Publikováno: 05-11-2007
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky MČR JKA Karate

Mladší žáci Kata Kumite Team
1.Kuthan Patrik - SKBu Hostivař 1.Šoltys Milan - SK Neratovice SKM Bílina A
2.Kápička Petr - SKM Bílina 2.Mikula Ján - SKK Bechyně SKM Bílina B
3.Šoltys Milan - SK Neratovice 3.Engler Michael - SKM Bílina SK Neratovice B
4.Engler Michael - SKM Bílina 3.Kuthan Patrik - SKBu Hostivař
5.Kobliha Zdeněk - KPK Tábor 5.Plachý Tomáš - SK Neratovice
6.Žampach Ondřej - SK Neratovice 6.Mastil Patrik - KPK Tábor
7.Pacovský Josef - SK Neratovice 7.Kápička Petr - SKM Bílina
8. 7.Frolda Ondřej - KK Děčín
Mladší žákyně Kata Kumite Team
1.Šindelářová Barbora - SKM Bílina 1.Křivánková Karolína - KPK Tábor SK Neratovice
2.Křivánková Karolína - KPK Tábor 2.Šindelářová Barbora - SKM Bílina SKM Bílina
3.Zatřepálková Tereza - SK Neratovice 3.Horáčková Lenka - SK Neratovice SKBu Hostivař
4.Kőppelová Lucie - SK Neratovice 3.Slavíková Michaela - KK Děčín
5.Kupková Alexandra - SKM Bílina 5.Zatřepálková Tereza - SK Neratovice
6.Slavíková Michaela - KK Děčín 6.Kőppelová Lucie - SK Neratovice
7.Horáčková Lenka - SK Neratovice 7.Slavíková Michaela - KK Děčín
8.Hanáková Markéta - SK Shotokan ryu Rotava 7.Brzáková Tereza - Sport Relax
Starší žáci Kata Kumite Team
1.Jenč Antonín - Sport Relax 1.Jenč Antonín - Sport Relax Sport Relax
2.Merfait Miroslav - SK Neratovice 2.Malý Lukáš - SK Shotokan Ryu Rotava SKBu Hostivař A
3.Veselý Filip - KPK Tábor 3.Merfait Miroslav - SK Neratovice SK Neratovice
4.Koten Jakub - Shotokan Ryu Rotava 3.Bílek Petr - KK Děčín
5.Novák Petr - SKBu Hostivař 5.Krejčík Štěpán - KK Kadaň
6.Jeřábek Jakub - SKM Bílina 6.Pospíšil Tomáš - MABUDO Olomouc
7.Veselý Václav - SK Neratovice 7.Koten Jakub - Shotokan Ryu Rotava
8.Janoch Jakub - SK Neratovice 7.Abrahamjan Abraham - SKBu Hostivař
Starší žákyně Kata Kumite Team
1.Kanovová Petra - KPK Tábor 1.Kanovová Petra - KPK Tábor MABUDO Olomouc
2.Malčánková Barbora - KK Kadaň 2.Kőppelová Veronika - SK Neratovice SKBu Hostivař
3.Neradílková Kateřina - SKBu Hostivař 3.Mifková Eliška -MABUDO Olomouc SK Neratovice
4.Janečková Eliška - KK Děčín 3.Peterová Helena - SK Neratovice
5.Mifková Eliška -MABUDO Olomouc 5.Procházková Michaela - SK Neratovice
6.Kőppelová Veronika - SK Neratovice 6.Janečková Eliška - KK Děčín
7.Peterová Helena - SK Neratovice 7.Havláková Jana - Mabudo Olomouc
8.Nováková Veronika - SKBu Hostivař 7.Malčánková Barbora - KK Kadaň
Dorostenci mladší Kata Kumite Team
1.Bareš Martin - SKBu Hostivař 1.Šnokhaus Karel - SKP Tsunami Č.Bud.
2.Vitmajer Robert - KK Děčín 2.Podhola Lukáš - SKP Tsunami Č.Bud.
