Publikováno: 06-04-2008
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky velikonočního přeboru SK Shotokan Neratovice

Kategorie Kata/techniky Kumite/sil trojboj
bez STV do 6 let 1. Zítková Anetka; 1. Brzoň Mikuláš
2. Kříž Adam; 2. Kříž Adam
3. Bílý Radek ; 3. Bílý Radek
3. Košler Jan ; 3. Košler Jan
bez STV do 8 let 1. Brož Tomáš; 1. Košlerová Anna
2. Janatka Tomáš; 2. Kudrna Michal
3. Pavlín Ondřej; 3. Vencl Filip
3. Vencl Filip 3. Klouček Matěj
bez STV do 10 let 1. Cajthaml Jaroslav; 1. Salačová Karla
2. Salačová Karla 2. Plátek Daniel
3. Plátek Daniel; 3. Cajthaml Jaroslav
3. Ondráčková Veronika; 3. Falkowski Roman
bez STV do 12 let 1. Salačová Michaela 1. Salačová Michaela
2. Polyuknovych Ilja; 2. Polyuknovych Ilja
3. Zhouf Jan ; 3. Zhouf Jan
9. kyu do 8 let 1. Klusák Ladislav 1. Benedikt Matyáš
2. Stoček Jakub; 2. Klusák Ladislav
3. Benedikt Matyáš; 3. Průša Jan
3. Brzoň Dominik; 3. Stoček Jakub
9. kyu do 10 let 1. Ivanov Nikita 1. Ivanov Nikita
2. Chrastil David; 2. Lisý Josef
3. Vignátová Eliška; 3. Chrastil David
3. Ramzerová Anna; 3. Ramzerová Anna
8. kyu do 12 let 1. Pokorná Kristýna 1. Pokorná Kristýna
2. Novozámský Robert ; 2. Novozámský Robert
3. Pecháčková Dominika; 3. Laryš Tomáš
3. Laryš Tomáš; 3. Novotný Jan
7. kyu do 12 let 1. Mužík Lukáš; 1. Hurdálek Jan
2. Walder Michal; 2. Walder Michal
3. Hurdálek Jan 3. Mišner Jiří
3. Semkovičová Barča; 3. Janů Richard
7. - 9. kyu do 15 let 1. Lančová Alena 1. Lančová Alena
2. Štirský Martin; 2. Štirský Martin
3. Sládková Bára; 3. Sládková Bára
3. Ducháčková Lucie; 3. Ducháčková Lucie
6. 4. kyu do 12 let 1. Šoltys Milan ; 1. Žampach Ondřej
2. Köppelová Lucie ; 2. Köppelová Lucie
3. Žampach Ondřej 3. Šoltys Milan
3. Horáčková Lenka; 3. Plachý Tomáš
6. 4. kyu do 15 let 1. Veselý Václav 1. Veselý Václav
2. Formánek Matěj; 2. Procházková Michaela
3. Procházková Michaela; 3. Stolejda Mates
3. Čonka Dušan; 3. Formánek Matěj

Týmy

nezávodní team
1. Hurdálek Jan , Mužík Lukáš, Mišner Jiří
2. Kettnerová Tereza, Semkovičová Barča, Ramzerová Anna
3. Provazníková Petra, Krejčí Radek, Havránek Tomáš
3. Pecháčková Dominika, Pokorná Kristýna, Dvořáčková Tamara
závodní team
1.-2. Žampach Ondra, Šoltys Milan, Lisý Robert
1.-2. Zatřepálková Tereza, Horáčková Lenka, Köppelová Lucie
3. Plachý Tomáš, Beneš Dan, Walder Michal
mladší dorost
1. Formánek Mates, Polanka Dominik, Veselý Václav

Nahoru