Publikováno: 15-10-2009
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky druhého národního poháru seniorů

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenci mladší 1. Novák Petr - SKBu Hostivař 1. Kocman Josef - SKBu Hostivař SKBu Hostivař A
2. Doleček Tomáš - SKBu Hostivař 2. Vostarek Ondřej - SKBu Hostivař SKBu Hostivař B
3. Hrdlička Jiří - Tsunami Prachatice 3. Žádný Ondřej - SKBu Hostivař SKM Bílina
4. Prajzler Tomáš - SKBu Hostivař 4. Doleček Tomáš - SKBu Hostivař
5. Mačura Viktor - P Klub SIMOPT Tábor 5. Kutil Zdeněk - Tsunami Prachatice
6. Abraham Abrahamjan - SKBu Hostivař 6. Hrdlička Jiří - Tsunami Prachatice
7. Formánek Matěj - SK Neratovice 7. Mačura Viktor - P Klub SIMOPT Tábor
8. Žádný Ondřej - SKBu Hostivař 8. Emingr Patrik - SKM Bílina
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenky mladší 1. Zlatohlávková Tereza - Sport Relax 1. Rusová Michaela - SKBu Hostivař SKBu Hostivař
2. Skružná Lenka - KK Litoměřice 2. Slováčková Marie - KC Žatec
3. Neradílková Kateřina - SKBu Hostivař 3. Nováková Veronika - SKBu Hostivař
4. Bittnerová Tereza - Sport Relax 4. Mackovčinová Radka - KK Brno
5. Nováková Veronika - SKBu Hostivař 5. Bittnerová Tereza - Sport Relax
6. Struková Zuzana - KK Kadaň 6. Zlatohlávková Tereza - Sport Relax
7. Mackovčinová Radka - KK Brno 7. Horčicová Tereza - SKM Bílina
8. Horčicová Tereza - SKM Bílina 8. Neradílková Kateřina - SKBu Hostivař
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenci starší 1. Babor Marek - SKBu Hostivař 1. Babor Marek - SKBu Hostivař Babor Marek - SKBu Hostivař SKBu Hostivař
2. Merfait Miroslav - SK Neratovice 2. Vitmajer Robert - KK Děčín
3. Vitmajer Robert - KK Děčín 3. Jeřábek Jakub - SKM Bílina
4. Bareš Martin - SKBu Hostivař 4. Hrdlička Jakub - SKP Karlovy Vary
5. Jeřábek Jakub - SKM Bílina 5. Malý Lukáš - SKP Karlovy Vary
6. Engler Daniel - SKM Bílina 6. Levý Michal - KK Kadaň
7. Šedivka Jan - KK Děčín 7. Konečný Josef - KK Litoměřice
8. Hrdlička Jakub - SKP Karlovy Vary 8. Bareš Martin - SKBu Hostivař
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenky starší 1. Kanovová Petra - P Klub SIMOPT Tábor 1. Kanovová Petra - P Klub SIMOPT Tábor Kanovová Petra - P Klub SIMOPT Tábor
2. Malčánková Barbora - KK Kadaň 2. Procházková Michaela - SK Neratovice
3. Havláková Jana - KC MABU-DO Olomouc 3. Opelková Anežka - SKK Č. Krumlov
4. Gregorová Kateřina - SK Neratovice 4. Malčánková Barbora - KK Kadaň
5. Mifková Eliška - KC MABU-DO Olomouc 5. Pěkná Barbora - SK Neratovice
6. Tajzlerová Nikola - SK Chrudim 6. Korbelová Andrea - KK Brno
7. Procházková Michaela - SK Neratovice 7. Ditrichová Kristýna - SK Chrudim
8. Ditrichová Kristýna - SK Chrudim 8. Tajzlerová Nikola - SK Chrudim
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioři 1. Peřinka Filip - Sport Relax 1. Novotný Ondřej - KK Kadaň Zdobinský Adam - Sport Relax SKBu Hostivař
2. Zdobinský Adam - Sport Relax 2. Zdobinský Adam - Sport Relax KK Kadaň
3. Babor Marek - SKBu Hostivař 3. Engler Daniel - SKM Bílina
4. Merfait Miroslav - SK Neratovice 4. Vitmajer Robert - KK Děčín
5. Engler Daniel - SKM Bílina 5. Krejčík Štěpán - KK Kadaň
6. Vitmajer Robert - KK Děčín 6. Babor Marek - SKBu Hostivař
7. Novotný Ondřej - KK Kadaň 7. Šedivka Jan - KK Děčín
8. Malý Lukáš - SKP Hvězda K. Vary 8. Lalič Jan - SKBu Hostivař
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky 1. Prajzlerová Marie - SKBu Hostivař 1. Kanovová Petra - P Klub SIMOPT Tábor Kanovová Petra - P Klub SIMPOT Tábor
2. Kanovová Petra - P Klub SIMOPT Tábor 2. Bašusová Andrea - SKBu Hostivař
3. Košíková Karin - Sport Relax 3. Procházková Michaela - SK Neratovice
4. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 4. Masopustová Jarmila - SKM Bílina
5. Malčánková Barbora - KK Kadaň 5. Kubičková Tereza - KK Děčín
6. Bašusová Andrea - SKBu Hostivař 6. Nesrovnalová Lucie - KK Děčín
7. Kubičková Tereza - KK Děčín 7. Malčánková Barbora - KK Kadaň
8. Gregorová Kateřina - SK Neratovice 8.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři 1. Samek Ondřej - Sport Relax 1. Brůna Aleš - KC Žatec Zdobinský Adam - Sport Relax SIMOPT Tábor
2. Voráček Josef - SK Neratovice 2. Frýdecký Lukáš - KC Žatec
3. Zdobinský Adam - Sport Relax 3. Zdobinský Adam - Sport Relax
4. Havrlant Radim - P Klub SIMOPT Tábor 4. Kolek Jakub - Sport Relax
5. Steklý Jan - KK Děčín 5. Urban Daniel - SKBu Hostivař
6. Stupka Pavel - P Klub SIMOPT Tábor 6. Novotný Ondřej - KK Kadaň
7. Kováč Rudolf - SKBu Hostivař 7. Štefl Oldřich - SKMP Praha
8. Cipin Otto - P Klub SIMOPT Tábor 8. Zahradník Jan - SKMP Praha
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky 1. Košíková Karin - Sport Relax 1. Bašusová Andrea - SKBu Hostivař
2. Prajzlerová Marie - SKBu Hostivař 2. Nesrovnalová Lucie - KK Děčín
3. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 3.
4. Kubičková Tereza - KK Děčín 4.
5. Pěknicová Iveta - KPK SIMOPT Tábor 5.
6. Bašusová Andrea - SKBu Hostivař 6.
7. Haová Michaela - SK Neratovice 7.
8. 8.

Nahoru