3.Frýdl Filip - SKM Bílina 3.Frýdl Filip - SKM Bílina
4.Šnokhaus Karel - SKP Tsunami Č.Bud. 3.Dvořák Michal - Karate Fit.centr.Chrudim
5.Cvrček David - SKS Chrudim 5.Kamenár Petr - SKP Hvězda K.Vary
6.Královec Martin - Shotokan Ryu Sokolov 6.Bareš Martin - SKBu Hostivař
7.Hrdlička Jakub . SKP Hvězda K.Vary 7.Vitmajer Robert - KK Děčín
8.Kamenár Petr - SKP Hvězda K.Vary 7.Cvrček David - SKS Chrudim
Dorostenci starší Kata Kumite Team
1.Limburský Vladimír - SKBu Hostivař 1.Novotný Ondřej - KK Kadaň SKBu Hostivař
2.Nejedlý Roman - Sport Relax 2.Lalič Jan - SKBu Hostivař
3.Lalič Jan - SKBu Hostivař 3.Zajíc Tomáš - SKS Chrudim
4.Kovalík Vojtěch - KK Děčín 3.Stránský Marek - KK Děčín
5.Malina Petr - SKBu Hostivař 5.Mazánek Martin - SK Neratovice
6.Kováč Rudolf - SKBu Hostivař 6.Kovalík Vojtěch - KK Děčín
6.Racek Jan - Sport Relax 7.Urban David - SK Neratovice
8.Zajíc Tomáš - SKS Chrudim 7.Lacina Filip - SKP Tsunami Č.Bud.
Dorostenky mladší Kata Kumite Team
1.Bartůňková Tereza - SKBu Hostivař 1.Korbelová Andrea - Karate klub Brno Sport Relax
2.Buriková Andrea - Sport Relax 2.Tajzlerová Nikola - SKS Chrudim
3.Ulíková Hana - Sport Relax 3.Ditrichová Kristýna - SKS Chrudim
4.Gregorová Kateřina - SK Neratovice 3.Gregorová Kateřina - SK Neratovice
5.Šťastná Anna - Sport Relax 5.
6.Tajzlerová Nikola - SKS Chrudim 6.
7.Plešingerová Martina - Sport Relax 7.
8.Ditrichová Kristýna - SKS Chrudim 7.
Dorostenky starší Kata Kumite Team
1.Masopustová Jarmila - SKM Bílina 1.Bašusová Andrea - SKBu Hostivař SKK Č. Krumlov
2.Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc 2.Týcová Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud.
3.Bašusová Andrea - SKBu Hostivař 3.Masopustová Jarmila - SKM Bílina
4.Petříčková Kristýna - SKBu Hostivař 3.Pochobradská Veronika - SKS Chrudim
5.Kubíčková Tereza - KK Děčín 5.Hrubešová Tereza - SKK Č. Krumlov
6.Týcová Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud. 6.Barcalová Markéta - SKS Rotava
7.Mrázová Jana - SKK Č. Krumlov 6.Šachová Jiřina - Roudnice n/L
8.Hrubešová Tereza - SKK Č. Krumlov 8.
Junioři Kata Kumite Team
1.Samek Ondřej - Sport Relax 1.Zdobinský Adam - Sport Relax Sport Relax
2.Pechan Pavel - SKP Hvězda Kar. Vary 2.Drobeček Jan - Sport Relax SKBu Hostivař
3.Nejedlý Roman - Sport Relax 3.Lalič Jan - SKBu Hostivař
4.Kolek Jakub - Sport Relax 3.Novotný Ondřej - KK Kadaň
5.Peřinka Filip - Sport Relax 5.Kolek Jakub - Sport Relax
6.Zdobinský Adam - Sport Relax 6.Hajný Jiří - Karate Fit.centrum Chrudim
7.Hajný Jiří - Karate Fit.centrum Chrudim 7.Masopust Jan - SKM Bílina
8.Malina Jaroslav - SKBU Hostivař 7.Malina Jaroslav - SKBU Hostivař
Juniorky Kata Kumite Team
1.Haová Michaela - SK Neratovice 1.Bělohlavová Jana - Sport Relax Sport Relax
2.Hniličková Kateřina - Tsunami SKP Č.B. 2.Šindelářová Eva - Sport Relax SKM Bílina
3.Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc 3.Žwaková Veronika - Karate Fit.cent.Chrudim SKP Tsunami Č. Bud.
