Publikováno: 25-05-2009
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky prvního národního poháru seniorů

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenci mladší 1. Novák Petr - SKBu Hostivař 1. Vostarek Ondřej - SKBu Hostivař SKBu Hostivař
2. Doleček Tomáš - SKBu Hostivař 2. Pažin Patrik - P Klub Tábor
3. Mong Petr - SKM Bílina 3. Prajzler Tomáš - SKBu Hostivař
4. Prajzler Tomáš - SKBu Hostivař 4. Mačura Viktor - P Klub Tábor
5. Veselý Václav - SK Neratovice 5. Nový Karel - Tsunami Prachatice
6. Prokeš Ronald - SC Flair 6. Veselý Václav - SK Neratovice
7. Abraham Abrahamjan - SKBu Hostivař 7. Plhák Jaroslav - KC MABU-DO Olomouc
8. Dítě Kryštof - SK Neratovice 8. Dítě Kryštof - SK Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenky mladší 1. Peterová Helena - SK Neratovice 1. Rusová Michaela - SKBu Hostivař Peterová Helena - SK Neratvice SKBu Hostivař
2. Skružná Lenka - KK Litoměřice 2. Nováková Veronika - SKBu Hostivař KK Kadaň
3. Bittnerová Tereza - Sport Relax 3. Peterová Helena - SK Neratovice SC Flair
4. Nováková Veronika - SKBu Hostivař 4. Mackovčinová Radka - KK Brno
5. Neradílková Kateřina - SKBu Hostivař 5. Bittnerová Tereza - Sport Relax
6. Struková Zuzana - KK Kadaň 6. Zlatohlávková Tereza - Sport Relax
7. Mackovčinová Radka - KK Brno 7. Skružná Lenka - KK Litoměřice
8. Platilová Alena - SC Flair 8. Neradílková Kateřina - SKBu Hostivař
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenci starší 1. Babor Marek - SKBu Hostivař 1. Vitmajer Robert - KK Děčín Vitmajer Robert - KK Děčín
2. Bareš Martin - SKBu Hostivař 2. Malý Lukáš - SKP Karlovy Vary
3. Vitmajer Robert - KK Děčín 3. Podhola Lukáš - SKP Tsunami Č. Budějovice
4. Drahoš Michael - SK Neratovice 4. Levý Michal - KK Kadaň
5. Malý Lukáš - SKP Karlovy Vary 5. Babor Marek - SKBu Hostivař
6. Dobeš Petr - KC MABU-DO Olomouc 6. Budař Jan - P Klub Tábor
7. Jeřábek Jakub - SKM Bílina 7. Krejčík Štěpán - KK Kadaň
8. Pospíšil Tomáš - KC MABU-DO Olomouc 8. Hrdlička Jakub - SKP Karlovy Vary
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenky starší 1. Kanovová Petra - P Klub Tábor 1. Kanovová Petra - P Klub Tábor Kanovová Petra - P Klub Tábor
2. Malčánková Barbora - KK Kadaň 2. Ulíková Hana - Sport Relax
3. Bartůňková Tereza - SKBu Hostivař 3. Havláková Jana - KC MABU-DO Olomouc
4. Kočířová Eliška - SC Flair 4. Malčánková Barbora - KK Kadaň
5. Ulíková Hana - Sport Relax 5. Mifková Eliška - KC MABU-DO Olomouc
6. Mifková Eliška - KC MABU-DO Olomouc 6.
7. Havláková Jana - KC MABU-DO Olomouc 7.
8. 8.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioři 1. Zdobinský Adam - Sport Relax 1. Novotný Ondřej - KK Kadaň Drobeček Jan - Sport Relax SKBu Hostivař
2. Drobeček Jan - Sport Relax 2. Drobeček Jan - Sport Relax SK Neratovice
3. Vitmajer Robert - KK Děčín 3. Kovalík Vojtěch - SKP Tsunami Č. Budějovice
4. Babor Marek - SKBu Hostivař 4. Zdobinský Adam - Sport Relax
5. Bareš Martin - SKBu Hostivař 5. Urban David - SK Neratovice
6. Drahoš Michael - SK Neratovice 6. Malý Lukáš - SKP Karlovy Vary
7. Malina Petr - SKBu Hostivař 7. Hrdlička Jakub - SKP Karlovy Vary
8. Kováč Rudolf - SKBu Hostivař 8. Špírek Lukáš - SK Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky 1. Kanovová Petra - P Klub Tábor 1. Kanovová Petra - P Klub Tábor Kanovová Petra - P Klub Tábor KC MABU-DO
2. Prajzlerová Marie - SKBu Hostivař 2. Bašusová Andrea - SKBu Hostivař SKBu Hostivař
3. Košíková Karin - Sport Relax 3. Masopustová Jarmila - SKM Bílina
4. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 4. Ulíková Hana - Sport Relax
5. Malčánková Barbora - KK Kadaň 5. Bláhová Sylvie - KC MABU-DO Olomouc
6. Bašusová Andrea - SKBu Hostivař 6. Nesrovnalová Lucie - KK Děčín
7. Havláková Jana - KC MABU-DO Olomouc 7. Bělohlavová Jana - Sport Relax
8. Bartůňková Tereza - SKBu Hostivař 8. Petříčková Kristina - SKBu Hostivař
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři 1. Samek Ondřej - Sport Relax 1. Vorel František - Tsunami Prachatice Sport Relax A
2. Steklý Jan - KK Děčín 2. Novotný Ondřej - KK Kadaň SKBu hostivař
3. Voráček Josef - SK Neratovice 3. Kábrt Jiří - SKMP Praha
4. Drobeček Jan - Sport Relax 4. Stich Jaroslav - SKBu Hostivař
5. Kolek Jakub - Sport Relax 5. Šinogl Jiří - SKP Tsunami Č. Budějovice
6. Havrlant Radim - P Klub Tábor 6. Havrlant Radim - P Klub Tábor
7. Pěknic Radek - P Klub Tábor 7. Mikšátko Jiří - SKK Český Krumlov
8. Malina Petr - SKBu Hostivař 8. Frýdecký Lukáš - KC Žatec
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky 1. Pernicová Lucie - KC MABU-DO Olomouc 1. Carlssonová Blanka - SKBu hostivař SKBu Hostivař A
2. Prajzlerová Marie - SKBu Hostivař 2. Bělohlavová Jana - Sport Relax SKBu Hostivař B
3. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 3. Emingerová Anna - KC Žatec
4. Bláhová Sylvie - KC MABU-DO Olomouc 4. Šindelářová Eva - Sport Relax
5. Bašusová Andrea - SKBu Hostivař 5. Masopustová Jarmila - SKM Bílina
6. Košíková Karin - Sport Relax 6.
7. Bělohlavová Jana - Sport Relax 7.
8. Carlssonová Blanka - SKBu Hostivař 8.

Nahoru