Publikováno: 18-04-2008
Autor: Zbyšek Petržílek

I. Národní pohár mládeže JKA Karate ČR 12.dubna 2008 Sokolov

Kata / kombinace Kumite Team
Mladší žáci 1. Frolda Ondřej - KK Děčín 1. Frolda Ondřej - KK Děčín SK Neratovice A
2. Šoltys Milan - SK Neratovice 2. Junek Karel - KK Kraslice Sport Relax Děčín
3. Junek Karel - KK Kraslice 3. Lisý Robert - SK Neratovice SKBu Hostivař A
4. Šulc Jiří - Sport Relax Děčín 4. Šoltys Milan - SK Neratovice
5. Žampach Ondřej - SK Neratovice 5. Schäfer Filip - SKM Bílina
6. Plachý Tomáš - SK Neratovice 6. Petránek Jan - SKM Bílina
7. Lisý Robert - SK Neratovice 7. Zítko Milan - Sport Relax Děčín
8. Beneš Daniel - SK Neratovice 8. Žampach Ondřej - SK Neratovice
Mladší žákyně 1. Dolečková Anna - SKBu Hostivař 1. Dolečková Anna - SKBu Hostivař SKM Bílina
2. Kupková Alexandra - SKM Bílina 2. Zatřepálková Tereza - SK Neratovice KK Kadaň
3. Berglová Lucie - KK Litoměřice 3. Kupková Alexandra - SKM Bílina
4. Zatřepálková Tereza - SK Neratovice 4. Ježková Tereza - SKM Bílina
5. Valtrová Denisa - KK Kraslice 5. Berglová Lucie - KK Litoměřice
6. Ježková Tereza - SKM Bílina 6. Valtrová Denisa - KK Kraslice
7. Somrová Tereza - SKP Hvězda Jirkov 7. Dlouhá Babeta - KK Kadaň
8. Škrabalová Tereza - Ryu Sokolov 8. Somrová Tereza - SKP Hvězda Jirkov
Starší žáci 1. Jenč Antonín - Sport Relax 1. Novák Petr - SKBu Hostivař Sport Relax Děčín
2. Kuthan Patrik . SKBu Hostivař 2. Jenč Antonín - Sport Relax Děčín KPK Tábor
3. Veselý Filip - KPK Tábor 3. Doleček Tomáš - SKBu Hostivař SKBu Hostivař A
4. Novák Petr - SKBu Hostivař 4. Koten Jakub - Ryu Rotava
5. Jurnečka Filip - Sport Relax Děčín 5. Kot Petr - Ryu Rotava
6. Formánek Matěj - SK Neratovice 6. Kovařič Jan - KK Děčín
7. Koten Jakub - Ryu Rotava 7. Jurnečka Filip - Sport Relax Děčín
8. Kobliha Zdeněk - KPK Tábor 8. Wohlrab Jakub - Sport Relax Děčín
Starší žákyně 1. Zlatohlávková Tereza - Sport Relax 1. Peterová Helena - SK Neratovice Sport Relax Děčín
2. Neradílková Kateřina - SKBu Hostivař 2. Rusová Michaela - SKBu Hostivař SK Neratovice
3. Köppelová Lucie - SK Neratovice 3. Skružná Lenka - KK Litoměřice KK Kadaň
4. Skružná Lenka - KK Litoměřice 4. Šindelářová Barbora - SKM Bílina
5. Peterová Helena - SK Neratovice 5. Bittnerová Tereza - Sport Relax Děčín
6. Šindelářová Barbora - SKM Bílina 6. Dvořáková Nikola - KK Litoměřice
7. Meisnerová Nikola - Sport Relax Děčín 7. Šatová Adéla - SK Neratovice
8. Dufková Natalie - SKBu Hostivař 8. Dufková Natalie - SKBu Hostivař

Nahoru