4.Bašusová Andrea - SKBu Hostivař 3.Masopustová Jarmila - SKM Bílina
5.Bělohlavová Jana - Sport Relax 5.Levicová Lucie - SKM Bílina
6.Levicová Lucie - SKM Bílina 6.Hniličková Kateřina - Tsunami SKP Č.B.
7.Vaiglová Barbora - SKM Bílina 7.Bašusová Andrea - SKBu Hostivař
8.Vovsová Jana - KK Děčín 7.
Senioři Kata Kumite Team
1.Pechan Pavel - SKP Hvězda Kar. Vary 1.Pokorný Jiří - Karate Fit.centr.Chrudim Sport Relax
2.Steklý Jan - KK Děčín 2.Hykš Karel - SKP Hvězda Kar. Vary SKP Hvězda Kar. Vary
3.Voráček Josef - SK Neratovice 3.Voráček Dominik - SK Neratovice
4.Voráček Dominik - SK Neratovice 3.Růžička Richard - SKP Hvězda K.Vary
5.Samek Ondřej - Sport Relax 5.Varna Erwan - SKP Hvězda Kar. Vary
6.Malina Jaroslav - SKBu Hostivař 6.Cibulka Petr - SKK Bechyně
7.Hajný Jiří - Karate Fit.centrum Chrudim 7.Hajný Jiří - Karate Fit.centrum Chrudim
8.Hykš Karel - SKP Hvězda Kar. Vary 7.Havrlant Radim - KPK Tábor
Seniorky Kata Kumite Team
1.Haová Michaela - SK Neratovice 1.Táborová Jana - SKBu Hostivař Sport Relax
2.Košíková Karin - Sport Relax 2.Vohradníková Hana - Karate Fit.Chrudim
3.Hniličková Kateřina - Tsunami SKP Č.B. 3.Žwaková Veronika - Karate Fit.Chrudim
4.Bělohlavová Jana - Sport Relax 3.Carlsson Blanka - SKBu Hostivař
5.Skoupilová Petra - KK Kadaň 5.Skoupilová Petra - KK Kadaň
6.Žwaková Veronika - Karate Fit.Chrudim 6.Vovsová Jana - KK Děčín
7.Pěknicová Iveta - KPK Tábor 7.Vitoňová Jana - Shirokan Č.Bud.
8. 7.
Masters Kata Kumite Team
1.Růžička Richard - SKP Hvězda K.Vary Jiyu Kumite Jiyu - Ippon Kumite
2.Havlík David - KK Tsunami Prachatice 1.Cibulka Petr - SKK Bechyně 1. Kulhánek Jaroslav - SKBu Hostivař
3.Cibulka Petr - SKK Bechyně 2.Urban Daniel - SKBu Hostivař 2. Pokorný Roman - SKS Rotava
4.Kneifl Roman - SKK Č. Krumlov 3.Kneifl Roman - SKK Č. Krumlov 3. Bauer Petr - SKBu Hostivař
5.Pokorný Roman - SKS Rotava 3. 3. Babor Ondřej - SKBu Hostivař
6.Gibas Jan - SKBu Hostivař 5. 5. Mašát Ladislav - SKBu Hostivař
7.Kulhánek Jaroslav - SKBu Hostivař 6. 6. Gibas Jan - SKBu Hostivař
8.Mašát Ladislav - SKBu Hostivař
Masters - ženy Kata Kumite Team
1.Durajová Jana - SKBu Hostivař 1.Durajová Jana - SKBu Hostivař SKBu Hostivař
2.Nováková Martina - SKBu Hostivař 2.Kotová Světla - SKS Rotava
3.Padělková Renata - SKBu Hostivař 3.Padělková Renata - SKBu Hostivař
4.Kotová Světla - SKS Rotava 3.Nováková Martina - SKBu Hostivař
5. 5.
6. 6.
7. 7.
8. 7.

Nahoru