Publikováno: 08-10-2010
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 2. národního poháru dětí

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žáci 1. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu 1. Zach Pavel - Úvaly Sport 1. Hostivař SKBu - A
2. Zach Pavel - Úvaly Sport 2. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Úvaly Sport -
3. Beneš Daniel - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu 3. KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR - B
4. Zlatohlávek Kryštof - Děčin Sport Relax 4. Novák Tomáš - Hostivař SKBu 4. Neratovice SK Karate Shotokan - B
5. Špaček Michal - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 5. Pála Tadeáš - Hostivař SKBu 5. Bílina SKM - A
6. Ulrich Miloš - Úvaly Sport 6. Špaček Michal - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 6. Roudnice n/L KK -
7. Šimána Filip - Kadaň KK 7. Zámečník Lukáš - Louny Karate klub 7. Hostivař SKBu - B
8. Remr Adam - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 8. Lhoták Jakub - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 8. KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR - A
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žáci 1. Junek Karel - Kraslice Karate Klub 1. Junek Karel - Kraslice Karate Klub 1. Neratovice SK Karate Shotokan - A
2. Šoltys Milan - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Vlas Daniel - Úvaly Sport 2. Neratovice SK Karate Shotokan - B
3. Frolda Ondřej - Děčin KK 3. Šilhavý Jan - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR 3. Bílina SKM - B
4. Plachý Tomáš - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Herman Jiří - Olomouc MABU-DO 4. Neratovice SK Karate Shotokan - C
5. Skýva Bedřich - Bílina SKM 5. Šedivka Michal - Hostivař SKBu 5. Hostivař SKBu -
6. Pospíšil Aleš - Olomouc MABU-DO 6. Pospíšil Aleš - Olomouc MABU-DO 6. KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR -
7. Petránek Jan - Bílina SKM 7. Vokurka Jakub - Bílina SKM 7. Bílina SKM - A
8. Musil Pavel - Bílina SKM 8. Scháfer Filip - Bílina SKM
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žákyně 1. Dolečková Anna - Hostivař SKBu 1. Bosákova Kristýna - Hostivař SKBu 1. Sport Club Flair -
2. Macháčková Veronika - Sport Club Flair 2. Dolečková Anna - Hostivař SKBu 2. Neratovice SK Karate Shotokan -
3. Bosákova Kristýna - Hostivař SKBu 3. Zálesákova daniela • Bílina SKM 3. Bílina SKM -
4. Zítková Aneta - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Hanáková Klára - Rotava SK Shotokan ryu 4. Hostivař SKBu - A
5. Emingrové Kamila - Bílina SKM 5. Vasileska Andrea - Hostivař SKBu 5. Hostivař SKBu - B
6. JanČíková Barbora - Sport Club Flair 6. Emingrová Kamila - Bílina SKM
7. Vasileska Andrea - Hostivař SKBu 7. Šilhavá Zuzana - KARATE-P-KLUB SIMOPT TÁBOR
8. Kašperanová Eliška - Chrudim SK Shotokan Karate 8. Walderová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žákyně 1. Pokorná Kristýna - Neratovice SK Karate Shotokan 1. SemkoviČová Barbora - Neratovice SK Karate Shotokan 1. Neratovice SK Karate Shotokan - A
2. Zatřepálková Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Kettnerová Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan 2. Hostivař SKBu -
3. SemkoviČová Barbora - Neratovice SK Karate Shotokan 3. Vyskočilová Eliška - Úvaly Sport 3. Neratovice SK Karate Shotokan - B
4. Provazníkova Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Provazníkova Petra - Neratovice SK Karate Shotokan 4. Kadaň KK -
5. Kettnerová Tereza - Neratovice SK Karate Shotokan 5. Zemanová Žofie - Hostivař SKBu
6. Haláková Barbora - Hostivař SKBu 6. Rokosová Anna - Hostivař SKBu
7. Somrová Tereza - Jirkov SKP Hvězda 7. Benešová Kateřina - Neratovice SK Karate Shotokan
8. Vrzáková Hana - Úvaly Sport 8. Dlouhá Babeta - Kadaň KK

Nahoru