Publikováno: 11-11-2008
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky Mistrovství České republiky JKA

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žáci 1. Šoltys Milan - SK Neratovice 1. Žampach Ondřej - SK Neratovice Šoltys Milan - SK Neratovice SK Neratovice A
2. Frolda Ondřej - KK Děčín 2. Šoltys Milan - SK Neratovice SKBu Hostivař
3. Žampach Ondřej - SK Neratovice 3. Frolda Ondřej - KK Děčín SK Neratovice B
4. Schäfer Filip - SKM Bílina 3. Junek Karel - KK Kraslice
5. Beneš Daniel - SK Neratovice 5. Lisý Robert - SK Neratovice
6. Junek Karel - KK Kraslice 6. Petránek Jan - SKM Bílina
7. Plachý Tomáš - SK Neratovice 7. Zítko Milan - Sport Relax Děčín
8. Petránek Jan - SKM Bílina 7. Schäfer Filip - SKM Bílina
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žákyně 1. Dolečková Anna - SKBu Hostivař 1. Somrová Tereza - SKP Hvězda Jirkov Kupková Alexandra - SKM Bílina SK Neratovice
2. Kupková Alexandra - SKM Bílina 2. Kupková Alexandra - SKM Bílina SKM Bílina
3. Ježková Tereza - SKM Bílina 3. Pokorná Kristýna - SK Neratovice SKBu Hostivař
4. Zatřepálková Tereza - SK Neratovice 3. Ježková Tereza - SKM Bílina
5. Berglová Lucie - KK Litoměřice 5. Zatřepálková Tereza - SK Neratovice
6. Provazníková Petra - SK Neratovice 6. Natale Camilla - SKBu Hostivař
7. Somrová Tereza - SKP Hvězda Jirkov 7. Dolečková Anna - SKBu Hostivař
8. Pokorná Kristýna - SK Neratovice 7. Berglová Lucie - KK Litoměřice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žáci 1. Jenč Antonín - Sport Relax 1. Mačura Viktor - KPK Tábor Sport Relax Děčín
2. Kuthan Patrik . SKBu Hostivař 2. Doleček Tomáš - SKBu Hostivař SKBu Hostivař
3. Veselý Filip - KPK Tábor 3. Formánek Matěj - SK Neratovice SKM Bílina
4. Novák Petr - SKBu Hostivař 3. Novák Petr - SKBu Hostivař
5. Doleček Tomáš - SKBu Hostivař 5. Šilhavý Václav - KPK Tábor
6. Wohlrab Jakub - Sport Relax Děčín 6. Koten Jakub - SKS Rotava
7. Koten Jakub - SKS Rotava 7. Jenč Antonín - Sport Relax
8. Mikula Ján - SKK Bechyně 7. Wohlrab Jakub - Sport Relax Děčín
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žákyně 1. Köppelová Lucie - SK Neratovice 1. Bittnerová Tereza - Sport Relax Děčín Köppelová Lucie - SK Neratovice SK Neratovice
2. Neradílková Kateřina - SKBu Hostivař 2. Köppelová Lucie - SK Neratovice KK Kadaň
3. Struková Zuzana - KK Kadaň 3. Dvořáková Nikola - KK Litoměřice
4. Šindelářová Barbora - SKM Bílina 3. Skružná Lenka - KK Litoměřice
5. Skružná Lenka - KK Litoměřice 5. Šatová Adéla - SK Neratovice
6. Horáčková Lenka - SK Neratovice 6. Rusová Michaela - SKBu Hostivař
7. Rusová Michaela - SKBu Hostivař 7. Peterová Helena - SK Neratovice
8. Křivánková Karolína - KPK Tábor 7. Šindelářová Barbora - SKM Bílina
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenci mladší 1. Babor Marek - SKBu Hostivař 1. Merfait Miroslav - SK Neratovice Merfait Miroslav - SK Neratovice SK Neratovice
2. Merfait Miroslav - SK Neratovice 2. Konečný Josef - KK Litoměřice SKM Bílina
3. Malý Lukáš - SKS Rotava 3. Šídlo Pavel - SK Chrudim SKP Hvězda Jirkov
4. Krejčík Štěpán - KK Kadaň 3. Babor Marek - SKBu Hostivař
5. Budař Jan - KPK Tábor 5. Veselý Václav - SK Neratovice
6. Jeřábek Jakub - SKM Bílina 6. Jeřábek Jakub - SKM Bílina
