Publikováno: 09-10-2010
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 1. národního poháru dětí

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žáci 1. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu 1. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu 1. Hostivař SKBu -
2. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Úvaly Sport -
3. Zach Pavel - Úvaly Sport 3. Lhoták Jakub - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 3. Bílina SKM -
4. Novák Tomáš - Hostivař SKBu 4. Mužík Lukáš - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Neratovice SK Karate Shotokan - A
5. Lhoták Jakub - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 5. Novák Tomáš - Hostivař SKBu 5. Neratovice SK Karate Shotokan - B
6. Charvát David - Bílina SKM 6. Kettner Ondra - Neratovice SK Karate Shotokan 6. KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR - B
7. Leon Ricardo - Litoměřice Karate klub 7. Charvát David - Bílina SKM 7. Kadaň KK -
8. Švehla Ladislav - Litoměřice Karate klub 8. Šimána Filip - Kadaň KK 8. KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR - A
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žáci 1. Frolda Ondřej - Děčín KK 1. Krejčí Radek - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan - A
2. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Neratovice SK Karate Shotokan - B
3. Junek Karel - Kraslice Karate Klub 3. Usý Robert - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Bílina SKM - A
4. Žampach Ondřej - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Žampach Ondřej - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Hostivař SKBu -
5. Schäfer Filip - Bílina SKM 5. Skýva Bedřich - Bílina SKM 5. Bílina SKM - B
6. Šedivka Michal - Hostivař SKBu 6. Frolda Ondřej - Děčín KK 6. Neratovice SK Karate Shotokan-C
7. Lisy Robert - Neratovice SK Karate Shotokan 7. Laryš Tomáš - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Zítek Filip - Neratovice SK Karate Shotokan_ 8. Schäfer Filip • Bílina SKM_
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
MIadsi žákyně 1. Emingrová Kamila - Bílina SKM 1. DoleČková Anna - Hostivař SKBu 1. Neratovice SK Karate Shotokan -
2. Dotečková Anna - Hostivař SKBu 2. Bosákova Kristýna - Hostivař SKBu 2. Bílina SKM
3. Hiršlová Anna - Úvaly Sport 3. Dotečková Tereza - Hostivař SKBu 3. Hostivař SK8u -
4. Walderová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Podhorníková Kateřina - Děčín KK
5. Hanáková Klára - Rotava SK Shotokan ryu 5. Hanáková Klára - Rotava SK Shotokan ryu
6. Dotečková Tereza - Hostivař SKBu 6. Hiršlová Anna - Úvaly Sport
7. Janíčková Gabriela - Louny Karate klub 7. Hurdálková Eliška - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Zálesákova daniela - Bílina SKM 8. Strnadova Michaela - Hostivař SKBu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žákyně 1. Zatřepálková Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Provazníkova Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan - B
2. Rokosová Anna - Hostivař SKBu 2. Dlouhá Babeta - Kadaň KK 2. Neratovice SK Karate Shotokan - A
3. Pokorná Kristýna - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Kettnerová Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Hostivař SKBu -
4. Provazníkova Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Pokorná Kristýna - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Kadaň KK -
5. SemkoviČová Barbora - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Vyskočilová Eliška - Úvaly Sport
6. Somrová Tereza - Jirkov SKP Hvězda 6. Natate Camilla - Hostivař SKBu
7. Dlouhá Babeta - Kadaň KK 7. Somrová Tereza - Jirkov SKP Hvězda
8. Wneková Lucie - Rotava SK Shotokan ryu 8. Wneková Lucie - Rotava SK Shotokan ryu

Nahoru