Publikováno: 29-12-2010
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky mikulášského turnaje SK Shotokan 2010

5. – 4. kyu st. žáci

KATA:KUMITE:
1. Kristýna Pokorná1. Petra Provazníková
2. Radkyn Krejčí2. Radkyn Krejčí
3. Terča Kettnerová3. Terča Kettnerová
4. Filip Zítek3. Jakub Nosek
Kombinace kata – kumite: RADKYN KREJČÍ

6. kyu starší žáci

KATA:KUMITE:
1. Kateřina Benešová1. Kateřina Benešová
2. Jan Průša2. Lucie Hybšová
3. Lucie Hybšová3. Tomáš Vyhlídal
4. Ilja Polyuknovych3. Jan Průša
Kombinace kata – kumite: KATEŘINA BENEŠOVÁ

6. kyu mladší žáci

KATA:KUMITE:
1. Kačka Walderová1. Jirka Boháč
2. Anetka Zítková2. Kačka Walderová
3. Jirka Boháč3. Eliška Hurdálková
4. Eliška Hurdálková3. Anetka Zítková
Kombinace kata – kumite: KAČKA WALDEROVÁ

7. kyu do 10 let

KATA:KUMITE:
1. Jakub Drápalík1. Jakub Drápalík
2. Jan Havel2. David Skřivánek
3. Tomáš Kaucký3. Sebastian Staníček
4. Sebastian Staníček3. Michal Kudrna
Kombinace kata - kumite: JAKUB DRÁPALÍK

7. kyu do 13 let

KATA:KUMITE:
1. Filip Rohlíček1. Míša Chytrá
2. Bára Novotná2. Josef Lisý
3. Míša Chytrá3. Filip Rohlíček
4. David Chrastil3. David Chrastil
Kombinace kata - kumite: MÍŠA CHYTRÁ

8. kyu do 10 let

KATA:KUMITE:
1. Jirka Lakatoš1. Jirka Lakatoš
2. Martin Mašek2. Martin Mašek
3. Matyáš Schovánek3. David Jančata
4. Ondra Pavlín3. Ondra Pavlín
Kombinace kata - kumite: JIRKA LAKATOŠ

9. kyu kata open

1. Veronika Benešová
2. Pája Hurdálek
3. Michal Šnobl
4. Vojta Plachý

9. kyu do 6 let

TECHNIKY:SILOVÝ TROJBOJ
1. Matěj Fabián1. Pája Hurdálek
2. Pája Hurdálek2. Matěj Fabián
3. Petr Sedláček3. Petr Sedláček
4. Petr Vrána3. Petr Vrána
Kombinace kata - kumite: MATĚJ FABIÁN + PÁJA HURDÁLEK

9. kyu do 8. let

TECHNIKY:SILOVÝ TROJBOJ:
1. Daniel Rucký1. Vojta Plachý
2. Magda Langšádlová2. Magda Langšádlová
3. Vojta Plachý3. Jakub Hrnčíř
4. Jakub Hrnčíř3. Kateřina Havlíčková
Kombinace kata - kumite: VOJTA PLACHÝ

9. kyu do 10 let

TECHNIKY:SILOVÝ TROJBOJ:
1. Veronika Benešová1. Lukáš Rajnyš
2. Michal Šnobl2. Sára Pačesová
3. Lukáš Rajnyš3. Jana Říhová
4. Sára Pařezová3. Veronika Benešová
Kombinace kata - kumite: LUKÁŠ RAJNYŠ + VERONIKA BENEŠOVÁ

9. kyu do 14 let

TECHNIKY:SILOVÝ TROJBOJ:
1. Jakub Lázňovský1.místo Jakub Pecka
2. Jakub Pecka2. Jakub Lázňovský
3. Pavel Havlíček3. Pavel Havlíček

Bez stv do 6 let

TECHNIKY:SILOVÝ TROJBOJ:
1. Jirka Hájek1. Jan Šamša
2. Jan Šamša2. Pepíno Jiřišta
3. Dáda Havlíček3. Sebastian Křížek
4. Ondra Pazdera3. Jirka Hájek
Kombinace kata - kumite: JAN ŠAMŠA

Bez stv do 8 let

TECHNIKY:SILOVÝ TROJBOJ:
1. Mariana Dědičková1. Marie Šárová
2. Marie Šárová2. Mariana Dědičková
3. Richard Maršík3. Janek Šimon
4. Janek Šimon3. Sebastian Sudlík
Kombinace kata - kumite: MARIANA DĚDIČKOVÁ + MARIE ŠÁROVÁ

Bez stv do 10 let

TECHNIKY:SILOVÝ TROJBOJ:
1. Iva Rindová1. Josef Hokeš
2. Julča Grosmanová2. Adam Jirsa
3. Lukáš Purnoch3. Marek Fuxa
4. Josef Hokeš3. Lukáš Purnoch
Kombinace kata - kumite: JOSEF HOKEŠ

Tradičního desátého mikulášského turnaje SK Shotokan se zúčastnilo 141 soutěžících.

To je zhruba tolik jako na velkém národním poháru. Z toho šest z oddílu Nehvizdy, a zbytek z SK Shotokan Neratovice – Hloubětín.

Poděkování patří panu Walderovi za uspořádání a organizování exhibice mistrů a vicemistrů Evropy s natáčením sportovního zpravodajství České televize.

Velký dík patří firmě Tagger zastoupené panem Tomášem Staníčkem, která nám věnovala všechny hlavní ceny pro vítěze v kategoriích. A také panu Vykysalému za sponzorský dar na medaile a poháry.

Nahoru