Publikováno: 21-10-2007
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky 2. kola Národního poháru žáků JKA

Mladší žáci Kata / kombinace Kumite Team
1. Kuthan Patrik - SKBu Hostivař 1. Šoltys Milan - SK Neratovice Bílina SKM
2. Kápička Petr - SKM Bílina 2. Kuthan Patrik - SKBu Hostivař SK Neratovice A
3. Žampach Ondřej - SK Neratovice 3. Pacovský Josef - SK Neratovice SKBu Hostivař A
4. Šoltys Milan - SK Neratovice 4. Frolda Ondřej - KK Děčín
5. Schäfer Filip - SKM Bílina 5. Frolo Patrik - KK Brno
6. Junek Karel - KK Kraslice 6. Mikula Ján - SKK Bechyně
7. Skýva Bedřich - SKM Bílina 7. Kot Petr - Shotokan Ryu Rotava
8. Maidl Jaromír - Shotokan Ryu Rotava 8. Žampach Ondřej - SK Neratovice
Mladší žákyně Kata / kombinace Kumite Team
1. Šindelářová Barbora - SKM Bílina 1. Šindelářová Barbora - SKM Bílina SKM Bílina
2. Köppelová Lucie - SK Neratovice 2. Durajová Barbora - SKBu Hostivař SK Neratovice
3. Kupková Alexandra - SKM Bílina 3. Křivánková Karolína - KPK Tábor SKBu Hostivař
4. Křivánková Karolína - KPK Tábor 4. Horáčková Lenka - SK Neratovice
5. Slavíková Michaela - KK Děčín 5. Neradílková Anna - SKBu Hostivař
6. Dolečková Anna - SKBu Hostivař 6. Slavíková Michaela - KK Děčín
7. Horáčková Lenka - SK Neratovice 7. Dvořáková Nikola - KK Litoměřice
8. Možná Kateřina - KK Roudnice n/L 8. Köppelová Lucie - SK Neratovice
Starší žáci Kata / kombinace Kumite Team
1. Babor Marek - SKBu Hostivař 1. Malý Lukáš - Shotokan Ryu Rotava SKBu Hostivař B
2. Veselý Filip - KPK Tábor 2. Merfait Miroslav - SK Neratovice SK Neratovice A
3. Koten Jakub - Shotokan Ryu Rotava 3. Krejčík Štěpán - KK Kadaň SKBu Hostivař A
4. Novák Petr - SKBu Hostivař 4. Bílek Petr - KK Děčín
5. Budař Jan - KPK tábor 5. Babor Marek - SKBu Hostivař
6. Prajzler Tomáš - SKBu Hostivař 6. Šanko Marek - SAKURA Veselí n. Mor.
7. Konečný Josef - KK Litoměřice 7. Pospíšil Tomáš - MABUDO Olomouc
8. Duraj Adam - SKBu Hostivař 8. Dvořák Šimon - SK Neratovice
Starší žákyně Kata / kombinace Kumite Team
1. Kanovová Petra - KPK Tábor 1. Kanovová Petra - KPK Tábor SKBu Hostivař A
2. Mifková Eliška -MABUDO Olomouc 2. Opelková Anežka - SKK Č. Krumlov MABUDO Olomouc
3. Köppelová Veronika - SK Neratovice 3. Mifková Eliška -MABUDO Olomouc SK Neratovice A
4. Malčánková Barbora - KK Kadaň 4. Procházková Michaela - SK Neratovice
5. Janečková Eliška - KK Děčín 5. Peterová Helena - SK Neratovice
6. Skružná Lenka - KK Litoměřice 6. Janečková Eliška - KK Děčín
7. Peterová Helena - SK Neratovice 7. Struková Zuzana - KK Kadaň
8. Nováková Veronika - SKBu Hostivař 8. Havláková Jana - MABUDO Olomouc

Nahoru