Publikováno: 16-05-2007
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky jarního turnaje SK Shotokan

Tradičního jarního turnaje se účastnilo 106 soutěžících ze tří dojo SK Shotokan : Neratovic, Prahy Hloubětína a Byšic. Již třetím rokem překračuje počet soutěžících sto a více, a to jen ze SK Shotokan a i přes to, že pokročilejší starší žáci kteří reprezentují SK na národních soutěžích v tomto turnaji nesoutěží.

Nejsilnější kategorie 9. Kyu – bílý pásek byla proto rozdělena na několik skupin.

Soutěžilo se v systému dvojí porážky, takže každý z nových závodníčků měl šanci si vyzkoušet a zažít soutěžní atmosféru.Vítěz kombinace získal pohár a ostatní diplomy a medaile.

9. Kyu – 6 let techniky:
1. Hurdálková Eliška
2. Pikulová Kateřina
3. Nejedlý Matěj
3. Walderová Kačka
9.Kyu – 6 let sil. trojboj:
1. Hurdálková Eliška
2. Kaucký Tomáš
3. Walderová Kačka
3. Všetečka Lukáš

Vítěz kombinace techniky+ sil. trojboj: Hurdálková Eliška

9.Kyu – 8 let:
1. Pecháčková Dominika
2. Burdová Anetka
3. Čonka Josef
3. Pikulová Anežka
9. Kyu – 10 let:
1. Pokorná Krystýna
2. Kettnerová Terča
3. Semkovičová Barča
3. Zítek Filip

Vítěz kombinace techniky + sil. trojboj: Pokorná Týna, Pecháčková Dominika

9.Kyu – 12 let:
1. Havránek Tomáš
2. Janů Richard
3. Sládková Bára
3. Oříšková Kája
9. Kyu – 15 let:
1. Štyrský Martin
2. Soukupová Adriana
3. Mikešová Bára
3. Vávrová Iveta

Vítěz kombinace techniky+sil. trojboj: Havránek Tomáš, Štyrský Martin

8. Kyu – 12 let kata:
1 Mužík Lukáš
2. Hurdálek Jan
3. Nejedlý Jakub
8. Kyu – 12 let kumite:
1. Hurdálek Jan
2. Nejedlý Jakub
3. Mužík Lukáš
3. Mišner Jiří

Vítěz kombinace kata- kumite: Hurdálek Jan

7. Kyu – 12 let kata:
1. Beneš Dan
2. Plachý Tomáš
3. Čonka Dušan
7. Kyu – 12 let kumite
1. Plachý Tomáš
2. Beneš Dan
3. Dutka Marek
3. Kuchta Vojtěch
7. Kyu – 15 let kata:
1. Peterová Helena
2. Procházková Míša
3. Rind František
7. Kyu – 15 let kumite:
1. Procházková Míša
2. Peterová Helena
3. Rind František
3. Kulíšek Jiří
6. Kyu – 12 let kata:
1. Šoltys Milan
2. Žampach Ondřej
3. Köppelová Lucka
6. Kyu – 12 let kumite:
1. Köppelová Lucka
2. Pacovský Josef
3. Žampach Ondřej
3. Šoltys Milan
5. – 4. Kyu – 15 let kata:
1. Janoch Jakub
2. Veselý Vašek
3. Dítě Kryštof
5. – 4. Kyu – 15 let kumite:
1. Veselý vašek
2. Formánek Mates
3. Janoch Jakub
3. Dítě Kryštof

Vítěz kombinace kata – kumite: Veselý Vašek

Kata team mladší žáci:
1. Šoltys, Žampach, Lisý R.
2. Horáčková, Pacovský, Köppelová L.
3. Beneš, Plachý, Walder
Kata team starší žáci:
1. Dítě, Janoch,Veselý
2. Formánek, Le-Dyu, Peterová
3. Dvořák, Novák, Rind

Nahoru