Publikováno: 15-10-2004
Autor: LLA

Výsledky 3. kola Národního poháru JKA 2004

Mladší žáci Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Doleček Tomáš - SKBU Hostivař 1. Malý Lukáš - SK Rotava 1. KPK Tábor
2. Novák Petr - SKBU Hostivař 2. Říha Radek - KPK Tbor 2. KK Děčín A
3. Guldan Patrik - KK Děčín 3. Novák Petr - SKBU Hostivař 3. Shotokan
4. Bauer Jiří - SKBU Hostivař 4. Prajzler Tomáš - SKBU Hostivař
5. Abrahamjan Abrhám - SKBU Hostivař 5. Dítě Kryštof - Shotokan
6. Merfait Miroslav - Shotokan 6. Formánek Matěj - Shotokan
7. Prajzler Tomáš - SKBU Hostivař 7. Bauer Martin - SKBU Hostivař
8. Říha Radek - KPK Tábor 8. Veselý Václav - Shotokan
Mladší žákyně Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Kanovová Petra - KPK Tábor 1. Kanovová Petra - KPK Tábor 1. KK Kadaň
2. Bittnerová Tereza - Sport Relax 2. Janečková Eliška - KK Děčín
3. Malčánková Barbora - KK Kadaň 3. Bittnerová Tereza - Sport Relax
4. Neradílková Kateřina - SKBU Hostivař 4. Tomková Sára - KK Litoměřice
5. Nováková Veronika - SKBU Hostivař 5. Nováková Veronika - SKBU Hostivař
6. Tomková Sára - KK Litoměřice 6. Nenadílková Kateřina - SKBU Hostivař
7. Klímová Kateřina - SKBU Hostivař 7. Klímová Kateřina - SKBU Hostivař
8. Koppelová Veronika - Shotokan 8. Struková Zuzana - KK Kadaň
Starší žáci Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Klepáček Jan - SK Rotava 1. Stránský Marek - KK Děčín 1. KK Děčín
2. Limburský Vladimír - SKBU Hostivař 2. Štěpka Martin - Shotokan 2. Shotokan
3. Stránský Marek - KK Děčín 3. Hatlapatka Jiří - KK Děčín
4. Dzimko David - Shotokan 4. Mazáček Jiří - KK Děčín
5. Fišer Roman - KK Děčín 5. Gazdík Jonáš - Mabudo Olomouc
6. Nedvěd Jan - KK Děčín 6. Mašek Josef - KK Děčín
7. Dalecký Jan - SK Chrudim 7. Vitmajer Robert - KK Děčín
8. Slavík Petr - KK Děčín 8. Kolář Karel - KK Litoměřice
Starší žákyně Kata / kombinace Kumite
1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař 1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař
2. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař 2. Bláhová Sylvie - Mabudo Olomouc
3. Bláhová Sylvie - Mabudo Olomouc 3. Hybštová Iva - SKBU Hostivař
4. Nábělková Jana - SKBU Hostivař 4. Kačabová Markéta - SKBU Hostivař
5. Kubičková Tereza - KK Děčín 5. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař
6. Hybštová Iva - SKBU Hostivař 6. Petříčková Kristýna - SKBU Hostivař
7. Kačabová Markéta - SKBU Hostivař 7. Kubičková Tereza - KK Děčín
8. Andoková Karolína - KK Děčín 8. Andoková Karolína - KK Děčín
Dorostenci Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Pechan Pavel - SKP Kar. Vary 1. Kolek Jakub - Sport Relax 1. Sport Relax
2. Samek Ondřej - Sport Relax 2. Poskočil Radek - SK Chrudim
3. Gregor František - SKBU Hostivař 3. Hajný Jiří - SK Chrudim
