Publikováno: 11-10-2004
Autor: LLA

Pražský a Středočeský pohár 2004 - 3.kolo

KATA

mladší žáci 1. Drahoňovský Daniel - SK Kesl Ryu Praha
2. Kumpošt Ondřej - Masada Praha
3. Vítek Jiří - KABU Praha
3. Růžička Jan - Vision Praha
mladší žákyně (6) 1. Nováková Veronika - SC Flair
2. Kotěrová Markéta - SK Kesl Ryu Praha
3. Koubová Kateřina - Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Bachmaierová Kristýna - SC Komura Kladno
starší žáci (33) 1. Burda Daniel - Vision Praha
2. Bancíř Jakub - KABU Praha
3. Lukášek David - SK Kesl Ryu Praha
3. Linke Tomáš - SK Kesl Ryu Praha
starší žákyně (17) 1. Nováková Denisa - SC Flair
2. Kotěrová Anežka - SK Kesl Ryu Praha
3. Seinerová Sabina - KC Žatec
3. Frýbová Josefína - SK Kesl Ryu Praha
dorostenci (13) 1. Burda Daniel - Vision Praha
2. Bancíř Jakub - KABU Praha
3. Reich Tomáš - SK Kesl Ryu Praha
3. Tokhyan Aramais - SK Kesl Ryu Praha
dorostenky (12) 1. Koutecká Jana - Shotokan Neratovice
2. Váňová Lucie - Schick Praha
3. Náhlovská Lucie - SC Flair
3. Vašendová Bohumila - Shotokan Neratovice
junioři (5) 1. Tokhyan Aramayis - SK Kesl Ryu Praha
2.Voráček Josef - Shotokan Neratovice
3.Voráček Dominik - Shotokan Neratovice
3.Dekoj Martin - KABU Praha
juniorky (7) 1. Vítová Ilona - Schick Praha
2.Váňová Lucie - Schick Praha
3.Zandtová Lenka - SKK Praha 8
3.Dřevová Alžběta - KABU Praha
Muži (5) 1. Voráček Dominik - Shotokan Neratovice
2. Dekoj Martin - KABU Praha
3. Voráček Josef - Shotokan Neratovice
3. Míka Jiří - Shotokan Neratovice
Ženy (3) 1. Vítová Ilona - Schick Praha
2. Vašíčková Hana - SK Kesl Ryu Praha
3. Zandtová Lenka - SKK Praha 8
Team žáci (1) 1. SK Kesl Ryu Praha