7. Konečný Josef - KK Litoměřice 7. Malý Lukáš - SKS Rotava
8. Abrahamjan Abrahám - SKBu Hostivař 7. Krejčík Štěpán - KK Kadaň
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenci starší 1. Bareš Martin - SKBu Hostivař 1. Vitmajer Robert - KK Děčín Vitmajer Robert - KK Děčín SKBu Hostivař
2. Vitmajer Robert - KK Děčín 2. Bareš Martin - SKBu Hostivař
3. Drahoš Michael - SK Neratovice 3. Kováč Rudolf - SKBu Hostivař
4. Racek Jan - Sport Relax Děčín 3. Hrdlička Jakub - SKP Hvězda Kar.Vary
5. Malina Petr - SKBu Hostivař 5. Drahoš Michael - SK Neratovice
6. Kováč Rudolf - SKBu Hostivař 6. Malina Petr - SKBu Hostivař
7. Urban David - SK Neratovice 7. Štěpka Martin - SK Neratovice
8. Hrdlička Jakub - SKP Hvězda Kar.Vary 7. Urban David - SK Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenky mladší 1. Kanovová Petra - KPK Tábor 1. Kanovová Petra - KPK Tábor Kanovová Petra - KPK Tábor
2. Malčánková Barbora - KK Kadaň 2. Malčánková Barbora - KK Kadaň
3. Köppelová Veronika - SK Neratovice 3. Mifková Eliška - Mabudo Olomouc
4. Havláková Jana - Mabudo Olomouc 3. Ulíková Hana - Sport Relax Děčín
5. Mifková Eliška - Mabudo Olomouc 5. Mackovčinová Radka - KK Brno
6. Ulíková Hana - Sport Relax Děčín 6. Havláková Jana - Mabudo Olomouc
7. Mackovčinová Radka - KK Brno 7. Köppelová Veronika - SK Neratovice
8. Nováková Veronika - SKBu Hostivař 7. Opelková Anežka - SKK Č. Krumlov
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Dorostenky starší 1. Prajzlerová Marie - SKBu Hostivař 1. Masopustová Jarmila - SKM Bílina Masopustová Jarmila - SKM Bílina SKK Č. Krumlov
2. Kubíčková Tereza - KK Děčín 2. Korbelová Andrea - KK Brno
3. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 3. Bláhová Sylvie - Mabudo Olomouc
4. Bláhová Sylvie - Mabudo Olomouc 3. Gregorová Kateřina - SK Neratovice
5. Bartůňková Tereza - SKBu Hostivař 5. Nesrovnalová Lucie - KK Děčín
6. Nesrovnalová Lucie - KK Děčín 6. Dittrichová Kristýna - SK Chrudim
7. Gregorová Kateřina - SK Neratovice 7. Mrázová Jana - SKK Č. Krumlov
8. Mrázová Jana - SKK Č. Krumlov 7. Tajzlerová Nikola - Karate Chrudim
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Junioři 1. Drobeček Jan - Sport Relax Děčín 1. Hajný Jiří - Fitcentrum Chrudim Drobeček Jan - Sport Relax Děčín SKBu Hostivař
2. Kolek Jakub - Sport Relax Děčín 2. Drobeček Jan - Sport Relax Děčín SK Neratovice
3. Peřinka Filip - Sport Relax Děčín 3. Novotný Ondřej - KK Kadaň
4. Zdobinský Adam - Sport Relax Děčín 3. Kolek Jakub - Sport Relax Děčín
5. Bareš Martin - SKBu Hostivař 5. Špírek Lukáš - SK Neratovice
6. Drahoš Michael - SK Neratovice 6. Beran Jiří - SKK Č. Krumlov
7. Kraus David - Sport Relax Děčín 7. Hrdlička Jakub - SKP Hvězda Kar.Vary
8. Kováč Rudolf - SKBu Hostivař 7. Hála Petr - SKK Č. Krumlov
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Juniorky 1. Košíková Karin - Sport Relax Děčín 1. Bělohlavová Jana - Sport Relax Děčín
2. Prajzlerová Marie - SKBu Hostivař 2. Šindelářová Eva - Sport Relax Děčín
3. Kubíčková Tereza - KK Děčín 3. Nesrovnalová Lucie - KK Děčín
4. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 3. Tycová Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud.
