Publikováno: 16-11-2004
Autor: LLA

Výsledky Mistrovství České republiky JKA Karate

Mladší žáci Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Jenč Antonín - SK Masopust 1. Diep Bui Mong - SK Masopust Sk Masopust A
2. Prchal Miroslav - Sk Masopust 2. Doleček Tomáš - SKBU Sport relax Děčín
3. Andrle František - Sport relax Děčín 3. Dítě Kryštof - Shotokan SKBU
4. Babor Marek - SKBU 3. Horváth Tomáš - KPK Tábor
5. Diep Bui Mong - SK Masopust 5. Guldan Patrik - KK Děčín
6. Horký Petr - KPK Tábor 6. Formánek Matěj - Shotokan
7. Brunner David - SKBU 7. Veselý Václav - Shotokan
8. Abrahamjan Abraham - SKBU 8. Prajzler Tomáš - SKBU
Mladší žákyně Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Kanovová Petra - KPK Tábor 1. Kanovová Petra - KPK Tábor SKBU
2. Bittnerová Tereza - Sport relax Děčín 2. Bittnerová Tereza - Sport relax Děčín
3. Janečková Eliška - KK Děčín 3. Klímová Kateřina - SKBU
4. Malčánková Barbora - KK Kadaň 3. Mifková Eliška - Mabudo
5. Bittnerová Tereza - Sport relax Děčín 5. Tomková Sára - KK Litoměřice
6. Neradílková Kateřina - SKBU 6. Koppelová Veronika - Shotokan
7. Nováková Veronika - SKBU 7. Janečková Eliška - KK Děčín
8. Klímová Kateřina - SKBU 8. Neradílková Kateřina - SKBU
Starší žáci Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Nejedlý Roman - Sport relax Děčín 1. Jadrný Jan - SKBU SKBU
2. Malina Jiří - SKBU 2. Vitmajer Robert - KK Děčín Sport relax Děčín
3. Klepáček Jan - Sk Rotava ryu 3. Mazáček Jiří - KK Děčín KK Děčín
4. Kovařík Michal - Shotokan 3. Limburský Vladimír - SKBU
5. Dzimko David - Shotokan 5. Dzimko David - Shotokan
6. Stránský Marek - KK Děčín 6. Stránský Marek - KK Děčín
7. Bareš Martin - SKBU 7. Klepáček Jan - Sk Rotava ryu
8. Limburský Vladimír - SKBU 8. Hatlapatka Jiří - KK Děčín
Starší žákyně Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Prajzlerová Marie - SKBU 1. Bláhová Sylvie - Mabudo SKBU
2. Bašusová Andrea - SKB Hostivař 2. Bašusová Andrea - SKB Hostivař
3. Masopustová Jarmila - SK Masopust 3. Prajzlerová Marie - SKBU
4. Bláhová Sylvie - Mabudo 3. Barcalová Markéta - Sk Rotava Ryu
5. Buriková Andrea - Sport relax Děčín 5. Hybštová Iva - SKBU
6. Hybštová Iva - SKBU 6. Masopustová Jarmila - SK Masopust
7. Barcalová Markéta - Sk Rotava Ryu 7. Andoková Karolína - KK Děčín
8. Nábělková Jana - SKBU 8. Petříčková Kristína - SKBU
Dorostenci Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Samek Ondřej - Sport relax Děčín 1. Hajný Jiří - SK Chrudim Sport relax Děčín
2. Drobeček Jan - Sport relax Děčín 2. Pechan Pavel - SKP Karlovy Vary
3. Zdobinský Adam - Sport relax Děčín 3. Gregor František - SKBU
4. Pechan Jan - SKP Karlovy Vary 3. Zdobinský Adam - Sport relax Děčín
5. Gregor František - SKBU 5. Kolek Jakub - Sport relax děčín
6. Masopust Jan - SK Masopust 6. Prchlík Jakub - SKBU
