Publikováno: 15-10-2009
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky prníhov národního poháru dětí

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žáci 1. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu 1. Matoušek Daniel - Hostivař SKBu Matoušek Daniel - SKBU Hostivař SKBu Hostivař
2. Beneš Daniel - Neratovice SK 2. Zach Pavel - Úvaly Sport SK Neratovice A
3. Novák Tomáš - Hostivař SKBu 3. Novák Tomáš - Hostivař SKBu SK Neratovice B
4. Skýva Bedřich - Bílina SKM 4. Plachý Tomáš - SK Neratovice SKM Bílina B
5. Zach Pavel - Úvaly Sport 5. Hašpl Adam - KPK Tábor KPK Tábor A
6. Mužík Lukáš - SK Neratovice 6. Krejčí Radek - SK Neratovice SKM Bílina A
7. Zítek Filip - SK Neratovice 7. Vokurka Jakub - Bílina SKM KPK Tábor B
8. Ulrich Miloš - Úvaly Sport 8. Skýva Bedřich - Bílina SKM
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žáci 1. Junek Karel - Kraslice Karate Klub 1. Junek Karel - Kraslice Karate Klub Junek Karel - Kraslice Karate Klub SK Neratovice
2. Šoltys Milan - SK Neratovice 2. Engler Michael - Bílina SKM Mabudo Olomouc
3. Schäffer Filip - Bílina SKM 3. Žampach Ondřej - SK Neratovice Bílina SKM
4. Boháč Jan - Hlinsko Karate 4. Lisý Robert - SK Neratovice SKBu Hostivař A
5. Frolda Ondřej - Děčín KK 5. Frolda Ondřej - Děčín KK SKBu Hostivař B
6. Žampach Ondřej - SK Neratovice 6. Hájek Filip - SKP Hvězda Jirkov
7. Engler Michael - Bílina SKM 7. Kobliha Zdeněk - KPK Tábor
8. Kuthan Patrik - Hostivař SKBu 8. Mareš Miroslav - SKBu Hostivař
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žákyně 1. Dolečková Anna - Hostivař SKBu 1. Senkovičová Barbora - SK Neratovice Dolečková Anna - Hostivař SKBu SK Neratovice A
2. Natale Camilla - Hostivař SKBu 2. Dolečková Anna - Hostivař SKBu Bílina SKM
3. Emingrová Kamila - Bílina SKM 3. Hanáková Klára - Rotava Shotokan Ryu SK Neratovice B
4. Senkovičová Barbora - SK Neratovice 4. Zemanová Žofie - SK Neratovice Hositvař SKBu A
5. Provazníková Petra - SK Neratovice 5. Haláková Barbora - Hostivař SKBu Hostivař SKBu B
6. Haláková Barbora - Hostivař SKBu 6. Provazníková Petra - SK Neratovice SK Neratovice C
7. Kettnerová Tereza - SK Neratovice 7. Bosáková Kristýna - Hostivař SKBu
8. Zemanová Žofie - SK Neratovice 8. Dolečková Tereza - Hostivař SKBu
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žákyně 1. Šindelářová Barbora - Bílina SKM 1. Hanáková Markéta - Rotava Shotokan Ryu Šindelářová Barbora - Bílina SKM SK Neratovice
2. Horáčková Lenka - SK Neratovice 2. Šindelářová Barbora - Bílina SKM SKP Hvězda Jirkov
3. Křivánková Karolína - Tábor KPK 3. Horáčková Lenka - SK Neratovice KK Kadaň
4. Pokorná Kristýna - SK Neratovice 4. Šatová Adéla - SK Neratovice
5. Zatřepálková Tereza - SK Neratovice 5. Somrová Tereza - SKP Hvězda Jirkov
6. Rokosová Anna - Hostivař SKBu 6. Kameníčková Klára - Mabu-DO Olomouc
7. Hanáková Markéta - Rotava Shotokan ryu 7. Zatřepálková Tereza - SK Neratovice
8. Dobešová Lenka - Mabu-DO Olomouc 8. Dobešová Lenka - Mabu-DO Olomouc

Nahoru