Publikováno: 25-04-2011
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 1. národního poháru dětí

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mini žákyně 1. Zítková Aneta - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Sadilová Barbora - Louny Karate klub 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Sadilová Barbora - Louny Karate klub 2. Zítková Aneta - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Hostivař SKBu -
3. Jirásková Adéla - Litoměřice Karate klub 3. Jirásková Adéla - Litoměřice Karate klub 3. Kadaň KK -
4. Lípová Hana - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 4. Lípová Hana - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mini žáci 1. Bosák Ondřej - Hostivař SKBu 1. Bosák Ondřej - Hostivař SKBu
2. Drápalík Jakub - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Pongo Arpád - Kadaň KK
3. Plass Daniel - Bílina SKM 3. Johanovský Jan – Kadaň KK
4. Polanecký Ondřej - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 4. Plass Daniel - Bílina SKM
5. Skřivánek David - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Polanecký Ondřej - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR
6. Lakatoš Jiří - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Drápalík Jakub - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Pongo Arpád - Kadaň KK 7. Kovařík Matěj - Kadaň KK
8. Johanovský Jan - Kadaň KK 8. Nikodém Nikolas - Hostivař SKBu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žákyně 1. Hiršlová Anna - Úvaly Sport 1. Walderová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan KATEŘINA WALDEROVÁ 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Walderová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Hrůzová Veronika - Hostivař SKBu 2. Úvaly Sport -
3. Krajíčková Michaela - Úvaly Sport 3. Hurdálková Eliška - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Hurdálková Eliška - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Šilhavá Zuzana - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR
5. Šilhavá Zuzana - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 5. Krajíčková Michaela - Úvaly Sport
6. Špoulová Barbora - Bílina SKM 6. Zavřelová Viktorie - Litoměřice Karate klub
7. Hrůzová Veronika - Hostivař SKBu 7. Mžourková Nikola - Litoměřice Karate klub
8. Varausová Anežka - Kraslice Karate Klub 8. Špoulová Barbora - Bílina SKM
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žáci 1. Charvát David - Bílina SKM 1. Kettner Ondra - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Hána Tomáš - Bechyně SKK 2. Votava Tomáš - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 2. KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR -
3. Hána Martin - Bechyně SKK 3. Lizna Matěj - Hostivař SKBu 3. Bílina SKM -
4. Flemr Adam - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 4. Hána Martin - Bechyně SKK 4. Brno Karate klub -
5. Kettner Ondra - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Hána Tomáš - Bechyně SKK
6. Hartmann Richard - Roudnice n/L KK 6. Charvát David - Bílina SKM
7. Boháč Jiří - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Topš Filip - Roudnice n/L KK
8. Topš Filip - Roudnice n/L KK 8. Hartmann Richard - Roudnice n/L KK
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žákyně 1. Dolečková Anna - Hostivař SKBu 1. Vaňková Veronika - Karlovy Vary SKP Hvězda PETRA PROVAZNÍKOVÁ 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Provazníková Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Provazníková Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Hostivař SKBu -
3. Macháčková Veronika - Sport Club Flair 3. Zemanová Žofie - Hostivař SKBu
4. Kettnerová Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Semkovičová Barbora - Neratovice SK Karate Shotokan
5. Janíčková Gabriela - Louny Karate klub 5. Šmídová Nikola - Karlovy Vary SKP Hvzda
6. Zemanová Žofie - Hostivař SKBu 6. Zálešáková daniela - Bílina SKM
7. Haláková Barbora - Hostivař SKBu 7. Doleková Anna - Hostiva SKBu
8. Drahotová Denisa - Litoměřice Karate klub 8. Hybšová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žáci 1. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Krejčí Radek - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan - A
2. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu 2. Opočenský Marek - Karlovy Vary SKP Hvězda 2. Hostivař SKBu -
3. Zach Pavel - Úvaly Sport 3. Zach Pavel - Úvaly Sport 3. KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR -
4. Zlatohlávek Kryštof - Děčín Sport Relax 4. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Neratovice SK Karate Shotokan - B
5. Hájek Milan - Děčín Sport Relax 5. Humhal Jakub - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 5. Úvaly Sport -
6. Ulrich Miloš - Úvaly Sport 6. Skýva Bedřich - Bílina SKM 6. Bílina SKM - A
7. Švehla Ladislav - Litoměřice Karate klub 7. Ulrich Miloš - Úvaly Sport
8. Káža Milan - Roudnice n/L KK 8. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu

Nahoru