vyhlídal

shobu ippon final shobu sanbon

1. místoJirka Boháč
2. místoTomáš Vyhlídal
3. místoOndra Kettner
3. místoJan Průša
Absolutní vítěz kategorie v kombinaci Jirka Boháč

kata team mladší žáci nesoutěžní

1. místo Sk Shotokan Neratovice 1 - J. Peterková, Saša Havlíčková, Adéla Capratová
2. místo SK Shotokan Neratovice 2 - M. Kudrna, L. Brož, F. Vencl

kata team mladší žáci soutěžní

1. místo Sk Shotokan Neratovice 1 - D. Skřivánek, J. Drápalík, A. Zítková
2. místo SK Shotokan Neratovice 2 – A. Dolanská, J. Grosmanová, B. Mašková

kata team starší žáci nesoutěžní

1. místo Sk Shotokan Neratovice – P. Pech, J. Boháč, J. Průša
2. místo Mabudo Olomouc 1 - A. Galvasová, K. Dostálová, J. Dobrá
3. místo Mabudo Olomouc 2 - A. Saragi, J. Murzov, L. Suchánek

Hlavním sponzorem letošního mikulášského turnaje byla stavení firma Hans Wendel, zastoupená panem Viktorem „Bismarckem“ Koškem.

Poděkování patří také paní Štyksové „která zakoupila mandarinky pro děti do balíčků“, dále paní Pazderové a panu L. Petržílkovi za věcné dary.

Velké poděkování patří také všem rozhodčím, pořadatelům, a zapisovatelům turnaje.

Domo Arigato gozaimas…

Oss…

Nahoru