Publikováno: 10-03-2002
Autor:

Výsledky 1. národního poháru JKA ČR v roce 2002

Kata / Kombinace Kumite Team
Mladší žáci 1.Kovařík Michal - SHOTOKAN 1.Pančocha Lukáš - MABUDO SKBU
2.Pančocha Lukáš - MABUDO 2.Nedvěd Jan - KK Děčín KK Děčín A
3.Tošner Jan - KK Litoměřice 3.Mašek Josef - KK Děčín KK Děčín B
4.Malina Petr - SKBU 4.Tošner Jan - KK Litoměřice
5.Štěpánek Ondřej - SKBU 5.Mazáček Jiří - KK Děčín
6.Nedvěd Jan - KK Děčín 6.Tošner Jan - KK Litoměřice
7.Cidorák Ondřej - SKBU 7.Cidorák Ondřej - SKBU
8.Balej Bivoj -KK Děčín 8.Malina Petr - SKBU
 
Mladší žákyně 1.Prajzlerová Marie - SKBU 1.Bláhová Sylvie - SKBU KK Děčín
2.Bláhová Sylvie - SKBU 2.Prajzlerová Marie - SKBU
3.Ďuranová Michaela - KK Děčín 3.Dědinová Marika - SKBU
4.Gregorová Kateřina-SHOTOKAN 4.Ďuranová Michaela - KK Děčín
5.Dědinová Marika - SKBU 5.Brendlová Lucie - KK děčín
6.Kubíčková Tereza - KK Děčín 6.Petřičková Kristína-SKBU
7.Fialová Michaela-SKBU 7.Fialová Michaela-SKBU
8.Petřičková Kristína-SKBU 8.Nábělková Jana - SKBU
 
Kata / Kombinace Kumite Team
Starší žáci 1.Hercík Filip - KK Děčín 1.Krejčů Jakub - SKBU MABUDO
2.Pozníček Libor - SKBU 2.Hercík Filip - KK Děčín SKBU
3.Řezníček Pavel - SKBU 3.Stránský Marek - KK Děčín KK Děčín A
4.Jirák Jakub - KPK Tábor 4.Zůbek Tomáš - KK Děčín
5.Honz Ronald - KK Děčín 5.Kořínek Jakub - KK Děčín
6.Hatlapatka Jiří - KK Děčín 6.Galvas Miroslav -MABUDO
7.Stránský Marek - KK Děčín 7.Košina Petr - SHOTOKAN
8.Medek Daniel - KPK Tábor 8.Hrma Ladislav -SKBU
 
Starší žákyně 1.Štěpánová Katka - SK Chrudim 1.Štěpánová Katka - SK Chrudim SHOTOKAN
2.Vašendová B. - SHOTOKAN 2.Šindelová Pavla - Česk.Třebová
3.Šindelová Pavla - Česk.Třebová 3.Žwaková Veron.-SK Chrudim
4.Žwaková Veron.-SK Chrudim 4.Vašendová B. -SHOTOKAN
5.Spilková Renata - KK Děčín 5.Voplakalová Kateřina - SKBU
6.Voplakalová Kateřina - SKBU 6.Hybštová Dana - SKBU
7.Provozníková Tereza - SKBU 7.Spilková Renata - KK Děčín
8.Jezdinská Lenka - SKBU 8.Cikánková Jana -SHOTOKAN
 
Kata / Kombinace Kumite Team
Dorostenci 1.Pěknic Petr - KPK Tábor 1.Knob Jiří - MABUDO
2.Knob Jiří - MABUDO 2.Starý Tomáš - SHOTOKAN
3.Cepek Alexander - SKBU 3.Pěknic Petr - KPK Tábor
4.Gregor František - SKBU 4.Čechlovský Jaromír - SK Chrudim
5.Havrlant Radim - KPK Tábor 5.Larionov Ilja - SKBU
6.Malina Jaroslav - SKBU 6.Chárvát Martin - KK Děčín
7.Nachtmann Filip - SKBU 7.Ronovský Vít - SK Chrudim
8.Vycpálek Petr - SKBU 8.Havrlant Radim - KPK Tábor
 
