Publikováno: 05-11-2007
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 2. národního poháru seniorů

Dorostenci mladší Kata Kumite Team
1.Bareš Martin - SKBU Hostivař 1.Vitmajer Robert - KK Děčín
2.Vitmajer Robert - KK Děčín 2.Dvořák Michal - Karate Fit.centr.Chrudim
3.Šnokhaus Karel - SKP Tsunami Č.Bud. 3.Bareš Martin - SKBU Hostivař
4.Dobeš Petr - Mabudo Olomouc 4.Šnokhaus Karel - SKP Tsunami Č.Bud.
5.Hrdlička Jakub . SKP Hvězda K.Vary 5.Cvrček David - SKS Chrudim
6.Kamenár Petr - SKP Hvězda K.Vary 6.Hrdlička Jakub . SKP Hvězda K.Vary
7.Cvrček David - SKS Chrudim 7.Dobeš Petr - Mabudo Olomouc
8.Korytář David - SKS Chrudim 8.Kamenár Petr - SKP Hvězda K.Vary
Dorostenci starší Kata Kumite Team
1.Nejedlý Roman - Sport Relax 1.Lalič Jan - SKBU Hostivař SKBU Hostivař
2.Lalič Jan - SKBU Hostivař 2.Novotný Ondřej - KK Kadaň
3.Malina Petr - SKBU Hostivař 3.Balucha Martin - SKBU Hostivař
4.Balucha Martin - SKBU Hostivař 4.Mazánek Martin - SK Neratovice
5.Zajíc Tomáš - SKS Chrudim 5.Urban David - SK Neratovice
6.Kováč Rudolf - SKBU Hostivař 6.Lacina Filip - SKP Tsunami Č.Bud.
7.Mazánek Martin - SK Neratovice 7.Zajíc Tomáš - SKS Chrudim
8.Novotný Ondřej - KK Kadaň 8.Kováč Rudolf - SKBU Hostivař
Dorostenky mladší Kata Kumite Team
1.Bartůňková Tereza - SKBU Hostivař 1.Korbelová Andrea - Karate klub Brno
2.Gregorová Kateřina - SK Neratovice 2.Ulíková Hana - Sport Relax
3.Ulíková Hana - Sport Relax 3.Tajzlerová Nikola - Shotokan Chrudim
4.Plešingerová Martina - Sport Relax 4.Ditrichová Kristýna - Shotokan Chrudim
5.Korbelová Andrea - KK Brno 5.Gregorová Kateřina - SK Neratovice
6.Ditrichová Kristýna - Shotokan Chrudim 6.
7.Šťastná Anna - Sport Relax 7.
8.Tajzlerová Nikola - Shotokan Chrudim 8.
Dorostenky starší Kata Kumite Team
1.Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc 1.Bašusová Andrea - SKBU Hostivař
2.Bašusová Andrea - SKBU Hostivař 2.Pochobradská Veronika - Shot. Chrudim
3.Kubíčková Tereza - KK Děčín 3.Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc
4.Tycová Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud. 4.Tycová Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud.
5.Pochobradská Veronika - Shot. Chrudim 5.
6. 6.
7. 7.
8. 8.
Junioři Kata Kumite Team
1.Malina Jaroslav - SKBU Hostivař 1.Hajný Jiří - Karate Fit.centrum Chrudim
2.Nejedlý Roman - Sport Relax 2.Lalič Jan - SKBU Hostivař
3.Hajný Jiří - Karate Fit.centrum Chrudim 3.Malina Jaroslav - SKBU Hostivař
4.Balucha Martin - SKBU Hostivař 4.Lastowski Lukaš - SKP Tsunami Č.Bud.
5.Kováč Rudolf - SKBU Hostivař 5.Novotný Ondřej - KK Kadaň
6. 6.Mazánek Martin - SK Neratovice
7. 7.Urban David - SK Neratovice
8. 8.Kováč Rudolf - SKBU Hostivař
Juniorky Kata Kumite Team
1.Haová Michaela - SK Neratovice 1.Nováková Jitka - SK Neratovice
2.Košíková Karin - Sport Relax Děčín 2.Šindelářová Eva - Sport Relax
3.Žwaková Veronika - Karate Fit.cent.Chrudim 3.Žwaková Veronika - Karate Fit.cent.Chrudim
4.Bělohlavová Jana - Sport Relax 4.Bělohlavová Jana - Sport Relax
5.Škutová Valerie - SKBU Hostivař 5.Týřová Hana - KK Děčín
6.Michálková Martina - KK Děčín 6.Tomčalová Jana - Mabudo Olomouc
7.Týřová Hana - KK Děčín 7.Tycová Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud.
8.Vovsová Jana - KK Děčín 8.Škutová Valerie - SKBU Hostivař
Senioři Kata Kumite Team
1.Steklý Jan - KK Děčín 1.Pokorný Jiří - Karate Fit.centr.Chrudim KPK Tábor
2.Voráček Dominik - SK Neratovice 2.Cibulka Petr - SKK Bechyně KK Děčín
3.Voráček Josef - SK Neratovice 3.Voráček Dominik - SK Neratovice
4.Malina Jaroslav - SKBU Hostivař 4.Havrlant Radim - KPK Tábor
5.Havrlant Radim - KPK Tábor 5.Hajný Jiří - Karate Fit.centrum Chrudim
6.Hajný Jiří - Karate Fit.centrum Chrudim 6.Lastowski Lukaš - SKP Tsunami Č.Bud.
7.Peclinovský Zdeněk - KPK Tábor 7.Stupka Pavel - KPK Tábor
8.Baudyš Tomáš - KK Děčín 8.Zeman Ondřej - Karate Silesio Opava
Seniorky Kata Kumite Team
1.Košíková Karin - Sport Relax Děčín 1.Nováková Jitka - SK Neratovice KK Děčín
2.Haová Michaela - SK Neratovice 2.Carlsson Blanka - SKBU Hostivař
3.Žwaková Veronika - Karate Fit.cent.Chrudim 3.Vohradníková Hana - Karate Fit.Chrudim
4.Bělohlavová Jana - Sport Relax 4.Skoupilová Petra - KK Kadaň
5.Carlsson Blanka - SKBU Hostivař 5.Žwaková Veronika - Karate Fit.Chrudim
6.Skoupilová Petra - KK Kadaň 6.Vovsová Jana - KK Děčín
7.Moravcová Veronika - KK Děčín 7.Týřová Hana - KK Děčín
8.Týřová Hana - KK Děčín 8.Škutová Valerie - SKBU Hostivař

Nahoru