Publikováno: 01-12-2005
Autor: LLA

Výsledky Místrovství ČR JKA karate

Mladší žáci Kata Kumite Kata team
1. Jenč Antonín - Masopust Karate 1. Diep Bui Mong - Masopust Karate SK Masopust Bílina
2. Prchal Miroslav - Masopust Karate 2. Janoch Jakub - SK Neratovice SK Masopust Bílina C
3. Abrahamjan Abr. - SKBU Hostivař 3. Doleček Tomáš - SKBU Hostivař SK Neratovice
4. Doleček Tomáš - SKBU Hostivař 4. Koten Jakub - SK Ryu Rotava
5. Diep Bui Mong - Masopust Karate 5. Hrdina Petr - KPK Tábor
6. Veselý Filip - KPK Tábor 6. Novák Petr - SKBU Hostivař
7. Hrdina Petr - KPK Tábor 7. Jenč Antonín - Masopust Karate
8. Koten Jakub - SK Ryu Rotava 8. Růženec Vojtěch - KK Kadaň
Mladší žákyně Kata Kumite Kata team
1. Janečková Eliška - KK Děčín 1. Janečková Eliška - KK Děčín KK Děčín
2. Šindelářová Barbora - Masopust Karate 2. Nováková Veronika - SKBU Hostivař SKBU Hostivař
3. Neradílková Kateřina - SKBU Hostivař 3. Křivánková Karolína - KPK Tábor SK Neratovice
4. Struková Zuzana - KK Kadaň 4. Struková Zuzana - KK Kadaň
5. Slavíková Michaela - KK Děčín 5. Neradílková Kateřina - SKBU Hostivař
6. Nováková Veronika - SKBU Hostivař 6. Slavíková Michaela - KK Děčín
7. Köpelová Lucie - SK Neratovice 7. Horáčková Lenka - SK Neratovice
8. Valentová Ester - SKBU Hostivař 8. Köppelová Lucie - SK Neratovice
Starší žáci Kata Kumite Kata team
1. Klepáček Jan - SK Ryu Rotava 1. Babor Marek - SKBU Hostivař SKBU Hostivař
2. Babor Marek - SKBU Hostivař 2. Kovalík Vojtěch - TSUNAMI Č.Budějovice SK Masopust Bílina
3. Slavík Petr - KK Děčín 3. Malý Lukáš - SK Ryu Rotava Tsunami Č.Budějovice
4. Vitmajer Robert - KK Děčín 4. Slavík Petr - KK Děčín
5. Horký Petr - KPK Tábor 5. Zeman Martin - SKK Bechyně
6. Frýdl Filip - Masopust Karate 6. Frýdl Filip - Masopust Karate
7. Kovalík Vojtěch - TSUNAMI Č.Budějovice 7. Klepáček Jan - SK Ryu Rotava
8. Dvořák Michal - SK Chrudim
Starší žákyně Kata Kumite Kata team
1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař 1. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař SKBU Hostivař
2. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař 2. Kanovová Petra - KPK Tábor SK Neratovice
3. Kanovová Petra - KPK Tábor 3. Malčánková Barbora - KK Kadaň Mabudo Olomouc
4. Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc 4. Tomková Sára - KK Litoměřice
5. Malčánková Barbora - KK Kadaň 5. Gregorová Kateřina - SK Neratovice
6. Kubíčková Tereza - KK Děčín 6. Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc
7. Petříčková Kristýna - SKBU Hostivař 7. Mifková Eliška - MABUDO Olomouc
8. Tomková Sára - KK Litoměřice 8. Masopustová Jarmila - Masopust Karate
Dorostenci Kata Kumite Kata team
1. Zdobinský Adam - Sport Relax 1. Zdobinský Adam - Sport Relax Sport Relax
2. Drobeček Jan - Sport Relax 2. Hajný Jiří - SK Chrudim SKBU Hostivař
3. Nejedlý Roman - Sport Relax 3. Poskočil Radek - SK Chrudim SK Masopust Bílina
4. Masopust Jan - Masopust Karate 4. Kolek Jakub - Sport Relax
5. Stránský Marek - KK Děčín 5. Lorenc František - KPK Tábor
6. Limburský Vladimír - SKBU Hostivař 6. Stránský Marek - KK Děčín
7. Kolek Jakub - Sport Relax 7. Gvoždiak Pavel - KK Kadaň
8. Weigelt Jan - SK Neratovice 8. Weigelt Jan - SK Neratovice
Dorostenky Kata Kumite Kata team
1. Tyburcová Petra - KK Děčín 1. Šrůmová Veronika - KK Děčín KK Děčín
