Publikováno: 15-03-2011
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 1. národního poháru seniorů

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenky 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Köppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Mikudová Tereza - Sport Club Flair 2. Hřičovinyová Michaela - Žatec KARATE CLUB
3. Pokorná Kristýna - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Vacková Markéta - Žatec KARATE CLUB
4. Horáčková Lenka - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Rokosová Anna - Hostivař SKBu
5. Zatřepálková Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Dvořáková Nikola - Litoměřice Karate klub
6. Rokosová Anna - Hostivař SKBu 6. Benešová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Benešová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Dlouhá Babeta - Kadaň KK
8. Dobešová Lenka - Olomouc MABU-DO 8. Dobešová Lenka - Olomouc MABU-DO
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenci 1. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Engler Michael - Bílina SKM 1. Bílina SKM
2. Mikula Ján - Bechyně SKK 2. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan
3. Schäfer Filip - Bílina SKM 3. Mikula Ján - Bechyně SKK
4. Junek Karel - Karlovy Vary SKP Hvězda 4. Schäfer Filip - Bílina SKM
5. Boháč Jan - Hlinsko KARATE 5. Junek Karel - Karlovy Vary SKP Hvězda
6. Musil Pavel - Bílina SKM 6. Šedivka Michal - Hostivař SKBu
7. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Lisý Robert - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Lisý Robert - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Herman Jiří - Olomouc MABU-DO
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenky 1. Zlatohlávková Tereza - Děčín Sport Relax 1. Ljapinová Simona - Žatec KARATE CLUB
2. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
3. Struková Zuzana - Kadaň KK 3. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Rusová Michaela - Hostivař SKBu 4. Mackovčinová Radka - Brno Karate klub
5. Mackovčinová Radka - Brno Karate klub 5. Bittnerová Tereza - Děčín Sport Relax
6. Šimková Michaela - Bílina SKM 6. Rusová Michaela - Hostivař SKBu
7. Kůsová Martina - Kadaň KK 7. Zlatohlávková Tereza - Děčín Sport Relax
8. Stanová Petra - Jirkov SKP Hvězda 8. Šimková Michaela - Bílina SKM
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší dorostenci 1. Novák Petr - Hostivař SKBu 1. Vostarek Ondřej - Hostivař SKBu 1. Hostivař SKBu -
2. Bui Mong Diep - Bílina SKM 2. Abrahamjan Abraham - Hostivař SKBu 2. Bílina SKM -
3. Prokeš Ronald - Sport Club Flair 3. Novák Petr - Hostivař SKBu
4. Svoboda Roman - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 4. Jenč Antonín - Bílina SKM
5. Jenč Antonín - Bílina SKM 5. Nový Karel - Prachatice Karate klub Tsunami
6. Hrdlička Jiří - Prachatice Karate klub Tsunami 6. Quang Vu Luong - Brno Karate klub
7. Quang Vu Luong - Brno Karate klub 7. Kříž Jan - Kadaň KK
8. Plhák Jaroslav - Olomouc MABU-DO 8. Plhák Jaroslav - Olomouc MABU-DO
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky 1. Prajzlerová Marie - Hostivař SKBu 1. Vohradníková Tereza - Žatec KARATE CLUB 1. Kadaň KK
2. Havláková Jana - Olomouc MABU-DO 2. Ljapinová Simona - Žatec KARATE CLUB
3. Malčánková Barbora - Kadaň KK 3. Procházková MIchaela - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Masopustová Jarmila - Bílina SKM 4. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
5. Zlatohlávková Tereza - Děčín Sport Relax 5. Masopustová Jarmila - Bílina SKM
6. Nesrovnalová Lucie - Děčín KK 6. Bittnerová Tereza - Děčín Sport Relax
7. Gregorová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Rusová Michaela - Hostivař SKBu
8. Rusová Michaela - Hostivař SKBu 8. Kůsová Martina - Kadaň KK
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioři 1. Oukde Firás - Sport Club Flair 1. Babor Marek - Hostivař SKBu 1. Hostivař SKBu -
2. Babor Marek - Hostivař SKBu 2. Malý Lukáš - Karlovy Vary SKP Hvězda 2. Kadaň KK
3. Novák Petr - Hostivař SKBu 3. Engler Daniel - Bílina SKM
4. Racek Jan - Děčín Sport Relax 4. Levý Michal - Kadaň KK
5. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Školoudík Jakub - Český Krumlov SKK
6. Konečný Josef - Litoměřice Karate klub 6. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Dobeš Petr - Olomouc MABU-DO 7. Struk Ondřej - Kadaň KK
8. Prokeš Ronald - Sport Club Flair 8. Kříž Jan - Kadaň KK
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky 1. Prajzlerová Marie - Hostivař SKBu 1. Cifková Petra - Žatec KARATE CLUB 1. Olomouc MABU-DO -
2. Pernicová Lucie - Olomouc MABU-DO 2. Bělohlavová Jana - Děčín Sport Relax
3. Košíková Karin - Děčín Sport Relax 3. Nováková Jitka - Neratovice SK Karate Shotokan
4. Masopustová Jarmila - Bílina SKM 4. Carlsson Blanka - Hostivař SKBu
5. Haová Michaela - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Procházková MIchaela - Neratovice SK Karate Shotokan
6. Malčánková Barbora - Kadaň KK 6. Vohradníková Tereza - Žatec KARATE CLUB
7. Havláková Jana - Olomouc MABU-DO 7. Nesrovnalová Lucie - Děčín KK
8. Gregorová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan 8. Masopustová Jarmila - Bílina SKM
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři 1. Voráček Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Drobeček Jan - Děčín Sport Relax 1. Bílina SKM -
2. Kolek Jakub - Děčín Sport Relax 2. Frydecký Lukáš - Žatec KARATE CLUB 2. Kadaň KK -
3. Dvořák Tomáš - Sport Club Flair 3. Novotný Ondřej - Kadaň KK Děčín Sport Relax - NENASTOUPIL
4. Voráček Dominik - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Babor Marek - Hostivař SKBu
5. Havrlant Radim - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 5. Struk Ondřej - Kadaň KK
6. Oukde Firás - Sport Club Flair 6. Brůna Aleš - Žatec KARATE CLUB
7. Babor Marek - Hostivař SKBu 7. Cheremukhin Sergej - Brno Karate klub
8. Engler Daniel - Bílina SKM 8. Malý Lukáš - Karlovy Vary SKP Hvězda

Nahoru