7. Hajný Jiří - SK Chrudim 7. Troup Matyáš - SK Český Krumlov
8. Prchal Miroslav - Sk Masopust 8. Masopust Jan - SK Masopust
Dorostenky Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Tyburcová Petra - KK Děčín 1. Nováková Jitka - Shotokan Shotokan
2. Haová Michaela - Shotokan 2. Vildová Anna - Shotokan KK Děčín
3. Hniličková Kateřina - TSUNAMI Č.Buděj 3. Šrůmová Veronika - KK Děčín SKBU
4. Jezdinská Lenka - SKBU 3. Hniličková Kateřina - TSUNAMI Č. Buď
5. Vildová Anna - Shotokan 5. Placzková Kamila - Shotokan
6. Koutecká Jana . Shotokan 6. Pernicová Lucie - Mabudo
7. Placzková Kamila - Shotokan 7. Bečková Martina - SK Chrudim
8. Hříbalová Andrea - SKP Karlovy Vary 8. Hříbalová Andrea - SKP Karlovy Vary
Junioři Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Voráček Dominik - Shotokan 1. Novák Tomáš - Shotokan Shotokan
2. Malina Jaroslav - SKBU 2. Starý Tomáš - Shotokan
3. Pechan Pavel - SKP Karlovy Vary 3. Voráček Dominik - Shotokan
4. Voráček Josef - Shotokan 3. Pechan Jan - SKP Karlovy Vary
5. Knob Jiří - Mabudo 5. Havrlant Radim- KPK Tábor
6. Novák Tomáš - Shotokan 6. Hajný Jiří - SK Chrudim
7. Masopust Jan - Shotokan Masopust 7. Danihel Vojtěch - SKP Karlovy Vary
8. Hajný Jiří - SK Chrudim 8. Knob Jiří - Mabudo
Juniorky Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Pernicová Lucie - Mabudo 1. Nováková Jitka - Shotokan Shotokan
2. Haová Michaela - Shotokan 2. Vildová Anna - Shotokan
3. Tyburcová Petra - KK Děčín 3. Vašendová Bohumila- Shotokan
4. Hniličková Kateřina - TSUNAMI Č.Buděj 3. Skoupilová Petra - KK Kadaň
5. Koutecká Jana . Shotokan 5. Pěknicová Iveta - KPK Tábor
6. Pěknicová Iveta - KPK Tábor 6. Koutecká Jana - Shotokan
7. Skoupilová Petra - KK Kadaň 7. Hniličková Kateřina - TSUNAMI Č. Buď
8. Vohradníková Hana - SK Chrudim
Senioři Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Zounek Radek - Sport relax Děčín 1. Hykš Karel - SKP Karlovy Vary Shotokan
2. Hykš Karel - SKP Karlovy Vary 2. Novák Tomáš - Shotokan
3. Král Milan - Mabudo 3. Pechan Jan - SKP Karlovy Vary
4. Voráček Dominik - Shotokan 3. Bernat Šimon - SKBU
5. Voráček Josef - Shotokan 5. Zajíc Antonín - SKP Karlovy Vary
6. Novák Tomáš - Shotokan 6. Míka Jiří - Shotokan
7. Starý Tomáš - Shotokan 7. Starý Tomáš - Shotokan
8. Muk Karel - SKK Český Krumlov 8. Voráček Dominik - Shotokan
Seniorky Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Priškinová Linda - Shotokan 1. Bosáková Kristína - SKBU SKBU
2. Plunderová Alena - SKBU 2. Hilbertová Martina - SKBU
3. Hilbertová Martina - SKBU 3. Kalenová Irena - Sokol Kutná Hora
4. Soebajová Diana - VŠTJ Ekonom Praha 3. Plunderová Alena - SKBU
5. Pěknicová Iveta - KPK Tábor 5. Vohradníková Hana - SK Chrudim
6. Skoupilová Petra - KK Kadaň
7. Kalenová Irena - Sokol Kutná Hora

Ke stažení: Výsledky MČR 2004 (MS Excel, 274kB)

Nahoru