5. Bláhová Sylvie - Mabudo Olomouc 5.
6. Bělohlavová Jana - Sport Relax Děčín 6.
7. Šindelářová Eva - Sport Relax Děčín 7.
8. 7.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Senioři 1. Steklý Jan - KK Děčín 1. Brůna Aleš - KC Žatec Sport Relax Děčín
2. Samek Ondřej - Sport Relax Děčín 2. Hykš Karel - SKP Hvězda Kar. Vary KPK Tábor
3. Pechan Pavel - SKP Hvězda Kar.Vary 3. Havrlant Radim - KPK Tábor SKK Č. Krumlov
4. Voráček Josef - SK Neratovice 3. Urban Daniel - SKBu Hositvař
5. Limburský Vladimír - SKBu Hostivař 5. Stich Jaroslav - SKBu Hostivař
6. Havrlant Radim - KPK Tábor 6. Kábrt Jiří - SKMP Praha
7. Hajný Jiří - Fitcentrum Chrudim 7. Štefl Oldřich - SKMP Praha
8. Muk Karel - SKK Č. Krumlov 7. Muk Karel - SKK Č. Krumlov
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Seniorky 1. Pernicová Lucie - Mabudo Olomouc 1. Smetáková Martina - SKBu Hostivař Smetáková Martina - SKBu Hostivař
2. Košíková Karin - Sport Relax Děčín 2. Bělohlavová Jana - Sport Relax Děčín
3. Smetáková Martina - SKBu Hostivař 3. Šindelářová Eva - Sport Relax Děčín
4. Carlsson Blanka - SKBu Hostivař 3. Carlsson Blanka - SKBu Hostivař
5. Skoupilová Petra - KK Kadaň 5. Haová Michaela - SK Neratovice
6. Pěknicová Iveta - KPK Tábor 6. Skoupilová Petra - KK Kadaň
7. Pavlíčková Martina - SKBu Hostivař 7. Vohradníková Hana - Fitcentrum Chrudim
8. Haová Michaela - SK Neratovice 7.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Masters 1. Kneifl Roman - SKK Č. Krumlov 1. Kábrt Jiří - SKMP Praha Kneifl Roman - SKK Č. Krumlov
2. Petržílek Zbyšek - SK Neratovice 2. Petržílek Zbyšek - SK Neratovice
3. Pokorný Roman - SKS Rotava 3. Urban Daniel - SKBu Hostivař
4. 3. Kneifl Roman - SKK Č. Krumlov
5. 5. Pokorný Roman - SKS Rotava
6. 6. Kovář Ladislav - SKMP Praha
7.
8.
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Masters - ženy 1. Brožová Markéta - SK Neratovice 1. Brožová Markéta - SK Neratovice Brožová Markéta - SK Neratovice
2. Kotová Světla - SKS Rotava 2. Kotová Světla - SKS Rotava
3. 3.
4. 3.
5. 5.
6. 6.
7. 7.
8. 7.

Nahoru