KUMITE

mladší žáci -30 kg (0) 1. neobsazeno
mladší žáci -35 kg (8) 1. Kumpošt Ondřej - Masada Praha
2. Sládek Petr - Masada Praha
3. Drahoňovský Daniel - SK Kesl Ryu Praha
3. Petr Jan - SC Komura Kladno
mladší žáci -40 kg (1) 1. Vítek Jiří - KABU Praha
mladší žáci nad 40 kg (4) 1. Hendrych Jaroslav - Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Sládek Jaroslav - Masada Praha
3.Tůma Jan - KABU Praha
3.Simon Martin - SC Komura Kladno
starší žákyně -40 kg (2) 1. Bachmaierová Kristýna - SC Komura Kladno
2.Vasilyan Narine - Karate Praha
starší žákyně -50 kg (8) 1. Kotěrová Anežka - SK Kesl Ryu Praha
2. Vávrová Gabriela - Schick Praha
3. Pospíšilová Jana - Karate Praha
3. Seinerová Sabina - KC Žatec
starší žákyně nad 50 kg (6) 1. Bartošová Andrea - Schick Praha
2. Jindrová Martina - Narama Plzeň
3. Holubovská Barbora - SC Komura Kladno
3. Plochová Sabina - SC Komura Kladno
starší žáci -40 kg (12) 1. Lukášek David - SK Kesl Ryu Praha
2. Kumpošt Ondřej - Masada Praha
3.Keller Vojtěch - Auto Škoda Ml.Boleslav
3.Staněk Tomáš - Shotokan Neratovice
starší žáci -50 kg (10) 1. Kouba Michal - Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Hrabák Petr - Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Dzimko David - Shotokan Neratovice
3. Hendrych Jaroslav - Auto Škoda Ml.Boleslav
starší žáci -60 kg (12) 1. Fürst Michal - SK Kesl Ryu Praha
2. Burda Daniel - Vision Praha
3. Mareš Ladislav - Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Linke Tomáš - SK Kesl Ryu Praha
starší žáci nad 60 kg (5) 1. Prajer Ondřej - Karate Praha
2. Pulchart Jakub - SC Komura Kladno
3.Vlach Matěj - SC Komura Kladno
3. Grosman Patrik - SC Komura Kladno
dorostenky -50 kg (0) 1. neobsazeno
dorostenky -60 kg (3) 1. Bartošová Andrea - Schick Praha
2. Koutecká Jana - Shotokan Neratovice
3.Náhlovská Lucie - SC Flair
dorostenky nad 60 kg (7) 1. Pavlíková Ludmila - Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Váňová Lucie - Schick Praha
3.Vildová Anna - Shotokan Neratovice
3.Vašendová Bohumila - Shotokan Neratovice
dorostenci -55 kg (2) 1. Tokhyan Aramayis - SK Kesl Ryu Praha
2.Vanderka Jiří - Schick Praha
dorostenci -60 kg (2) 1. Mareš Ladislav - Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Semenec Jiří - SC Komura Kladno
dorostenci -65 kg (6) 1. Vasilyan David - Karate Praha
2. Prchlík Jakub - SKBU Hostivař
3.Roll Michal - Karate Praha
3.Bradáč Ondřej - Schick Praha
dorostenci -70 kg (4) 1. Prajer Ondřej - Karate Praha
2.Pulchart Jakub - SC Koumra Kladno
3.Vlach Matěj - SC Koumra Kladno
3.Kohoutek Matěj - SK Kesl Ryu Praha
dorostenci -75 kg (0) 1. neobsazeno
dorostenci nad 75 kg (3) 1. Reich Tomáš - SK Kesl Ryu Praha
2. Macke Lukáš - SC Komura Kladno
3. Fiman Lukáš - SC Komura Kladno
juniorky -53 kg 1. neobsazeno
juniorky -60 kg (3) 1. Pinkavová Michaela - SKH Lužiny
2. Zandtová Lenka - SKK Praha 8
3. Koutecká Jana - Shotokan Neratovice
juniorky nad 60 kg (4) 1. Vildová Anna - Shotokan Neratovice
2. Váňová Lucie - Schick Praha
3. Vítová Ilona - Schick Praha
3. Vašendová Bohumila - Shotokan Neratovice
junioři -60 kg (1) 1. Tokhyan Aramayis - SK Kesl Ryu Praha
junioři -65 kg 1 1. Bradáč Ondřej - Schick Praha
junioři -70 kg (1) 1.Voráček Josef - Shotokan Neratovice
junioři -75 kg (1) 1. Voráček Dominik - Shotokan Neratovice
junioři -80 kg (1) 1. Prchal Ondřej - Karate Praha
junioři nad 80 kg (2) 1. Paulík Jan - Karate klub Ml.Boleslav
2. Hodík Jiří - Karate Praha
muži do 60 kg (0) 1.neobsazeno
muži do 65 kg (0) 1. neobsazeno
muži do 70 kg (2) 1. Míka Jiří - Shotokan Neratovice
2.Voráček Josef - Shotokan Neratovice
muži do 75 kg (1) 1. Voráček Dominik - Shotokan Neratovice
muži do 80 kg (1) 1. Prchal Ondřej - Karate Praha
muži nad 80 kg (3) 1. Paulík Jan - Karate klub Ml.Boleslav
2.Kaňka Karel - SC Komura Kladno
3.Hodík Jiří - Karate Praha
muži BRH (4) 1. Prchal Ondřej - Karate Praha
2.Voráček Dominik - Shotokan Neratovice
3.Paulík Jan - Karate klub  Ml.Boleslav
3.Hodík Jiří - Karate Praha
ženy do 53 kg (0) 1. neobsazeno
ženy do 60 kg (2) 1. Pinkavová Michaela - SKH Lužiny
2. Zandtová Lenka - SKK Praha 8
ženy nad 60 kg (4) 1. Pavlíková Ludmila - Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Vítová Ilona - Schick Praha
3. Kliková Karolína - SC Komura Kladno
3. Veverková Pavla - SC Komura Kladno
ženy BRH (2) 1. Veverková Pavla - SC Komura Kladno
2. Kliková Karolína - SC Komura Kladno

Nahoru