4. Zdobinský Adam - Sport Relax 4. Fulka Petr - SKP Kar. Vary
5. Drobeček Jan - Sport Relax 5. Troup Matiáš - Č. Krumlov
6. Fidler Tomáš - Sport Relax 6. Pešek Václav - SKK Bechyně
7. Černý Tomáš - SKBU Hostivař 7. Mráček David - SKBU Hostivař
8. Mráček David - SKBU Hostivař 8. Zdobinský Adam - Sport Relax
Dorostenky Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Tyburcová Petra  - KK Děčín 1. Hniličková Kateřina - Tsunami Čes. Bud. 1. KK Děčín
2. Hniličková Kateřina - Tsunami Čes. Bud. 2. Šrůmová Veronika - KK Děčín 2. Shotokan
3. Placková Kamila - Shotokan 3. Vildová Anna - Shotokan
4. Šrůmová Veronika - KK Děčín 4. Hai Anh Lie - KK Děčín
5. Koutecká Jana - Shotokan 5. Tyburcová Petra - KK Děčín
6. Tomíšková Tereza - SKBU Hostivař 6. Škutová Valerie - SKBU Hostivař
7. Škutová Valerie - SKBU Hostivař 7. Ženíšková Veronika - SKBU Hostivař
8. Ženíšková Veronika - SKBU Hostivař 8. Jezdinská Lenka - SKBU Hostivař
Junioři Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Voráček Dominik - Shotokan 1. Voráček Dominik - Shotokan 1. Shotokan
2. Voráček Josef - Shotokan 2. Danihel Vojtěch - SKP Kar. Vary
3. Pechan Pavel - SKP Kar. Vary 3. Novák Tomáš - Shotokan
4. Svoboda Ondřej - SKP Kar. Vary 4. Starý Tomáš - Shotokan
5. Gregor František - SKBU Hostivař 5. Svoboda Ondřej - SKP Kar. Vary
6. Hajný Jiří - SK Chrudim 6. Hajný Jiří - SK Chrudim
7. Prchlík Jakub - SKBU Hostivař 7. Rozenkranz Jiří - SKP Kar. Vary
8. Danihel Vojtěch - SKP Kar. Vary 8. Fulka Petr - SKP Kar. Vary
Juniorky Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Pernicová Lucie - Mabudo Olomouc 1. Kocourková Olina - SKP Kar. Vary 1. Shotokan
2. Tyburcová Petra - KK Děčín 2. Vildová Anna - Shotokan
3. Pěknicová Iveta - KPK Tábor 3. Pernicová Lucie - Mabudo Olomouc
4. Koutecká Jana - Shotokan 4. Hříbalová Andrea - SKP Kar. Vary
5. Vašendová Bohumila - Shotokan 5. Vašendová Bohumila - Shotokan
6. Průšová Jiřina - Tsunami Čes. Bud. 6. Hniličková Kateřina - Tsunami Čes. Bud.
7. Skoupilová Petra - KK Kadaň 7. Skoupilová Petra - KK Kadaň
8. Vildová Anna - Shotokan 8. Tyburcová Petra - KK Děčín
Senioři Kata / kombinace Kumite Kata team
1. Voráček Dominik - Shotokan 1. Hykš Karel - SKP Kar. Vary 1. Shotokan
2. Hykš Karel - SKP Kar. Vary 2. Novák Tomáš - Shotokan
3. Svoboda Ondřej - SKP Kar. Vary 3. Šinogl Jiří - Tsunami Čes. Bud.
4. Šinogl Jiří - Tsunami Čes. Bud. 4. Muk Karel - Č. Krumlov
5. Starý Tomáš - Shotokan 5. Svoboda Ondřej - SKP Kar. Vary
6. Muk Karel - Č. Krumlov 6. Bernát Šimon - SKBU Hostivař
7. Křížek Tomáš - Shirokan Č. Bud. 7. Křížek Tomáš - Shirokan Č. Bud.
8. Bernát Šimon - SKBU Hostivař
Seniorky Kata / kombinace Kumite
1. Pěknicová Iveta - KPK Tábor 1. Pěknicová Iveta - KPK Tábor
2. Skoupilová Petra - KK Kadaň 2. Kocourková Olina - SKP Kar. Vary
3. Kocourková Olina - SKP Kar. Vary

Nahoru