Publikováno: 21-06-2004
Autor: LLA

Celkové výsledky otevřeného ME juniorů

Individuální soutěže

kata kumite
Chlapci 12 let 1.KLEPÁČEK Jan - ČR 1.VUKOVIČ Miloš -Srbsko a Černá Hora
2.MALINA Petr - ČR 2.DRAHOŠ Michael - ČR
3.DRAHOŠ Michael - ČR 3.PRAKAPAS Gintaras - Litva
4.MURAUSKAS Robertas - Litva 3.KLEPÁČEK Jan - ČR
Dívky 12 let 1.BURIKOVÁ Andrea - ČR 1.MINIČ Marija - Srbsko a Černá Hora
2.BAŠUSOVÁ Andrea - ČR 2.STANOJLOVIČ Jelena - Srbsko a Č.Hora
3.PETŘÍČKOVÁ Kristýna - ČR 3.NIKOLIČ Lidija - Srbsko a Černá Hora
4.SEBESTÝEN Kinga - Maďarsko 3.BURIKOVÁ Andrea - ČR
kata kumite
Chlapci 13 let 1.NÉMETH Márk -Maďarsko 1.SINITSIN Ruslan - Rusko
2.PANČOCHA Lukáš - ČR 2.BUDRAITIS Simonas - JKA Litva
3.LIMBURSKÝ Vladimír - ČR 3.PRANCULIS Tomas - Litva
4.KRUŠEVAC Predrag - Srbsko a Černá Hora 3.BRKOVIČ Nikola - Srbsko a Černá Hora
Dívky 13 let 1.PRAJZLEROVÁ Marie - ČR 1.ĎURANOVÁ Michaela - ČR
2.MASOPUSTOVÁ Jarmila - ČR 2.MASOPUSTOVÁ Jarmila - ČR
3.BLÁHOVÁ Sylvie - ČR 3.PRAJZLEROVÁ Marie - ČR
4.GÁLL Énike - Maďarsko 3.BLÁHOVÁ Sylvie - ČR
kata kumite
Chlapci 14 let 1.NEJEDLÝ Roman - ČR 1.BERTÁ Dániel - Maďarsko
2.SCHENK Constantin - Německo 2.SILIVONCHIK Sergey - Bělorusko
3.DONÁT Norbert - Maďarsko 3.ŽVIRLBLIS Tautvydas - Litva
4.ZDOBINSKÝ Adam - ČR 3.STRÁNSKÝ Marek - ČR
Dívky 14 let 1.NÉMETH Kitti -Maďarsko 1.STOJANIČ Tanja - Srbsko a Černá Hora
2.SPILKOVÁ Renata - ČR 2.RUMENIČ Jasna - Srbsko a Černá Hora
3.JUŠINSKAJA Agata - Litva 3.IKONIČ Pavelina - Srbsko a Černá Hora
4.LINKEVIČIUTÉ Austé - Litva 3.JUŠINSKAJA Agata - Litva
kata kumite
Chlapci 15 let 1.ČEPURAC Žika - Srbsko a Černá Hora 1.ŠIPULSKIS Edgaras - Litva
2.MASOPUST Jan - ČR 2.ŠADAS Remigius - Litva
3.MAIER Florian - Německo 3.MALINAUSKAS Aurimas - Litva
4.TANKUNAS Mantas - Litva JKA 3.DROBEČEK Jan - ČR
Dívky 15 let 1.KOKHNO Natallia - Bělorusko 1.JANUŠKAITÉ Jurgita - Litva
2.PLACZKOVÁ Kamila - ČR 2.BIELIAUSKAITÉ Viktorija - Litva
3.MARTINOVIČ Maja - Srbsko a Černá Hora 3.ŠRůMOVÁ Veronika - ČR
4.JANUŠKAITE Jurgita - Litva 3.VUKADINOVIČ Alexandra - Srbsko a Černá H.
kata kumite
Chlapci 16-18 let 1.MALINA Jaroslav - ČR 1.BANOVIČ Miša - Srbsko a Černá Hora
2.GREGOR František - ČR 2.CSINSIK Sándor - Maďarsko
3.CEPEK Alexandr - ČR 3.KALIČANIN Uroš - Srbsko a Černá Hora
4.PECHAN Pavel - ČR 3.LIKHACH Alexey - Bělorusko
Dívky 16-18 let 1.PERNICOVÁ Lucie -ČR 1.TANASKOVIČ Vesna - Srbsko a Černá Hora
2.HAOVÁ Michaela - ČR 2.NOVÁKOVÁ Jitka - ČR
3.HNILIČKOVÁ Kateřina - ČR 3.TODOROVIČ Marija - Srbsko a Černá Hora
4.MILIČ Jelena - Srbsko a Černá Hora 3.SAPONKAITE Egle - Litva

Týmové soutěže

kata team - chlapci kata team - dívky
12 - 13 let 1.Česká rep. 1.Česká rep.
2.Litva JKA 2.Srbsko a černá hora
3.Litva 3.Litva JKA
4.Srbsko a černá hora
14 - 15 let 1.Česká rep. 1.Bělorusko
2.Bělorusko 2.Srbsko a Černá hora
3.Litva 3.Litva
4.Maďarsko
16 - 18 let 1.Česká rep. 1.Srbsko a Černá hora
2.Litva Shotokan 2.Česká rep.
3.Srbsko a černá hora 3.Litva JKA
4.Litva JKA
kumite team - chlapci kumite team - dívky
16 - 18 let 1.Maďarsko 1.Česká rep.
2.Srbsko a Černá hora 2.Srbsko a Černá hora
3.Litva JKA 3. Litva JKA
3.Litva Shotokan 3. Bělorusko

Nahoru