Dorostenky 1.Suchá Michaela - SKBU 1.Vontorová Simona - KPK Tábor KK Děčín
2.Haová Michaela - SHOTOKAN 2.Rybárová Tamara - Sokolov SK Chrudim
3.Nováková Jitka - SHOTOKAN 3.Suchá Michaela - SKBU SKBU Hostivař
4.Vontorová Simona - KPK Tábor 4.Tomanová Veronika - Kadaň KK
5.Štěpánová Klára - SK Chrudim 5.Haová Michaela - SHOTOKAN
6.Pěknicová Iveta - KPK Tábor 6.Hniličková Kateřina - TSUNAMI
7.Blažová Renata - SK Chrudim 7.Průšová Jiřina - TSUNAMI
8.Průšová Jiřina - TSUNAMI 8.Pěknicová Iveta - KPK Tábor
 
Kata / Kombinace Kumite Team
Junioři 1.Čermák Ondřej - SKBU 1.Bernát Šimon - SKBU KPK Tábor
2.Stupka Pavel - KPK tábor 2.Padělek Martin - SKBU KK Děčín
3.Krátký Jan - SKBU 3.Novák Tomáš - SHOTOKAN
4.Albrecht Josef - KPK Tábor 4.Albrecht Josef - KPK Tábor
5.Padělek Martin - SKBU 5.Starý Tomáš - SHOTOKAN
6.Kratochvíl Jan - SKBU 6.Baudiš Tomáš - KK Děčín
7.Hanáček Jiří - KPK Tábor 7.Krátký Jan - SKBU
8.Novák Tomáš - SHOTOKAN 8.Kratochvíl Jan - SKBU
 
Juniorky 1.Suchá Michaela - SKBU 1.Denalucová Andrea -KK Kadaň
2.Turková Zuzana - SKBU 2.Vitoňová Jana - Č.B.Shirokan
3.Petrovicová Šárka-Č.Třebová 3.Tomanová Veronika - Kadaň KK
4.Vitoňová Jana-Č.B.Shirokan 4.Petrovicová Šárka-Č.Třebová
5.Tomanová Ver.-KK Kadaň 5.Rybáková Tamara-SKS Sokolov
6.Vrábková Zuzana-TSUNAMI 6.Strmisková Lucie-SKBU
7.Burdová Petra - SKBU
8.Strmisková Lucie-SKBU
 
Kata / Kombinace Kumite Team
Senioři 1.Koubek Stanislav - Sport Relax 1.Koubek Stanislav - Sport Relax
2.Růžička Richard - SKP K.Vary 2.Pokorný Jiří - Chrudim SK
3.Zounek Radek - Sport Relax 3.Růžička Richard - SKP K.Vary
4.Král Milan - MABUDO 4.Bernát Šimon - SKBU
5.Steklý Jan - KK Děčín 5.Krátký Jan - SKBU
6.Pěknic Radek - KPK Tábor 6.Zajíc Antonín - SKP Č.Budějovice
7.Ešner Pavel - SKP Hvězda K.V. 7.Cibulka Petr - Shirokan Č.Buděj.
8.Cibulka Petr-Shirokan Č.Buděj. 8.Ešner Pavel - SKP Hvězda K.V.
 
Seniorky 1.Kasíková Linda - SHOTOKAN 1.Kasíková Linda - SHOTOKAN SKBU B
2.Dymáková Pavla - SKBU 2.Povolná Irena - SKBU SKBU A
3.Svobodová Věra - KPK Tábor 3.Táborová Jana - SKBU
4.Plunderová Alena - SKBU 4.Plunderová Alena - SKBU
5.Táborová Jana-SKBU 5.Bosáková Kristína - SKBU
6.Vitoňová Jana-Č.B.Shirokan 6.Vitoňová Jana-Č.B.Shirokan
7.Turková Zuzana - SKBU 7.Denalucová Andrea -KK Kadaň
8.Arientova Simona - SHOTOKAN
 

Nahoru