Publikováno: 09-04-2012
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 1. národního poháru seniorů

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenky . Haláková Barbora - Hostivař SKBu 1. Provazníková Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
1. Rokosová Anna - Hostivař SKBu 2. Rokosová Anna - Hostivař SKBu
2. Mikudová Tereza - Sport Club Flair 3. Kettnerová Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan
3. Kettnerová Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Semkovičová Barbora - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Provazníkova Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Hlinovská Daniea - Neratovice SK Karate Shotokan
5. Semkovičová Barbora - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Vacková Markéta - Žatec KARATE CLUB
6. Dlouhá Babeta - Kadaň KK 7. Dlouhá Babeta - Kadaň KK
7. Hlinovská Daniea - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenci 1. Schäfer Filip - Bílina SKM 1. Lisý Robert - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan - A
2. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Krejčí Radek - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Bílina SKM -
3. Lisy Robert - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Skýva Bedřich - Bílina SKM 3. Neratovice SK Karate Shotokan - B
4. Junek Karel - Rotava SK Shotokan ryu 4. Junek Karel - Rotava SK Shotokan ryu
5. Herman Jiří - Olomouc KC MABU-DO 5. Studený Jakub - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Walder Michal - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Schäfer Filip - Bílina SKM
7. Skýva Bedřich - Bílina SKM 7. Šedivka Michal - Hostivař SKBu
8. Ninkovič Marcel - Úvaly Sport 8. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenky 1. Koppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Zlatohlávková Tereza - SPORT RELAX Česká Lípa 2. Ljapinová Simona - Žatec KARATE CLUB
3. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Hřičovinyová Michaela - Žatec KARATE CLUB
4. Horáčková Lenka - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu
5. Košíková Martina - SPORT RELAX Česká Lípa 5. Kůsová Martina - Kadaň KK
6. Rusova Michaela - Hostivař SKBu 6. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Struková Zuzana - Kadaň KK 7. Skružná Lenka - Karatedó Steklý
8. Kusová Martina - Kadaň KK 8. Zlatohlávková Tereza - SPORT RELAX Česká Lípa
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenci 1. Novák Petr - Hostivař SKBu 2. Jenč Antonín - Bílina SKM 1. Jenč Antonín - Bílina SKM
3. Formánek Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Engler Michael - Bílina SKM
4. Boháč Jan - Hlinsko KARATE 3. Kuthan Patrik - Hostivař SKBu
5. Engler Michael - Bílina SKM 4. Novák Petr - Hostivař SKBu
6. Hrdlička Jiří - Prachatice Karate klub Tsunami 5. Polyuknovych Ilja - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 6. Mačura Viktor - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR
8. Gvoždiak Jakub - Kadaň KK 7. Gvoždiak Jakub - Kadaň KK
8. Hrdlička Jiří - Prachatice Karate klub Tsunami
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky 1. Kanovová Petra - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 1. Vohradníková Tereza - Žatec KARATE CLUB 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Malčánková Bára - Kadaň KK 2. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu 2. Kadaň KK
3. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu 4. Nováková Veronika - Hostivaƒř SKBu
5. Zlatohlávková Tereza - SPORT RELAX Česká Lípa 5. Ljapinová Simona - Žatec KARATE CLUB
6. Skružná Lenka - Karatedó Steklý 6. Slováƒčková Marie - Žatec KARATE CLUB
7. Horáčková Lenka - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Platilová Alena - Sport Club Flair
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioƒři 1. Babor Marek - Hostivaƒř SKBu 1. Babor Marek - Hostivař SKBu 1. Hostivař SKBu
2. Svoboda Roman - KARATE-P-KLUB SIMOPT TABOR 2. Engler Daniel - Bílina SKM 2. Bílina SKM
3. Novák Petr - Hostivaƒř SKBu 3. Malý Lukᚠ- Karlovy Vary SKP Hvězda 3. KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR
4. Oukde Firás - Sport Club Flair 4. Levý Michal - Kadaň KK
5. Bui Mong Diep - Bilina SKM 5. Jenč Antonín - Bílina SKM
6. Maƒčura Viktor - KARATE-P-KLUB SIMOPT TABOR 6. Engler Michael - Bílina SKM
7. Malý Lukᚠ- Karlovy Vary SKP Hvƒězda 7. Hrdlička Jakub - Karlovy Vary SKP Hvězda
8. Krejčik Štěpán - Kadaň KK 8. Oukde Firás - Sport Club Flair
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky 1. Prajzlerová Marie - Hostivaƒř SKBu 1. Nováková Jitka - Karlovy Vary SKP Hvězda 1. Hostivař SKBu
2. Kanovová Petra - KARATE-P-KLUB SIMOPT TABOR 2. Priškinová Linda - Neratovice SK Karate Shotokan
3. Košíková Karin - SPORT RELAX Česká Lípa 3. Vohradníková Tereza - Žatec KARATE CLUB
4. Masopustova Jarmila - Bilina SKM 4. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
5. Malƒčánková Bára - KadaƒQ KK 5. Bělohlavová Jana - SPORT RELAX Česká Lípa
6. Zandtova Lenka - Sport Club Flair 6. Masopustová Jarmila - Bílina SKM
7. Pěknicová Iveta - KARATE-P-KLUB SIMOPT TABOR 7. Gregorová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Pallová Adéla - Sport Club Flair
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři 1. Růžička Richard - Karlovy Vary SKP Hvězda 1. Frydecký Lukᚠ- Žatec KARATE CLUB 1. SPORT RELAX Česká Lípa -
2. Drobeček Jan - SPORT RELAX Česká Lípa 2. Babor Marek - Hostivař SKBu 2. Bílina SKM -
3. Voráček Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Kábrt Jiří - SKMP Praha
4. Steklý Jan - Karatedo Steklý 4. Novotný Ondřej - Hostivař SKBu
5. Voráček Dominik - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Mikšátko Jiří - Český Krumlov SKK
6. Dvořák Tomᚠ- Sport Club Flair 6. Malý Lukᚠ- Karlovy Vary SKP Hvězda
7. Zdobinský Adam - Děčín Sport Relax 7. Hrdlička Jakub - Karlovy Vary SKP Hvězda
8. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Voráček Dominik - Neratovice SK Karate Shotokan

Nahoru