Publikováno: 11-10-2010
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 1. národního poháru seniorů

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší dorostenci (14-15 let) 1. Jenč Antonín - Děčín Sport Relax 1. Vostarek Ondřej - Hostivař SKBu 1. Hostivař SKBu -
2. Kuthan Patrik - Hostivař SKBu 2. Jenč Antonín - Děčín Sport Relax 2. Bílina SKM -
3. Boháč Jan - Hlinsko KARATE 3. Boháč Jan - Hlinsko KARATE
4. Novák Petr - Hostivař SKBu 4. Novák Petr - Hostivař SKBu
5. Doleček Tomáš - Hostivař SKBu 5. Kuthan Patrik - Hostivař SKBu
6. Formánek Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Mikula Ján - Bechyně SKK
7. Engler Michael - Bílina SKM 7. Pacovský Josef - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Mikula Ján - Bechyně SKK 8. Formánek Matěj - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioři (16-20 let) 1. Oukde Firás - Sport Club Flair 1. Vitmajer Robert - Děčín KK 1. Bílina SKM-
2. Bareš Martin - Hostivař SKBu 2. Novotný Ondřej - Kadaň KK 2. KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR -
3. Vitmajer Robert - Děčín KK 3. Levý Michal - Kadaň KK 3. Kadaň KK -
4. Racek Jan - Děčín Sport Relax 4. Bareš Martin - Hostivař SK8u
5. Konečný Josef - Litoměřice Karate klub 5. Jeřábek Jakub - Bílina SKM
6. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan 6. Kříž Jan - Kadaň KK
7. Engler Daniel - Bílina SKM 7. Krejčík Štěpán - Kadaň KK
i. Novotný Ondřej - Kadaň KK_ 8. Mazánek Martin - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři (nad 18 let) 1. Drobeček Jan - Děčín Sport Relax 1. Bruna Aleš - Zatec KARATE CLUB 1. Bílina SKM -
2. Samek Ondřej - Děčín Sport Relax 2. Kábrt Jiří - SKMP Praha
3. Voráček Josef - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Urban Daniel - Hostivař SK8u
4. Kolek Jakub - Děčín Sport Relax 4. Frydecký Lukáš - Žatec KARATE CLUB
5. Bareš Martin - Hostivař SKBu 5. Engler Daniel - Bílina SKM
6. Oukde Firás - Sport Club Flair 6. Svitek Jiří - Žatec KARATE CLUB
7. Cipin Otto - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁ80R 7. Havrtant Radim - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR
i. Engler Daniel - Bílina SKM_ 8. Vitmajer Robert - Děčín KK
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladši dorostenky (14 - 15 leť) 1. Koppelová Lucie - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Koppelová Lučte - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Šindelářová Barbora - Bílina SKM 2. Skružná Lenka - Litoměřice Karate klub
3. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu 3. Neradilková Kateřina - Hostivař SKBu
4. Zlatohlávková Tereza - Děčín Sport Relax 4. Rusova Michaela - Hostřvař SKBu
5. Skružná Lenka - Litoměřice Karate klub 5. Struková Zuzana - Kadaň KK
6. Bittnerová Tereza - Děčín Sport Relax 6. Hričovinyová Michaela - Žatec KARATE CLUB
7. Struková Zuzana - Kadaň KK 7. Dvořáková Nikola - Litoměřice Karate klub
8. Rusova Michaela - Hostivař SKBu 8. Peterová Helena - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky (16-20 let) 1. Kanovová Petra - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 1. VohradnlkováTereza -Zatec KARATE CLUB
2. Masopustova Jarmila - Bílina SKM 2. Procházková Michaela - Neratovice SK Karate Shotokan
3. Kubíčková Tereza - Děčín KK 3. Kubíčková Tereza - Děčín KK
4. Ulíková Hana - Děčín Sport Relax 4. Nesrovnalová Lucie - Děčín KK
5. Mifková Eliška - Olomouc MABU-DO
6. Nesrovnalová Lucie - Děčín KK
7. Gregorová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Procházková Michaela - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky (nad 18 let) 1. Prajzlerová Marie - Hostivař SKBu 1. Vohradníková Tereza - Zatec KARATE CLUB 1. Bílina SKM -
2. Pernicová Lucie - Olomouc MABU-DO 2. Skoupilová Petra - Kadaň KK
3. Kubíčková Tereza - Děčín KK 3. Masopustova Jarmila • Bílina SKM
4. Skoupilová Petra - Kadaň KK 4. Nesrovnalová Lucie - Děčín KK
6. Masopustova Jarmila - Bílina SKM 5. Kubíčková Tereza - Děčín KK
5. Košíková Karin - Děčín Sport Relax 6. Gregorová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan
7. Zandtová Lenka - Sport Club Flair
8. Nesrovnalová Lucie - Děčín KK_
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
StarŠÍ dorostenci (16-17 let) 1. Babor Marek - Hostivař SKBu 1. Jeřábek Jakub - Bílina SKM 1. Kadaň KK -
2. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Levý Michal - Kadaň KK 2. Bílina SKM -
3. Konečný Josef - Litoměřice Karate klub 3. Malý Lukás - Rotava SK Shotokan ryu 2. Bílina SKM -
4. Veselý Václav - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Pažin Patrik - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR
6. Jeřábek Jakub - Bílina SKM 5. Krejčík Štěpán - Kadaň KK
5. Malý Lukáš - Rotava SK Shotokan ryu 6. Kříž Jan - Kadaň KK
7. Svoboda Roman - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 7. Merfait Miroslav - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Pražan Václav - Děčín Sport Relax_ 8. Abrahamjan Abraham - Hostivař SKBu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
StarŠÍ dorostenky (16- 17 let) 1. Kanovová Petra - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 1. Procházková Michaela - Neratovice SK Karate Shotokan
2. Ulíková Hana - Děčín Sport Relax 2. Kanovová Petra - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR
3. Mifková Eliška - Olomouc MABU-DO 3. Slováčková Marie - Žatec KARATE CLUB
4. Nováková Veronika - Hostivař SK8u 4. Nováková Veronika - Hostřvař SKBu
5. Procházková Michaela - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Valentová Ester - Hostivař SKBu
6. Valentová Ester - Hostivař SKBu 6. Mifková Eliška - Olomouc MABU-DO

Nahoru