Publikováno: 11-11-2010
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky členů SK Shotokan Neratovice-Hloubětín na MČR JKA 2010

1. místo kombinace kata kumite st. žáciMilan Šoltys
1. místo kombinace kata kumite seniorkyMichaela Haová
1. místo kumite seniorkyJitka Nováková
1. místo kumite st. žáciOndra Žampach
1. místo kata individual st. žáciMilan Šoltys
1. místo kata individual seniořiJosef Voráček
1. místo kata tým st. žáciM. Šoltys, O. Žampach,R. Lisý
1. místo kata tým ml. dorostenkyL. Köppelová, L. Horáčková, H. Peterová
1. místo kata tým st. žákyněK. Pokorná, B. Semkovičová, T. Kettnerová
1. místo kata tým masters ženyM. Brožová, M. Novotná, J. Zítková
2. místo kumite juniorkyMichaela Procházková
2. místo kata individual ml. žáciDaniel Beneš
2. místo kata individual st. žákyněKristýna Pokorná
2. místo kata juniořiMirek Merfait
2. místo kata st. dorostenciMirek Merfait
2. místo kata masters ženyMarkéta Brožová
2. místo kata tým ml. žákyněK. Walderová, A.Zítková,E. Hurdálková
2. místo kata tým st. žáciT. Plachý, D. Beneš, R. Krejčí
2. místo kata tým seniorkyJ. Zítková, R. Laryšová, M. Brožová
3. místo kumite ml. žáciOndra Kettner
3. místo kumite ml. žáciDaniel Beneš
3. místo kumite st. žákyněTereza Kettnerová
3. místo kata st. žákyněP. Provazníková,T. Zatřepálková,K. Benešová
3. místo kumite st. žákyněPetra Provazníková
3. místo kumite st. žáciMilan Šoltys
3. místo kumite ml. dorostenkyHelena Peterová
3. místo kumite st. dorostenkyMichaela Procházková
3. místo kumite st. dorostenciMirek Merfait
3. místo kumite seniorkyMichaela Haová
3. místo kata seniorkyMichaela Haová
3. místo kumite masters ženy Markéta Brožová
3. místo kata individual st. žákyněTereza Zatřepálková
3. místo kata individual ml. dorostenkyLucie Köppelová
3. místo kata tým st. žáciJ. Mišner, F. Zítek, J. Hurdálek
4. místo kata individual st. žákyněTereza Kettnerová
5. místo kumite st. žáciRadek Krejčí
5. místo kata individual ml. žákyněEliška Hurdálková
5. místo kata individual st. žákyněPetra Provazníková
5. místo kumite ml. dorostenkyLucie Peterová
6. místo kumite ml. dorostenciPepíno Pacovský
6. místo kumite juniorkyKateřina Gregorová
6. místo kata seniorkyJitka Nováková
6. místo kata individual ml. žákyněKateřina Walderová
6. místo kata individual st. žákyněBarbora Semkovičová
7. místo kumite st. žákyněKristýna Pokorná
7. místo kumite st. žáci Robert Lisý
7. místo kumite seniorkyKateřina Gregorová
7. místo kata individual st. žáciRobert Lisý
7. místo kata individual ml. dorostenkyLenka Horáčková
7. místo kata individual juniorkyKateřina Gregorová
8. místo kata individual st. dorostenkyMichaela Procházková

Děkujeme sponzorům klubu a partnerům MČR

Nahoru