2. Šrůmová Veronika - KK Děčín 2. Hybštová Iva - SKBU Hostivař KK Liroměřice
3. Hai Ahn Lee - KK Děčín 3. Škutová Valérie - SKBU Hostivař
4. Týcová Kateřina - TSUNAMI Č.Budějovice 4. Vašendová Bohumila - SK Neratovice
5. Hybštová Iva - SKBU Hostivař 5. Tyburcová Petra - KK Děčín
6. Škutová Valérie - SKBU Hostivař 6. Týcová Kateřina - TSUNAMI Č.Budějovice
7. Ženíšková Veronika - SKBU Hostivař . -
Junioři Kata Kumite Kata team
1. Voráček Josef - SK Neratovice 1. Gregor František - SKBU Hostivař
2. Pechan Pavel - SKP Hvezda K.vary 2. Pechan Pavel - SKP Hvezda K.vary
3. Gregor František - SKBU Hostivař 3. Voráček Josef - SK Neratovice
4. Samek Ondřej - Sport Relax 4. Starý Tomáš - SK Neratovice
5. Masopust Tomáš - SKM Bílina 5. Lastowski Lukáš - TSUNAMI Č.Budějovice
6. Starý Tomáš - SK Neratovice 6. Troup Matyáš - SKK Č.Krumlov
7. Hajný Jiří - SK Chrudim 7. Hajný Jiří - SK Chrudim
8. Masopust Jan - SKM Bílina 8. Knob Jiří - MABUDO Olomouc
Juniorky Kata Kumite Kata team
1. Pernicová Lucie - MABUDO Olomouc 1. Nováková Jitka - SK Neratovice SK Neratovice
2. Haová Michaela - SK Neratovice 2. Pernicová Lucie - MABUDO Olomouc KK Děčín
3. Hniličková Kateřina - TSUNAMI Č.Budějovice 3. Průšová Jiřina - TSUNAMI Č.Budějovice Tsunami Č.Budějovice
4. Tyburcová Petra - KK Děčín 4. Šrůmová Veronika - KK Děčín
5. Nováková Jitka - SK Neratovice 5. Hniličková Kateřina - TSUNAMI Č.Budějovice
6. Průšová Jiřina - TSUNAMI Č.Budějovice 6. Skoupilová Petra - KK Kadaň
7. Bečková Martina - SK Chrudim 7. Haová Michaela - SK Neratovice
8. Skoupilová Petra - KK Kadaň
Senioři Kata Kumite Kata team
1. Růžička Richard - SKP Hvezda K.Vary 1. Varna Edwan - SKP Hvezda K.Vary SK Neratovice
2. Steklý Jan - KK Děčín 2. Růžička Richard - SKP Hvezda K.Vary
3. Gregor František - SKBU Hostivař 3. Cibulka Petr - SKK Bechyně
4. Míka Jiří - SK Neratovice 4. Míka Jiří - SK Neratovice
5. Voráček Josef - SK Neratovice 5. Novák Tomáš - SK Neratovice
6. Pechan Pavel - SKP Hvezda K.Vary 6. Masopust Tomáš - SKM Bílina
7. Cibulka Petr - SKK Bechyně 7. Starý Tomáš - SK Neratovice
8. Cipin Otto - KPK Tábor
Seniorky Kata Kumite Kata team
1. Priškinová Linda - SK Neratovice 1. Bosáková Kristina - SKBU Hostivař SK Neratovice
2. Plunderová Alena - SKBU Hostivař 2. Hilbertová Martina - SKBU Hostivař
3. Hilbertová Martina - SKBU Hostivař 3. Nováková Jitka - SK Neratovice
4. Pernicová Lucie - MABUDO Olomouc 4. Plunderová Alena - SKBU Hostivař
5. Haová Michaela - SK Neratovice 5. Pernicová Lucie - MABUDO Olomouc
6. Bečková Martina - SK Chrudim 6. Skoupilová Petra - KK Kadaň
7. Brázdilová Jitka - TV Tesla Brno 7. Brázdilová Jitka - TV Tesla Brno
8. Skoupilová Petra - KK Kadaň
Masters muži Kata Kumite Kata team
1. Růžička Richard - SKP Hvezda K.Vary 1. Cibulka Petr - SK Bechyně SKBU Hostivař
2. Bílý Stanislav - Shirokan Č.Budějovice 2. Havlík David - Tsunami Č.Budějovice
3. Hanák Martin - SK Ryu Rotava 3. Hanák Martin - SK Ryu Rotava
4. Havlík David - Tsunami Č.Budějovice 3. Bílý Stanislav - Shirokan Č.Budějovice
5. Fencl Jiří - Tsunami Č.Budějovice 5. Fencl Jiří - Tsunami Č.Budějovice
6. Cibulka Petr - SK Bechyně 6. Strnad Karel - SKBU Hostivař
7. Voráček Josef sen. - SK Neratovice
8. Strnad Karel - SKBU Hostivař
Masters ženy Kata Kumite
1. Nováková Martina - SKBU Hostivař
2. Padělková Martina -

Nahoru