Publikováno: 02-12-2008
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 2 národního poháru JKA juniorů

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenci mladší 1. Merfait Miroslav - SK Neratovice 1. Malý Lukáš - SKP K. Vary Merfait Miroslav - SK Neratovice SK Neratovice
2. Babor Marek - SKBu Hostivař 2. Merfait Miroslav - SK Neratovice KPK Tábor
3. Jeřábek Jakub - SKM Bílina 3. Jeřábek Jakub - SKM Bílina SKM Bílina
4. Pospíšil Tomáš - MABUDO Olomouc 4. Babor Marek - SKBu Hostivař
5. Dítě Kryštof - SK Neratovice 5. Krejčík Štěpán - KK Kadaň
6. Krejčík Štěpán - KK Kadaň 6. Pospíšil Tomáš - MABUDO Olomouc
7. Veselý Václav - SK Neratovice 7. Veselý Václav - SK Neratovice
8. Abrahamjan Abrahám - SKBu Hostivař 8. Levý Michal - KK Kadaň
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenky mladší 1. Kanovová Petra - KPK Tábor 1. Kanovová Petra - KPK Tábor Kanovová Petra - KPK Tábor
2. Havláková Jana - Mabudo Olomouc 2. Opelková Anežka - SKK Č. Krumlov
3. Ulíková Hana - Sport Relax 3. Ulíková Hana - Sport Relax
4. Mifková Eliška - Mabudo Olomouc 4. Nováková Veronika - SKBu Hostivař
5. Nováková Veronika - SKBu Hostivař 5. Mifková Eliška - Mabudo Olomouc
6. Opelková Anežka - SKK Č. Krumlov 6. Havláková Jana - Mabudo Olomouc
7. Dlouhá Eliška - SKM Bílina 7. Dlouhá Eliška - SKM Bílina
8. Mackovčinová Radka - KK Brno 8. Mackovčinová Radka - KK Brno
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenci starší 1. Vitmajer Robert - KK Děčín 1. Vitmajer Robert - KK Děčín Vitmajer Robert - KK Děčín SKBu Hostivař
2. Drahoš Michael - SK Neratovice 2. Hrdlička Jakub - SKP K.Vary
3. Bareš Martin - SKBu Hostivař 3. Bareš Martin - SKBu Hostivař
4. Malina Petr - SKBu Hostivař 4. Zajíc Tomáš - SK Chrudim
5. Zajíc Tomáš - SK Chrudim 5. Štěpka Martin - SK Neratovice
6. Kováč Rudolf - SKBu Hostivař 6. Kováč Rudolf - SKBu Hostivař
7. Štěpka Martin - SK Neratovice 7. Drahoš Michael - SK Neratovice
8. Šnokhaus Karel - SKP Tsunami Č. Bud. 8. Malina Petr - SKBu Hostivař
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenky starší 1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař 1. Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc SK Chrudim
2. Kubíčková Tereza - KK Děčín 2. Tajzlerová Nikola - Karate Chrudim
3. Bartůňková Tereza - SKBu Hostivař 3. Nesrovnalová Lucie - KK Děčín
4. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 4. Korbelová Andrea - KK Brno
5. Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc 5. Dittrichová Kristýna - SK Chrudim
6. Podhorná Lucie - Sakura Veselí n. Moravou 6. Pochobradská Veronika - SK Chrudim
7. Plešingerová Martina - Sport Relax Děčín 7. Gregorová Kateřina - SK Neratovice
8. Tajzlerová Nikola - Karate Chrudim 8. Masopustová Jarmila - SKM Bílina
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioři 1. Nejedlý Roman - Sport Relax Děčín 1. Novotný Ondřej - KK Kadaň Vitmajer Robert - KK Děčín SK Neratovice
2. Vitmajer Robert - KK Děčín 2. Vitmajer Robert - KK Děčín
3. Drahoš Michael - SK Neratovice 3. Mazánek Martin - SK Neratovice
4. Bareš Martin - SKBu Hostivař 4. Špírek Lukáš - SK Neratovice
5. Kováč Rudolf - SKBu Hostivař 5.
6. Mazánek Martin - SK Neratovice 6.
7. Špírek Lukáš - SK Neratovice 7.
8. 8.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky 1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař 1. Bělohlavová Jana - Sport Relax Děčín
2. Košíková Karin - Sport Relax Děčín 2. Šindelářová Eva - Sport Relax Děčín
3. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 3. Nesrovnalová Lucie - KK Děčín
4. Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc 4.
5. Kubíčková Tereza - KK Děčín 5.
6. Bartůňková Tereza - SKBu Hostivař 6.
7. Bělohlavová Jana - Sport Relax Děčín 7.
8. Nesrovnalová Lucie - KK Děčín 8.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři 1. Samek Ondřej - Sport Relax Děčín 1. Kábrt Jiří - SKMP Praha KPK Tábor
2. Voráček Josef - SK Neratovice 2. Štefl Oldřich - SKMP Praha
3. Steklý Jan - KK Děčín 3. Urban Daniel - SKBU Hositvař
4. Havrlant Radim - KPK Tábor 4. Stich Jaroslav - SKBu Hostivař
5. Cipin Otto - KPK Tábor 5. Havrlant Radim - KPK Tábor
6. Kraus David - Sport Relax Děčín 6. Moravec Vladimír - KK Děčín
7. Moravec Vladimír - KK Děčín 7. Mazánek Martin - SK Neratovice
8. Kliner Jiří - SK Neratovice 8. Špírek Lukáš - SK Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky 1. Košíková Karin - Sport Relax Děčín 1. Vohradníková Hana - Fitcentrum Chrudim Smetáková Martina - SKBu Hostivař
2. Haová Michaela - SK Neratovice 2. Smetáková Martina - SKBu Hostivař
3. Smetáková Martina - SKBu Hostivař 3. Carlsson Blanka - SKBu Hostivař
4. Pěknicová Iveta - KPK Tábor 4. Haová Michaela - SK Neratovice
5. Carlsson Blanka - SKBu Hostivař 5. Pěknicová Iveta - KPK Tábor
6. Klečková Monika - SKBu Hostivař 6. Brožová Markéta - SK Neratovice
7. Michálková Martina - KK Děčín 7.
8. Brožová Markéta - SK Neratovice 8.

Nahoru