Publikováno: 22-10-2008
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 2 národního poháru JKA juniorů

Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žáci 1. Šoltys Milan - SK Neratovice/Hloubětín 1. Šoltys Milan - SK Neratovice Šoltys Milan - SK Neratovice/Hloubětín SK Neratovice A
2. Junek Karel - KK Kraslice 2. Žampach Ondřej - SK Neratovice Sport Relax Děčín
3. Beneš Daniel - SK Neratovice/Hloubětín 3. Lisý Robert - SK Neratovice SKM Bílina
4. Schäfer Filip - SKM Bílina 4. Frolda Ondřej - KK Děčín
5. Plachý Tomáš - SK Neratovice/Hloubětín 5. Zítko Milan - Sport Relax Děčín
6. Petránek Jan - SKM Bílina 6. Krejčí Radek - SK Neratovice
7. Zítko Milan - Sport Relax Děčín 7. Novák Tomáš - SKBu Hostivař
8. Kroupa Marek - Sport Relax Děčín 8. Walder Michal - SK Neratovice
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Mladší žákyně 1. Dolečková Anna - SKBu Hostivař 1. Natale Camilla - SKBu Hostivař Dolečková Anna - SKBu Hostivař SK Neratovice
2. Kupková Alexandra - SKM Bílina 2. Dolečková Anna - SKBu Hostivař SKM Bílina
3. Zatřepálková Tereza - SK Neratovice/Hlo 3. Hanáková Klára - SKS Rotava SKBu Hostivař
4. Ježková Tereza - SKM Bílina 4. Berglová Lucie - KK Litoměřice
5. Provazníková Petra - SK Neratovice/Hlou 5. Ježková Tereza - SKM Bílina
6. Pokorná Kristýna - SK Neratovice/Hlou 6. Kupková Alexandra - SKM Bílina
7. Semkovičová Barbora - SK Neratovice/ 7. Somrová Tereza - SKP Hvězda Jirkov
8. Somrová Tereza - SKP Hvězda Jirkov 8. Durajová Barbora - SKBu Hostivař
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žáci 1. Jenč Antonín - Sport Relax 1. Jenč Antonín - Sport Relax Děčín Jenč Antonín - Sport relax Sport Relax Děčín
2. Wohlrab Jakub - Sport Relax Děčín 2. Mačura Viktor - KPK Tábor SKM Bílina
3. Kuthan Patrik . SKBu Hostivař 3. Koten Jakub - SKS Rotava SKBu Hostivař
4. Veselý Filip - KPK Tábor 4. Engler Michael - SKM Bílina
5. Boháč Jan - Hlinsko Karate 5. Mikula Ján - SKK Bechyně
6. Novák Petr - SKBu Hostivař 6. Doleček Tomáš - SKBu Hostivař
7. Kápička Petr - Sport Relax Děčín 7. Veselý Filip - KPK Tábor
8. Kobliha Zdeněk - KPK Tábor 8. Kopecký Michael - SK Chrudim
Kategorie Kata Kumite Kombinace Team
Starší žákyně 1. Neradílková Kateřina - SKBu Hostivař 1. Bittnerová Tereza - Sport Relax Děčín Peterová Helena - SK Neratovice/Hloubětín SK Neratovice
2. Peterová Helena - SK NeratoviceHloubětí 2. Peterová Helena - SK Neratovice/Hloubě KK Kadaň
3. Köppelová Lucie - SK Neratovice/Hloubět 3. Šindelářová Barbora - SKM Bílina SKBu Hostivař
4. Struková Zuzana - KK Kadaň 4. Köppelová Lucie - SK Neratovice/Hloubě
5. Horáčková Lenka - SK Neratovice/Hloubět 5. Tuchyňová Eliška - KPK Tábor
6. Křivánková Karolína - KPK Tábor 6. Rusová Michaela - SKBu Hostivař
7. Šindelářová Barbora - SKM Bílina 7. Slezáková Pavla - SK Chrudim
8. Cábocká Veronika - SKP Hvězda Jirkov 8. Zlatohlávková Tereza - Sport Relax

Nahoru