Publikováno: 23-10-2012
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 2. národního poháru seniorů

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenky 1. Kettnerová Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Provazníkova Petra - Neratovice SK Karate Shotokan
2. Mikudová Tereza - Sport Club Flair 2. Vacková Markéta - Žatec KARATE CLUB
3. Provazníkova Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Kettnerová Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Dlouhá Babeta - Kadaň KK 4. Hlinovská Daniela - Neratovice SK Karate Shotokan
5. Pazderová Tereza - Kadaň KK 5. Dlouhá Babeta - Kadaň KK
6. Hlinovská Daniela - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Víznerová Michaela - Bílina SKM
7. Víznerová Michaela - Bílina SKM 7. Pazderová Tereza - Kadaň KK
Semkovičová Barbora - NENASTOUPIL 8. Semkovičová Barbora - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenci 1. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Šedivka Michal - Hostivař SKBu 1. Neratovice SK Karate Shotokan - A
2. Pospíšil Aleš - Olomouc KC MABU-DO 2. Krejčí Radek - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Bílina SKM-
3. Scháfer Filip - Bílina SKM 3. Opočenský Marek - Karlovy Vary SKP Hvězda 3. Neratovice SK Karate Shotokan - B
4. Skýva Bedřich - Bílina SKM 4. Lisy Robert - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Bechyně SKK -
5. Musil Pavel - Bílina SKM 5. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Junek Karel - Kraslice Karate Klub 6. Musil Pavel - Bílina SKM
7. Krejčí Radek - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Scháfer Filip - Bílina SKM
8. Plachý Tomáš - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Skýva Bedřich - Bílina SKM
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenky 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan
2. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan
3. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu 3. Horáčková Lenka - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Skružná Lenka - Karatedó Stekly 4. Hřičovinyová Michaela - Zatec KARATE CLUB
5. Horáčková Lenka - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Podborská Iva - Brno TJ Tesla
6. Kusová Martina - Kadaň KK 6. Dvořáková Nikola - Karatedó Stekly
7. Košíková Martina - SPORT RELAX Česká Lípa 7. Ljapinová Simona - Žatec KARATE CLUB
8. Podhorská Iva - Brno TJ Tesla 8. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenci 1. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB TÁBOR 1. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan
2. Formánek Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB TÁBOR
3. Engler Michael - Bílina SKM 3. Engler Michael - Bílina SKM
4. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Kobliha Zdeněk - KARATE-P-KLUB TÁBOR
5. Kobliha Zdeněk - KARATE-P-KLUB TÁBOR 5. Formánek Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Polyuknovych Ilja - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Polyuknovych Ilja - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky 1. Majčánková Bára - Kadaň KK 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan
2. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Ljapinová Simona - Žatec KARATE CLUB 2. Kadaň KK -
3. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu 3. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
5. Horáčková Lenka - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO
S. Skružná Lenka - Karatedó Stekly 6. Dvořáková Nikola - Karatedó Stekly
7. Nováková Veronika - Hostivař SKBu 7. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu
8. Kusová Martina - Kadaň KK 8. Horáčková Lenka - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioři 1. Babor Marek - Hostivař SKBu 1. Babor Marek - Hostivař SKBu 1. KARATE-P-KLUB TÁBOR
2. Oukde Firás - Sport Club Flair 2. Engler Daniel - Bílina SKM 2. Bílina SKM -
3. Formánek Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Svoboda Roman - KARATE-P-KLUB TÁBOR
4. Bui Mong Diep - Bílina SKM 4. Šnokhaus Karel - České Budějovice TSUNAMI SKP
5. Šebo Igor - Sport Club Flair 5. Hórtig Ondřej - Hostivař SKBu
S. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Plhák Jaroslav - Olomouc KC MABU-DO
7. Svoboda Roman - KARATE-P-KLUB TÁBOR 7. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Budař Jan - KARATE-P-KLUB TÁBOR 8. Krejčík Štěpán - Kadaň KK
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky 1. Prajzlerová Marie - Hostivař SKBu 1. Cifková Petra - Zatec KARATE CLUB 1. Hostivař SKBu
2. Košíková Karin - SPORT RELAX Česká Lípa 2. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO
3. Malčánková Bára - Kadaň KK 3. Prajzlerová Marie - Hostivař SKBu
4. Havláková Jana - Olomouc KC MABU-DO 4. Haová Michaela - Neratovice SK Karate Shotokan
5. Zandtová Lenka - Sport Club Flair
6. Nováková Veronika - Hostivař SKBu
Haová Michaela - NENASTOUPIL
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři 1. Voráček Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Frydecký Lukáš - Zatec KARATE CLUB 1. Bílina SKM -
2. Oukde Firás - Sport Club Flair 2. Novotný Ondřej - Hostivař SKBu
3. Voráček Dominik - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Lalič Jan - Hostivař SKBu
4. Babor Marek - Hostivař SKBu 4. Engler Daniel - Bílina SKM
5. Dvořák Tomáš - Sport Club Flair 5. Babor Marek - Hostivař SKBu
6. Bui Mong Diep - Bílina SKM 6. Debrecenyi Jakub - Sport Club Flair
7. Svoboda Roman - KARATE-P-KLUB TÁBOR 7. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Novotný Ondřej - Hostivař SKBu 8. Krejčík Štěpán - Kadaň KK

Nahoru