Publikováno: 16-08-2007
Autor: LLA

Výsledky 1. kola Národního poháru Seniorů JKA 2007

Mladší dorostenci KATA / Kombinace KUMITE TEAM
1. Drahoš Michael - SK Neratovice 1. Vitmajer Robert - KK Děčín
2. Bareš Martin - SKBU Hostivař 2. Bareš Martin - SKBU Hostivař
3. Vitmajer Robert - KK Děčín 3. Podhola Lukáš - SKP Tsunami Č.Bud.
4. Doubek Jan - TJ TESLA Brno 4. Šnokhaus Karel - SKP Tsunami Č.Bud.
5. Šnokhaus Karel - SKP Tsunami Č.Bud. 5. Drahoš Michael - SK Neratovice
6. Engler Daniel - SKM Bílina 6. Engler Daniel - SKM Bílina
7. Podhola Lukáš - SKP Tsunami Č.Bud. 7. Doubek Jan - TJ TESLA Brno
Starší dorostenci KATA KUMITE TEAM
1. Stránský Marek - KK Děčín 1. Novotný Ondřej - KK Kadaň
2. Malina Petr - SKBU Hostivař 2. Lalič Jan - SKBU Hostivař
3. Kováč Rudolf - SKBU Hostivař 3. Stránský Marek - KK Děčín
4. Kovalík Vojtěch - KK Děčín 4. Kovalík Vojtěch - KK Děčín
5. Vitásek Jaroslav - SKM Bílina 5. Zajíc Tomáš - Shotokan Karate Chrudim
6. Urban David - SK Neratovice 6. Balucha Martin - SKBU Hostivař
7. Novotný Ondřej - KK Kadaň 7. Urban David - SK Neratovice
8. Matoušek Jakub - MABUDO Olomouc 8. Lacina Filip - SKP Tsunami Č.Bud.
Mladší dorostenky KATA KUMITE TEAM
1. Bartůňková Tereza - SKBU Hostivař 1. Korbelová Andrea - Karate klub Brno
2. Gregorová Kateřina - SK Neratovice 2. Ditrichová Kristýna - Shotokan Chrudim
3. Korbelová Andrea - Karate klub Brno 3. Tajzlerová Nikola - Shotokan Chrudim
4. Tajzlerová Nikola - Shotokan Chrudim 4. Gregorová Kateřina - SK Neratovice
5. Ditrichová Kristýna - Shotokan Chrudim 5.
Starší dorostenky KATA KUMITE TEAM
1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař 1. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař SKBU Hostivař
2. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 2. Masopustová Jarmila - SKM Bílina
3. Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc 3. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař
4. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař 4. Pochobradská Veronika - Shot. Chrudim
5. Kubíčková Tereza - KK Děčín 5. Tycová Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud.
6. Tycová Kateřina - SKP Tsunami Č.Bud. 6. Bláhová Sylvie - MABUDO Olomouc
7. Hrčková Jana - TJ Tesla Brno 7. Hrčková Jana - TJ Tesla Brno
8. Pochobradská Veronika - Shotokan Chrudim 8.
Junioři KATA KUMITE TEAM
1. Pechan Pavel - SKP Hvězda Kar. Vary 1. Zdobinský Adam - Sport Relax Děčín Sport Relax
2. Drobeček Jan - Sport Relax Děčín 2. Drobeček Jan - Sport Relax Děčín
3. Samek Ondřej - Sport Relax Děčín 3. Peřina Filip - Sport Relax Děčín
4. Masopust Jan - SKM Bílina 4. Novotný Ondřej - KK Kadaň
5. Zdobinský Adam - Sport Relax Děčín 5. Pechan Pavel - SKP Hvězda Kar. Vary
6. Peřina Filip - Sport Relax Děčín 6. Kašpárek Petr - TJ Tesla Brno
7. Kolek Jakub - Sport Relax Děčín 7. Poskočil Radek - Kar. Fit. Chrudim
8. Kováč Rudolf - SKBU Hostivař 8. Kováč Rudolf - SKBU Hostivař
Juniorky KATA KUMITE TEAM
1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař 1. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař Sport Relax Děčín
2. Pernicová Lucie - MABUDO Olomouc 2. Šindelářová Eva - Sport Relax Děčín SKBU Hostivař
3. Košíková Karin - Sport Relax Děčín 3. Bělohlavová Jana - Sport Relax Děčín
4. Masopustová Jarmila - SKM Bílina 4. Hniličková Kateřina - Tsunami SKP Č.B.
5. Bělohlavová Jana - Sport Relax Děčín 5.
6. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař 6.
7. Hniličková Kateřina - Tsunami SKP Č.B. 7.
8. Petříčková Kristýna - SKBU Hostivař 8.
Senioři KATA KUMITE TEAM
1. Pechan Pavel - SKP Hvězda Kar. Vary 1. Varna Erwan - SKP Hvězda Kar. Vary Sport Relax
2. Samek Ondřej - Sport Relax Děčín 2. Cibulka Petr - SKK Bechyně KPK Tábor
3. Drobeček Jan - Sport Relax Děčín 3. Lastowski Lukaš - SKP Tsunami Č.Bud.
4. Voráček Josef - SK Neratovice 4. Masopust Jan - SKM Bílina
5. Masopust Jan - SKM Bílina 5. Kinzl Otakar - SKK Bechyně
6. Zdobinský Adam - Sport Relax Děčín 6. Poskočil Radek - Kar. Fit. Chrudim
7. Kolek Jakub - Sport Relax Děčín 7. Havrlant Radim - KPK Tábor
8. Havlák Petr - MABUDO Olomouc 8. Peclinovský Zdeněk - KPK Tábor
Seniorky KATA KUMITE TEAM
1. Pernicová Lucie - MABUDO Olomouc 1. Carlsson Blanka - SKBU Hostivař Sport Relax
2. Hniličková Kateřina - Tsunami SKP Č.B. 2. Vohradníková Hana - Kar. Fit. Chrudim
3. Bělohlavová Jana - Sport Relax Děčín 3. Vitoňová Jana - Shirokan Č.Bud.
4. Šindelářová Eva - Sport Relax Děčín 4. Pěknicová Iveta - KPK Tábor
5. Pěknicová Iveta - KPK Tábor 5. Černá Karolína - TJ Tesla Brno
6. Košíková Karin - Sport Relax Děčín 6. Hniličková Kateřina - Tsunami SKP Č.B.
7. Skoupilová Petra - KK Kadaň 7. Vaiglová Barbora - SKM Bílina
8. Vitoňová Jana - Shirokan Č.Bud. 8. Skoupilová Petra - KK Kadaň

Nahoru