Publikováno: 16-12-2008
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky mikulášského přeboru SK Shotokan 2008

kategorie bez STV do 6 let

kihon 1. místo David Skřivánek
2. místo Jakub Drápalek
3. místo Tomáš Rástočný
3. místo Jakub Vaněk
sil. trojboj 1. místo Jakub Vaněk
2. místo Jakub Drápalek
3. místo David Skřivánek
3. místo Jan Dedera
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: D. SKŘIVÁNEK

kategorie bez STV do 8 let:

kihon 1. místo Jirka Boháč
2. místo Matyáš Schovánek
3. místo Denis Hejduk
3. místo Adélka Veselá
sil. trojboj 1. místo Jirka Boháč
2. místo Jan Albl
3. místo Anežka Dolanská
3. místo Denis Hejduk
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: JIRKA BOHÁČ

kategorie bez STV do 10 let

kihon 1. místo Lucie Hybšová
2. místo Lucie Dihn
3. místo Gábina Dančeva
3. místo Jakub Janoušek
sil. trojboj 1. místo Lucie Hybšová
2. místo Natálka Raisová
3. místo Barbora Novotná
3. místo Jakub Janoušek
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: LUCIE HYBŠOVÁ

kategorie 9. KYU do 6 let

kihon 1. místo Mikuláš Brzoň
2. místo Marek Paštika
3. místo Karolínka Kuncová
3. místo Tomáš Novotný
sil. trojboj 1. místo Mikuláš Brzoň
2. místo Jan Košler
3. místo Karolínka Kuncová
3. místo Tomáš Novotný
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: MIKULÁŠ BRZOŇ

kategorie 9.KYU do 8 let

kihon 1. místo Adam Kříž
2. místo Filip Vencl
3. místo Kačka Walderová
3. místo Michal Ráž
sil. trojboj 1. místo Filip Vencl
2. místo Ondřej Brázdil
3. místo Tomáš Kaucký
3. místo Lukáš Ležal
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: FILIP VENCL

kategorie 9.KYU do 10 let

kihon 1. místo Josef Lisý
2. místo Robin Ladman
3. místo Richard Scháněl
3. místo Roman Falkowski
sil. trojboj 1. místo Ferda Čermák
2. místo Josef Lisý
3. místo Martin Tran
3. místo Richard Scháněl
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: JOSEF LISÝ

kategorie 8.+7. KYU do 8 let

kata 1. místo Hurdálková Eliška
2. místo Barča Mišnerová
3. místo Vítek Le Duc
3. místo Ondra Kettner
kumite 1. místo Eliška Hurdálková
2. místo Ondra Kettner
3. místo Vítek Kulíšek
3. místo Anetka Zítková
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: ELIŠKA HURDÁLKOVÁ

kategorie 8.+7. KYU do 10 let

kata 1. místo Matyáš Benedikt
2. místo Patrik Pech
3. místo David Chrastil
3. místo Domča Pecháčková
kumite 1. místo Anna Ramzerová
2. místo Nikita Ivanov
3. místo Domča Pecháčková
3. místo Tamara Dvořáčková
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: DOMINIKA PECHÁČKOVÁ

kategorie 8.+7. KYU do 13 let

kata 1. místo Kristýna Pokorná
2. místo Marek Dutka
3. místo Tomáš Laryš
3. místo Lukáš Kuchta
kumite 1. místo Kristýna Pokorná
2. místo Marek Dutka
3. místo Tomáš Laryš
3. místo Jan Kurfirst
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: KRISTÝNA POKORNÁ

kategorie 6. KYU do 12 let

kata 1. místo Dan Beneš
2. místo Tomáš Plachý
3. místo Lukáš Mužík
3. místo Žofie Zemanová
kumite 1. místo Dan Beneš
2. místo Jakub Nosek
3. místo Petra Provazníková
3. místo Barča Semkovičová
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: DANIEL BENEŠ

kategorie 5.+4. KYU do 14 let

kata 1. místo Milan Šoltys
2. místo Helena Peterková
3. místo Ondřej Žampach
3. místo Matěj Formánek
kumite 1. místo Matěj Formánek
2. místo Pepíno Pacovský
3. místo Ondra Žampach
3. místo Robert Lisý
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KATEGORIE V KOMBINACI: MATĚJ FORMÁNEK

kategorie nezávodní kata týmy

1. místo Ž. Zemanová, R. Krejčí, J. Nosek
2. místo D. Čonka, M. Štýrský, M. Dutka
3. místo J. Vykysalý, P. Patrik , V. Melnyk
3. místo I. Polyuknovych, L. Brož, L. Kuchta

kategorie soutěžní kata týmy

1. místo M. Šoltys, O. Žampach, R. Lisý
2. místo T. Plachý, D. Beneš, M. Walder
3. místo L. Mužík, J. Hurdálek, J. Mišner
3. místo A. Stinglová, P. Provazníková<, R. Krejčí

Na letošním ročníku oblíbeného mikulášského přeboru startovalo ve dvanácti kategoriích, a v pěti disciplínách sto čtyřicet jedna závodníků, z původně přihlášených sto padesáti devíti . To je tak velká soutěž, že je srovnatelná počtem soutěžících s MČR nebo velkým národním pohárem žáků. Proto není možné losovat kategorie, a nebo psát cca dvě stě diplomů ručně. Omlouváme za počáteční zdržení zaviněné nemocí jediného člověka který problematiku soutěží důvěrně zná, a má na tuto specifickou soutěž vytvořený program. Vedení SK děkuje všem, kteří se podíleli na organizaci a zajištění soutěže, a také hlavnímu reklamnímu partnerovi klubu marketingové agentuře S.E.N. a dalším partnerům za věcné ceny. Oss…

Nahoru