Publikováno: 06-04-2008
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 1. kola Národního poháru seniorů JKA

Kategorie Kata / kombinace Kumite Team
Dorostenci mladší 1. Babor Marek - SKBu Hostivař 1. Malý Lukáš - Ryu Rotava SK Neratovice
  2. Merfait Miroslav - SK Neratovice 2. Babor Marek - SKBu Hostivař KK Kadaň
  3. Jeřábek Jakub - SKM Bílina 3. Šídlo Pavel - Karate Chrudim  
  4. Malý Lukáš - Ryu Rotava 4. Jeřábek Jakub - SKM Bílina  
  5. Krejčík Štěpán - KK Kadaň 5. Konečný Josef - KK Litoměřice  
  6. Veselý Václav - SK Neratovice 6. Veselý Václav - SK Neratovice  
  7. Duraj Adam - SKBu Hostivař 7. Merfait Miroslav - SK Neratovice  
  8. Dítě Kryštof - SK Neratovice 8. Krejčík Štěpán - KK Kadaň  
Dorostenky mladší 1. Kanovová Petra - KPK Tábor 1. Kanovová Petra - KPK Tábor SK Neratovice
  2. Malčánková Barbora - KK Kadaň 2. Malčánková Barbora - KK Kadaň  
  3. Havláková Jana - Mabudo Olomouc 3. Köppelová Veronika - SK Neratovice  
  4. Köppelová Veronika - SK Neratovice 4. Mifková Eliška - Mabudo Olomouc  
  5. Ulíková Hana - Sport Relax 5. Procházková Michaela - SK Neratovice  
  6. Mifková Eliška - Mabudo Olomouc 6. Nováková Veronika - SKBu Hostivař  
  7. Nováková Veronika - SKBu Hostivař 7. Pěkná Barbora - SK Neratovice  
  8. Mackovčinová Barbora - KK Kadaň 8. Šťastná Aneta - SKM Bílina  
Kategorie Kata / kombinace Kumite Team
Dorostenci starší 1. Bareš Martin - SKBu Hostivař 1. Vitmajer Robert - KK Děčín SKM Bílina
  2. Frýdl Filip - SKM Bílina 2. Kovalík Vojtěch - SKP Tsunami Č.Bud SKBu Hostivař
  3. Vitmajer Robert - KK Děčín 3. Bareš Martin - SKBu Hostivař  
  4. Drahoš Michael - SK Neratovice 4. Kostelecký Jiří - Karate Chrudim  
  5. Kovalík Vojtěch - SKP Tsunami Č.Budějovice 5. Malina Petr - SKBu Hostivař  
  6. Urban David - SK Neratovice 6. Engler Daniel - SKM Bílina  
  7. Mazáček Jiří - KK Děčín 7. Hrdlička Jakub - SKP K.Vary  
  8. Podhola Lukáš - SKP Tsunami Č.Budějovice 8. Brejcha Jan - SKP Tsunami Č.Bud.  
Dorostenky starší 1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař 1. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař SKBU Hostivař
  2. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 2. Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc Karate Chrudim
  3. Kubíčková Tereza - KK Děčín 3. Korbelová Andrea - KK Brno  
  4. Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc 4. Dittrichová Kristýna - Karate Chrudim  
  5. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař 5. Tajzlerová Nikola - Karate Chrudim  
  6. Petříčková Kristýna - SKBU Hostivař 6. Nesrovnalová Lucie - KK Děčín  
  7. Bartůňková Tereza - SKBu Hostivař 7. Bartůňková Tereza - SKBu Hostivař  
  8. Podhorná Lucie - Sakura Veselí n. Moravou 8. Pochobradská Veronika - Karate Chrudim  
Kategorie Kata / kombinace Kumite Team
Junioři 1. Drobeček Jan - Sport Relax Děčín 1. Drobeček Jan - Sport Relax Děčín Sport Relax Děčín
  2. Kolek Jakub - Sport Relax Děčín 2. Zdobinský Adam - Sport Relax Děčín SKBu Hostivař
  3. Peřina Filip - Sport Relax Děčín 3. Novotný Ondřej - KK Kadaň  
  4. Malina Petr - SKBu Hostivař 4. Urban David - SK Neratovice  
  5. Kraus David - Sport Relax Děčín 5. Kolek Jakub - Sport Relax Děčín  
  6. Frýdl Filip - SKM Bílina 6. Limburský Vladimír - SKBu Hostivař  
  7. Drahoš Michael - SK Neratovice 7. Peřina Filip - Sport Relax  
  8. Engler Daniel - SKM Bílina 8. Chroust Milan - SKBu Hostivař  
Juniorky 1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař 1. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař SKBU Hostivař
  2. Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc 2. Masopustová Jarmila - SKM Bílina  
  3. Kubíčková Tereza - KK Děčín 3. Tycová Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud.  
  4. Masopustová Jarmila - SKM Bílina    
  5. Bartůňková Tereza - SKBu Hostivař    
  6. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař    
  7. Petříčková Kristýna - SKBU Hostivař    
  8. Tycová Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud.    
Kategorie Kata / kombinace Kumite Team
Senioři 1. Steklý Jan - KK Děčín 1. Brůna Aleš - KC Žatec Sport Relax A
  2. Míka Jiří - SK Neratovice 2. Kábrt Jiří - SKMP Praha Sport Relax B
  3. Havrlant Radim - KPK Tábor 3. Cibulka Petr - SKK Bechyně KPK Tábor
  4. Pechan Pavel - SKP K.Vary 4. Urban Daniel - SKBU Hositvař  
  5. Carlsson Steen - SKBu Hostivař 5. Sahula Bohuslav - KC Žatec  
  6. Samek Ondřej - Sport Relax Děčín 6. Havrlant Radim - KPK Tábor  
  7. Ďurana Kamil - KK Děčín 7. Kovář Ladislav - SKMP Praha  
  8. Moravec Vladimír - KK Děčín 8. Ďurana Kamil - KK Děčín  
Seniorky 1. Pernicová Lucie - MABUDO Olomouc 1. Bosáková Kristýna - SKBu Hostivař Sport Relax
  2. Haová Michaela - SK Neratovice 2. Táborová Jana - SKBu Hostivař  
  3. Hniličková Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud. 3. Carlsson Blanka - SKBu Hostivař  
  4. Pěknicová Iveta - KPK Tábor 4. Černá Karolína - TJ Tesla Brno  
  5. Carlsson Blanka - SKBu Hostivař 5. Skoupilová Petra - KK Kadaň  
  6. Skoupilová Petra - KK Kadaň 6. Pěknicová Iveta - KPK Tábor  
  7. Michálková Martina - KK Děčín    
  8. Padělková Renata - SKBu Hostivař    

Nahoru