Publikováno: 09-12-2007
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky Mikulášského přeboru

Kategorie disciplína pořadí jméno
bez STV - 4 let techniky + sil. trojboj 1. místo Karolínka Kuncová
2. místo Honzík Košler
3. místo Natálka Heikenwälderová
3. místo Honzík Klouček
kombinace techniky+sil.trojboj - Karolínka Kuncová
bez STV - 6 let techniky 1. místo Adam kříž
2. místo Pavel Havlíček
3.místo Marek Bláha
3. místo Marek Paštika
silový trojboj 1. místo Jakub Potěšil
2. místo Marek Bláha
3. místo Adam Kříž
3. místo Radek Bílý
kombinace techniky+sil.trojboj - Adam Kříž
bez STV - 8 let kihon 1. místo Matyáš Benedykt
2. místo Ferda Čermák
3. místo Tamara Dvořáčková
3. místo Anička Košlerová
silový trojboj 1. místo Jarda Caprata
Tamara Dvořáčková
Michal Ráž
Matyáš Benedykt
kombinace kihon+sil.trojboj - Matyáš Benedykt
bez STV - 10 let kihon 1.místo Nikita Ivanov
2. místo Kačka Benešová
3. místo Jirka Sedláček
3. místo Jarda Cajthaml
silový trojboj 1. místo Nikita Ivanov
2. místo Kačka Benešová
3. místo Jarda Cajthaml
3. místo Míša Salačová
kombinacekihon+sil.trojboj - Nikita Ivanov
9. Kyu - 6 let kihon + silový trojboj 1. místo Anetka Zítková
2. místo Tomáš Kunc
3. místo David Semkovič
kombinace kihon+sil. trojboj - Anetka Zítková
9. Kyu - 8 let kihon 1. místo Eliška Wignátová(Blažková)
2. místo Eliška Hurdálková
3. místo Michal Dotlačil
3. místo Ondra Brázdil
silový trojboj 1. místo Eliška Hurdálková
2. místo Láďa Klusák
3. místo Dominika Pecháčková
3. místo Ondra Brázdil
kombinace kihon+sil.trojboj - Eliška Hurdálková
9. Kyu - 10 let kata 1. místo Michael Lilling
2. místo Jan Novotný
3. místo Filip Zítek
3. místo Dennis Landman
kumite 1. místo Nikol Winterová
2. místo David Chrastil
3. místo Lukáš Brož
3. místo Dennis Landman
9. Kyu - 12 let kata 1. místo Krystýna Pokorná
2. místo Lucka Ducháčková
3. místo Jan Prokop
kumite 1. místo Krystýna Pokorná
2. místo Jan Prokop
3. místo Lucka Ducháčková
kombinace kata+kumite - Krystýna Pokorná
8. - 7. Kyu - 10 let kata 1. místo Michal Walder
2. místo Lukáš Mužík
3. místo Jan Hurdálek
3. místo Jiří Mišner
kumite 1. místo Lukáš Mužík
2. místo Michal Walder
3. místo Martin Štyrský
3. místo Jakub Nosek
kombinace kata+kumite - Michal Walder
8. - 7. Kyu - 13 let kata 1. místo Štyrský Martin
2. místo Barbora Mikešová
3. místo Lukáš Kuchta
3. místo Alena Lančová
kumite 1. místo Richard Janů
2. místo Martin Štyrský
3. místo Alena Lančová
3. místp Barbora Sládková
kombinace kata+kumite - Martin Štyrský
8. - 6. Kyu - 12 let kata 1. místo Dan Beneš
2. místo Tomáš Plachý
3. místo Robert Lisý
3. místo Dušan Čonka
kumite 1. místo Robert Lisý
2. místo Dan Beneš
3. místo Tomáš Plachý
3. místo Dušan Čonka
kombinace kata+kumite - Dan Beneš
6. - 4. Kyu - 12 let kata 1. místo Milan Šoltys
2. místo Lucka Köppelová
3. místo Ondra Žampach
3. místo Lenka Horáčková
kumite 1. místo Ondra Žampach
2. místo Milan Šoltys
3. místo Robert Lisý
3. místo Lenka Horáčková
kombinace kata+kumite - Milan Šoltys
6. - 4. Kyu - 15 let kata 1. místo Vašek Veselý
2. místo Helena Peterová
3. místo Mates Formánek
3. místo Kryštof Dítě
kumite 1. místo Barbora Pěkná
2. místo Pacovský Josef
3. místo Michaela Procházková
3. místo Mates Formánek
KATA TEAM - NEZÁVODNÍ DRUŽSTVA
1. místo Hurdálek, Mišner, Mužík
2. místo Zemanová, Havránek, Koplík
3. místo Kuchta L. Hendrych, Čonka
3. místo Krejčí, Provazníková, Brož L.
KATA TEAM - SOUTĚŽNÍ DRUŽSTVA REPREZENTACE SK
1. místo Formánek, Dítě, Veselý
2. místo Amina, Klíště, Brablenec
3. místo Šoltys, Žampach, Lisý R.
3. místo Le-Dyu, Peterová, Pepíno

Letošního tradičního Mikulášského turnaje dětí se účastnilo 142 dětí ze tří oddílů SK Shotokan.

Vedení SK děkuje všem pořadatelům, rozhodčím i rodičům za pomoc při zajištění a organizaci tohoto poměrně velkého turnaje.

Oss…

Nahoru